Jump to content

Moto Zajednica

Auspuh za Hondu NSR 125

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Resio sam da zamenim fabricki auspuh na mom motoru. Da li neko ima da mi preporuci neki i da mi kaze gde ima da se nabavi, kolika je cena?? Koliko sam guglao cini mi se da su najbolji Gianneli i Arrow (valjda nisam pogresio u spelovanju). Takodje me zanima sta bih dobio sa tim auspuhom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: srbobran

Mislim da je malo bolji ipak jolly moto (ako sad ja nisam zezno u pisanju),iskreno ne znam gde ga mozes naci kod nas! A dobio bi u elasticnosti motora,a sto se tice performansi sve zavisi kakav mu prenos stavis...:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Nis 18000

E ovako: :)

Stigao mi je iz Italije ARROW kompletan izduv sa karbonskim topom za Hondu NSR. Posto ja imam Cagivu Mito, trebalo je malo da se preradi kacenje i ulaz u cilindar. Posle namestanja auspuha, moj motor se potpuno drugacije ponasa.

Ubrzanje je bolje, i to mnogo, zvuk je bolji, izazovniji, a za max brzinu jos nisam isprobao. Izduv je fenomenalan, tako da bi ti preporucio bas taj ARROW. 

 

Na ovoj slici, prva dva auspuha sa leve strane su za hondu NSR a treci je za cagivu mito, veoma se malo razlikuju, ja imam ovaj sa tamno-sivim karbonom. Za cenu ne znam...

post-4369-12879010184811_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav svima. Može li mi neko reći da li je moguće staviti neki drugi auspuh npr fejk akrapović a da se ne izgubi snaga na motoru i ako je moguće sta treba da bi se to izvelo?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Kymco VisaR 110, Honda VFR1200XD, Tomos A3 SL
Pre 12 sati, Danijelmoto je napisao:

Pozdrav svima. Može li mi neko reći da li je moguće staviti neki drugi auspuh npr fejk akrapović a da se ne izgubi snaga na motoru i ako je moguće sta treba da bi se to izvelo?

 

U NSR svetu Akrap je nebitan igrač. Ne vidim zašto bi njega kopirao. Italijanski proizvođači gore navedeni su mnogo značajniji brend. NSR je rađen u Italiji dugo, tako da sigurno imaju najbolje iskustvo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
Pre 2 sati, maza1 je napisao:

U NSR svetu Akrap je nebitan igrač. Ne vidim zašto bi njega kopirao. Italijanski proizvođači gore navedeni su mnogo značajniji brend. NSR je rađen u Italiji dugo, tako da sigurno imaju najbolje iskustvo.

Hvala na odgovoru ,Znaš li mozda gde mogu u Srbiji da nađem taj auspuh i koja je cena?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Kymco VisaR 110, Honda VFR1200XD, Tomos A3 SL
Pre 6 sati, Danijelmoto je napisao:

Hvala na odgovoru ,Znaš li mozda gde mogu u Srbiji da nađem taj auspuh i koja je cena?

Ne pratim to tržište od 2002-3 kad sam vozio NSR jC20. Mada svakako preporuka ide za skupljanje novca za veći motocikl,umesto menjanja auspuha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja