Jump to content

Moto Zajednica

A recimo Peščara u Nedelju? :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: b.n.s.

Evo linka prosle voznje...ja sam mislio da odemo do Devojackog Bunara (oni su pominjali neki restoran Plava Dama)  putem, i tamo se upustimo u off-road...:

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=5849.60

 

Aj'mo enduristi :)

 

U restoranu "plava dama" klopa nema promasaja to je od mene na 10-ak km. ako neko ide neka se javi 063/867-4045 mirko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Jos jedino moze da nas zezne vreme...ako danas bude padala kisa, nisam siguran da li bi trebalo da idemo...ali videcemo vreme danas...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Ja sam danas malo vozio KLE500, kiše nema a temp idealna ako imate sve protektore i zimske uloške za odeću, zimske rukavice, potkapa itd.

To je moj komplet za hladnije vreme i bez problema idem i na 5 stepeni ako treba.

Po meni je ovo bolje vreme nego kad je 35 stepeni jer motor ne možeš da voziš bez opreme a kada si u njoj tada se kuvaš. Ko ima opremu idealno vreme.

Ajde potvrđijemo malo kasnije, ako bude kiše to će biti nešto smešno, nebo mi ne liči na ozbiljnu kišu, mada ne verujem da će je uopšte biti

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Ufff, evo ja se sad probudio, dosao sam kuci jutros u 7 i dok sam malo jeo, istusirao se...ne znam gde sam, a i malo sam se prehladio :)..

 

Ali ide se...sad sam se cuo sa Ceh-om i jos jednim drugarom...znaci sigurno idemo nas trojice, ko hoce jos sa nama, dobrodosao.

 

Sastanak je NA BOGOSLOVIJI, NA KRUZNOM TOKU - ULAZ U STADION (ONAJ KOSI RAVNI DEO) U 09:30h.

Nemojte kasniti, da bismo imali lepo vremena da se provozamo. Povratak ce biti pre nego sto zadje sunce, da se ne bismo posmrzavali :).

 

Ide voznja do Panceva, pa onda put za Vrsac do Banatskog Novog Sela i skretanja za Devojacki bunar (to je na oko 50km od Beograda putem). E, tu cemo da sidjemo u pescaru, i picimo :)...putevi su pescani, i uz malo vestine moze se voziti i sa gumama bez krampona (prosle godine isao jedan decko sa supermoto motorciklom). Znaci ponekad samo potrebno ustati i rasteretiti prednji kraj, i konstantan gas :)...Ako ne bude moglo, necemo se mnogo upustati u voznju van puteva.

U povratku znam par mesta gde mozemo jesti, zavisi za sta i ako  budete raspolozeni :).

 

Napomena: gledao sam prognozu na net-u - kazu 9-16 stepeni...ali sad na TV-u rekose 9-12 :( ....nemam pojma...nas cemo se trojica pojaviti sutra u 9:30, pa cemo tu na licu odluciti (na osnovu voznje dotle :) ) odluciti da li da se ide tamo, ili cemo se malo provozati na neku blizu lokaciju i sesti negde gde je toplo i malo se izdruziti  ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Stavite me na spisak, sad se vratih sa puta sa Rajca i spreman za novu voznju. Pricah sa Abdulahom ici ce i on verovatno. Malo sam neiskusan u off road vznji, taman da malo probam klea kako se pnasa van asfalta i da od vas pokupim neku foru.

vidimo se ujutru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Dolazim i ja sa KLE500 na soft ćelestonkama i moj drugar sa XTZ660R

Računajte na to da se noćas vraća čuka 1h unazad, ko voli da spava duže spava  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Super, znaci bice nas vise :) Dobro je za tu cuku, ja sam otkunut :D...znaci navijam sat da se budim u 09:15, umesto u 08:15...sjajno :)

 

Moj telefon je 064/14-40-400, Ivan... cisto da imate, za svaki slucaj ;)

 

Vidimmo se ujutro :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Dobro jutro. ajde ustajanje. Pescara nas ceka. Dzabe sto imam sat vremena duze za spavanje kad imam i napad adrenalina, sto od jucerasnje voznje, sto od iscekivanja danasnje.

ajmo brze to malo, ohladice mi se masina :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

e jbg, nemoate pojma koliko mi je smor sto nisam otisao sa vama al' sad sam skontao da je doslo vreme za promenu telesnih tecnosti kod mog magarenceta (citaj: ulja) a nisam 'teo da ga takvog teram u crveno... bljaks  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

     Voznja je bila super i zaista smo uzivali . Gubili se par puta ali na kraju ipak iz izasli pescare bez ijednog pada , sa obzirom na iskustvo , pohvalno . Jedino su nam motori i oprema jako prasnjavi to jest peskavi . Upravo htedoh da se istusiram onako obucen sve sa cizmama ali prekorni pogled moje zene je to sprecio . Verovatno se nosila mislju da cu zapusiti odvod .

     Ako jos bude lepih dana vredelo bih sve ponoviti , sada malko vise  znamo o stazama u pescari . Hvala jos jednom Dakiju na bananicama i Ivanu ( Shesti) na predlogu voznje . Bio je dobar vodic sa obzirom da i sam ne poznaje pescaru .

      Na kraju da pohvalim i klopu u restoranu kome zaboravih ime , cini mi se da je Plava dama ili tako nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

  Slike ce postaviti Daki ako mu aparat bude radio, jer je fasovao pesak , to jest aparat je lagano sleteo sa motora na zemlju dok je on pokusavao da vozi i snima .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Keeway Exceed 125

      Na kraju da pohvalim i klopu u restoranu kome zaboravih ime , cini mi se da je Plava dama ili tako nesto.

 

Plava Dama i jest ;) Lepa tura,svaka čast. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Ja se izvinjavam sto kasnim sa dopisom-izvestajem sa danasnjeg puta, ali dva dana nisam u kuci, pa ako jos sa puta odmah sednem za comp, stvarno...

Slike cu postaviti i ovde a i na serveru:

 

ftp://89.216.54.188/

 

username:  bjb

password:  bjb

nadam se da se forrest nece ljutiti, ali posto mi fali iskustva sa postavljenjem fotosa, stavicu ih tu jer to jedino znam.

Prvo da pozdravim one koji se nisu danas pojavili(zna ce on na koga mislim), a vece pre toga me ubedili da ja idem i da mu porucim da se gadno za..bo jer bilo je LUDO. Kakvo iskustvo. Ovo bih mogao da stavim po "sta jos nisam probao". Veliko iskustvo za mene koji nikad nije vozio ovakav off, a i velika proba za moju makinu( a mislo sam da jemenjam. Nikad). Odlicna ekipa se pokazala na vrhuncu i u voznji i u orjentaciji, a i u icu i picu koje je bilo odlicno. Pozdravio bih ekipu iz BNSela koja je dosla da se upznamo i nadam se da se vidimo uskoro na nekoj voznji.

Pescara je svemirski cudna. Kao sve je tu , a ustvari niceg nema. Za zalutati dusu dalo. Puteva koliko hoces, al samo te jedan vraca kuci. Jedva cekam da odem ponovo i jako mi je krivo sto nas onaj iskusni momak nije nasao, presli bi mnogo vise mada je ovo bila odlicna mera za prvi put.

Sledeci put iskusnije. Svaka preporuka za ovu turu svima koji bi malo da off-uju.

 

E, da. Mikulanac, Veliki pozdrav od mene i respect, ali moram ovo da kazem i nadam se da se ne ljutis, ali

MIKULANAC IMA 2, I SLOVIMA(DVA), BMW-a.Milite vi koji kao i ja nisam znao, nekog drugacijeg BMW-a, ali neeee, to je F800 gs, onako malo za zezanje sa nama po Pescari.

slike sutra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Eto..nije bilo lose, s' obzirom na nase ukupno nepoznavanje pescare :)...bilo malo lutanja, ali ok :)...Bice bolje sledeci put :)... i  ovako nam je bilo dobro :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

meni je bilo mnogo dobro, i hvala ti na tome, pa ajd da ponovimo uskoro. Jesi lu uspeo da se operes ;)

Satima sam posle, ipak sam odlucio, pranja motora, prao i iscetkavao pesak sa jakne, kacige, tank torbe, fotoaparata, mobilnog... Uzas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

  Ma jok bre , sto bi se ljutio i onako motori nisu moji nego firmini.  ;D ;) Vidim ja zena te stegla po dolasku kuci i nema slika , pa se zabrinuh ali izgleda si dobro prosao . Ko li je taj sto je obecao a nije se pojavio ? Verovatno je zaglavio do ranog jutra u kafani .

  Shesti , poenta voznje u pescari i jeste da ima lutanja . Tako je mnogo zanimljivije . Kad sam vec kod tebe sta bi sa strudlom ?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Stvarno bre ja obecah da mesim strudlu, samo da mo shesti pokaze kako, a on odperja... i ja strudlu ne umesih, morasu da se iskupim duplom dozom bananica

eeeee abdulahe, abdulaheeeeeeeeeee

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

  Fin momak ovaj Abdullah100k  , *ebalo ga ulje ? A koje ? Po svemu sudeci si ti posle male subotnje sedeljke otisao da ispustis ulje , ali ne na motoru . To je dobar razlog da ti oprostim u Dakijevo i moje ime sto nisi dosao u pescaru .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja