Jump to content

Moto Zajednica

Kako mii je drrug prekljuccee izigravao pticu na Karaburmi

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

E...kad vam neko kaze da izgledate smesni u punoj opremi na +35`C vi mu onda ovu pricu ukratko ispricajte. Krenuo momak na put, nesto preko 30 godina, iskusan motoista, bivsi vojni pilot.

 

Ful koza gore i dole, Daineze, Shoei kaciga sa crnim vizirom, ruksak Dainese sa poliuretanskom zasttitom od pozadi, svi stitnici, cizme, rukavice.

 

Taksara izlece decku na put sa vise od pola duzine iz sporedne ulice, ovaj naginje u suprotnu traku, izbegava ga, vraca se nazad kad iz suprotnog smera izlece debil. Ovaj se zakucava sa jedno 70ak kmh i leti leti leeeti...10-15m (tako kazu ocevici) i pada na ledja i glavu.

 

Podigao se odmah...pogledao oko sebe, svi zapanjeni, sklonio se sa ulice i pao u nesvest.

 

Epilog: samo mala ogrebotina (duboka doduse)na podkolenici, i apsolutno smrskanaa masina (Yama FZ-6 2005to).

 

Pa kad vam sledeci put neki motorista leti kaze da izgledate kao ROBOKAP vi se samo nasmesite....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Eh, ja sam od njega kupio ranac jednom. Sila od momka i uvek je u ful opremi. Svaka cast... To ga je i spasilo sad. Inace, taj tip je pisao onaj clanak o dizanju na zadnji i prednji u MotoMagazinu, ako se neko seca.

 

Al bas steta za yamahu... bila je kao casa.

 

Oprema spasava, tu nema sta. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ma da. Momak je inace i fantastican crtac, dosta je islustrovao, narocito na kutijama maketa aviona. Momak je extra i super smo drugari a najbitnije je da je dobro. Doduse vec zali sto ce ostatak sezone verovatno proci mez makine..

 

Sad cemo se do kraja sezone oboje vozimo po principu na 2 tocka po 1 konj :D iliti bicikletom....

 

PS Zvala me devojka koju sa malo smirivao i drzao nakon udesa kada je oborena sa skutera, da mi se zahvali, kaze 5ti pad u skorije vreme, kaze bog da ne treba da vozi itd itd.... Moz da se desi da od nje uzmem skuter za ovo leto....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Iskusno i pametno, nema sta. Kad se djavo probudi, barem da ga zajebes na foru i pamet kolko mozes, i imas srece :D

Sad cemo se do kraja sezone oboje vozimo po principu na 2 tocka po 1 konj :D iliti bicikletom....

 

PS Zvala me devojka koju sa malo smirivao i drzao nakon udesa kada je oborena sa skutera' date=' da mi se zahvali, kaze 5ti pad u skorije vreme, kaze bog da ne treba da vozi itd itd.... Moz da se desi da od nje uzmem skuter za ovo leto....[/quote']

Decko, da li ti znas da su biciklisti vrsni jebaci, a nisi znao?!? A dal si primetio od kako peglas dva tocka na jednog konja, da se ne oznojis posle visecasovne fizikalije sa zenom....hehhee

Pazi samo da ne preteras sa voznjom, posle nemozes da je otkacis

:D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Mislim da nema svrhe da se nagadja ili pogadja ime osobe..ja da sam hteo da kazem rekao bih...Da ne idemo u dubinu u vezi nekoga ko nije clan foruma, da hoce, sam bi se predstavio....Mislim da je to fer.

 

Vise sam postavio post da potsetim na nosenje opreme cak i na ovakvim vrucinama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

svaka cast sto nosi opremu :) ,zao mije sto je pao :cry: zelim mu brz oporavak pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja