Jump to content

Moto Zajednica

BEOGRAD - GOČ 19-10-2008 UTISCI SA PUTOVANJA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GSX 600 R, Honda Deauville 650, BMW RT1200R

Forrest brate dao sam kasetu sa snimljenim materijalom od punih sat vremena nasem Dzolaji.

Ima dosta zanimljivog materijala.I uz Dzolajinu strucnost videcemo sta ce da ispadne. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Forrest brate dao sam kasetu sa snimljenim materijalom od punih sat vremena nasem Dzolaji.

Ima dosta zanimljivog materijala.I uz Dzolajinu strucnost videcemo sta ce da ispadne. ;D

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Nikola Cruss: Jbg matori nista od onog snomka sto ste snimali u voznji mojom kamerom. Tvoja supruga je izgleda slucajno zumirala i tako je stajalo sve vreme. Bas nista se ne vidi!  :'( :( :'( Imam samo snimke koje sam ja snimao kad smo stajali.

Meni na kompu ne radi dvd pa cu dati ovih dana Vojinu CD,neka on ukloni to sto ne valja.

 

a bas mi krivo....

 

A sto mi zao. Jbg, sledeci put cemo da joj odrzimo kurs pre polaska!  ;D Covece, jos koliko sam vas propustao i sve, reko eto, svi su zabelezeni! Sta ces, vise srece drugi put!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

A Daki, izuo si sa ovim epskim remiksom Goche avanture! Zenidba vrapca podunavca!  ;D ;D ;D Sve sam ceko kad ce neko da ukrade mladu, a mi poskakati na atove, pa topuzom medju plecke.. (ili karbonom u nasoj izvedbi)... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

A Daki, izuo si sa ovim epskim remiksom Goche avanture! Zenidba vrapca podunavca!  ;D ;D ;D Sve sam ceko kad ce neko da ukrade mladu, a mi poskakati na atove, pa topuzom medju plecke.. (ili karbonom u nasoj izvedbi)... ;D ;D ;D

Kako je pocelo ovo ima da udje u obaveznu lektiru za nize razrede osnovne skole  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

ako malo pomognete u doradi teksta i dodate neku sliku, moglo bi  ovo da bude odlicna epizoda Alan Forda ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

E pa red je red, a cast je cast, pa bih ovom prilikom malko da uzmem pravdu u svoje ruke i da (ne)OVLASCENO u ime svih veselih bajkera i jahaca apokalipse (LET THERE BE BROOTERHOOD BRACE) ;) inaugurisem velikog lafa, strah i trepet na drumovima po ostale ucesnike na 4 tocka, diplomiranog kafanskog bonvivana i jos talentovanijeg snimatelja, montazera, rezisera Felinija (na forumu i kod zena poznatijeg kao omiljenog Vukana) u zvanicnog kamermana i snimatelja BJB foruma :);):D  hvala na aplauzima, al bih jos nesto dodao :D

 

velikog dzinovskog Dakija sa nebeskom dusom i sirokim srcem promovisao bih u lirsko epskog stihoplepca BJB foruma  ;)

 

Bice ovde jos titula, ali sam sprecen zbog vremena, pa u nastavku o novim inauguracijama, citace te na ovim stranama u vecernjim satima ;)

Svi za jednog, jedan za sve ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

VukanaSRB za admina  ;D ;D ;D ;D

Nisam mogao da odolim! Salu na stranu, ja sam za da mu se stavi BJB kamerman, jer on to defakto i jeste!

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

ma 'ajte molim vas, mojne da preterujemo  8)

Bolje da preterujemo nego da ti uterujemo, pa da posle moramo i na pivdzana da te vodimo :D

 

Mada preterivanja ovde nije ni bilo, jer ziri u sirem sastavu  je odlucio jednoglasnom odlukom ;)........

 

Ko sumnja u bilo sta od gore iznesenog ima da popije ban, al u kafani i ostace za kaznu bez krigle piva pri sledecem masovnom kafanisanju ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

i ja bih dao glas vukanu velikom magu od kamere, a i saxiju za PR-a i predstavnika u bliskim nam austro-ugarskim zemljama i pozeleo mu srecan put i da stigne do subote. A kad dobijem nobelovu nagradu za stihoklepstvo svima cu javno da se zahvalim uz svo mlataranje rukama i suzama, samo ako na govornici mi daju dovoljno vremena :D ;D :D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Daki , dobices vremena , koliko god ti bude potrebno, makar morali i privatno obezbedjenje da platimo!  ;)

ma sta da placamo, bicemo ti mi obezbedjenje, a pare ce potrosimo na vredjanje i mirenje!!!!! ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

a ako izvredjam ostale na toj zgodi jer i sa njima moramo da se mirimo. A da ih vodimo sa nam u zezanje. Ma napravicu VIP party za sve

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja