Jump to content

Moto Zajednica

Honda cb 450 s za veci enduro

Recommended Posts

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trenutno na 4 tocka

Menjao bi hondu cb 450 s za veci motor,za yamahu tenere,hondu translap, kle 500 ili neku drugu enduro varijantu.Motor je u ekstra stanju,sedi i vozi pa ocekujem i u zameni dobru masinu,moguca i moja doplata.Na mom je imenu registrovan do polovine 2009 te.Motor je u NS u.

 

post-2948-12879008395952_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trenutno na 4 tocka

Godiste je 86 mada izgleda lepse nego motori iz tog vremena,bar meni.Stanje,nemogu reci daje bez ogrebotine jer je preziveo verovatno manje padove jer ima ogrebotine po auspusima i to su mu jedina ostecenja sve ostalo je fabrika ,apsolutno mu sve radi.Gume dobre,lanac lancanici isto,promenjeno ulje u agregatu,sinteticko,ulje u stapovima.To je to,motor se vodi na 20 kw tako da je dobar za registraciju.Cena nebi isla ispod 1600 jer bi ga prodavao jedino kad bi nasao nesto vredno kupovine u okviru ove cene a da je nesto od pomenutih enduro varijanti.Najvise bi voleo menjazu za dobru masinu jer mi stvarno nije zurba,a i kad se setim kupovine motora i krstarenja po Srbiji da bi nasao dobar motor za malo para ne uzima mi se kes.POZDRAV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ja sam dobio isti sa 16 godina (ili bese 15, ne znam tacno) i slatko sam se navozao sa njim, presao sam preko 30 000km za otprilike dve pune sezone voznje.

Sve preporuke za takav tip motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja