Jump to content

Moto Zajednica

Blokada na pedi pro xt

Recommended Posts

Mislim se da uzmem nesto vece u skorije vreme i broj 1 opcija je peda pro xt 250. Cuo sam dosta dobrih stvari ali i to da je posle 4 brz. lenja. Svi misle da je blokada u pitanju, a i ja isto jer da motor od 250 kubika ima samo 15 konja malo ne pije vodu. Ako neko zna da li je ima i kako da se skine bio bih vrlo zahvalan :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 818 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Takva je mašina, ne vidim razlog da ga limitiraju na 15ks. Sa druge strane registracija je skuplja za 250ccm pa ako ti treba nešto od 15-ak ks potraži neki drugi motor od 150ccm. Honda CBR 150 ima 17ks

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока



  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

pre 9 minuta, Jozza je napisao:

Takva je mašina, ne vidim razlog da ga limitiraju na 15ks. Sa druge strane registracija je skuplja za 250ccm pa ako ti treba nešto od 15-ak ks potraži neki drugi motor od 150ccm

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока
 

Pa pazi, registracija mu je 5000-6000, prakticno nista. Malo trosi, lep je, pouzdan, a i trazim nesto vece jer nisam bas sitan i motori manje zapremine mi ne leze. A hocu da skinem blokadu da mogu da "divljam" po komsiluku u 3 ujutru i nerviram komsije jer, sto da ne kad vec nema murije? A i jednostavno bih malo jace da bude

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 818 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Proveri ti to. Registracija je 100eur, sa sve tehničkim pregledom. Za Tomos automatik od 50ccm je skuplja od 5.000

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

pre 2 minuta, Jozza je napisao:

Proveri ti to. Registracija je 100eur, sa sve tehničkim pregledom. Za Tomos automatik od 50ccm je skuplja od 5.000

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока


 

Jesam, tako se negde vrti cena registracije. Pa da je i 100 nije mnogo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 818 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda CBR 250 R ABS CH, 2012. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 5000 km, Subotica. Cena 3.390 € - Motori - Polovni Automobili

Evo na primer ovakvog nešto, bolje od nove Pede, pod uslovom da nije našminkan leš

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

pre 4 minuta, Jozza je napisao:

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda CBR 250 R ABS CH, 2012. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 5000...


Evo na primer ovakvog nešto, bolje od nove Pede, pod uslovom da nije našminkan leš

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока
 

Honda, kawasaki, suzuki..... Sve su ti to top tier motori ali sobzirom da gledam nesto ispod 2k nece bas proci, svakako cu da ih koristim samo 2 godine. Mozda skupim dovoljno u nekom trenutku ali za sad sam svorc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 947 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Manje više isti post u isto vreme sa dva nova naloga, smrdi na trolovanje. A ako te stvarno zanima, pročešljaj forum, ima fina temica o motoru, pa i objašnjenje jedne članice šta može i dokle može. Nije mnogo ali je dovoljno, ali da i ja odgovorim, ne, motor nema blokadu.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja