Jump to content

Moto Zajednica

KAWASAKI EN 500

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Kikinda, sada Dornbirn
  • Motocikl: Honda Shadow 750, SYM Fiddle II 50(u kvaru), BMW R1200RT

Ljudi pomagaj te ko boga vas molim.

Salim se, treba mi savjet ako neko zna

Posto mi je vizir na motoru tamne boje, pa imam problem u sumrak i prilikom ulaska u tunel po danu, jer ne vidim svjetlo sa fara, pa tako ja rijesim da kupim pleksiglas.

Narucim ja jedan kvadrat bezbojnog pleksiglasa od 3 mm (za svaki slucaj posto cu sigurno nesta zajebati) isjecem prema starom obliku i onda problem.

Mislio sam da ce nosaci da drze oblik ali ima jos krivina oko fara.

E sad, kako da savijem pleksiglas a da zadrzi oblik. Moze li u toploj vodi.

 

Za savijanje pleksiglasa se obicno koristi pistolj za vreli vazduh. Uzmi parce za probu pa vidi kako ce se ponasati.

[/img]

post-2868-12879022882071_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

 

   Pozdrav drugari!Za neki dan mi stize EN iz Swice,93 god.!Mislim da nema Vizir,paa,jel znate nekog ko ima?

 

Da li je na slici tvoj EN sto treba da ti stigne ???

Ovaj primerak je dobro ocuvan-na prvi pogled i iz ovog ugla.

 

Ovaj covek, iz citata dole, u Bgd-u radi vizire za sta hoces. Negde je kod Bobana sajle na Dusanovcu, pored auto puta.

Ako radis ili kupujes vizir-izbegavaj tamne vizire.

naravno

Ivan 0642847847

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

oooo drugari, probudili ste se iz zimskog sna  :D

 

@srbshamo

pozdrav srbshamo. dobro nam dosao!

 

sto se tice vizira mislim da vam je laband dao dobar savet. detaljnije o tome mozete procitati na:

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=21253.0

 

@warlock

ukoliko svratis za beograd javi se pa mozemo zajedno da odemo do tog majstora.

nego nikako da vidimo tvoj crash bar  :o kada ce slike?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Visegrad

HEHEHEHEEHE

Mislio sam da ste zaboravili na moj crash bar.

Od sramote nisam smeo ni da se javim.

Posto sam narucio da mi saviju prohromnu cijev (sto sam namjerno podvukao, da ne dodje do greske) i dao nacrt, lik me je pitao za sta mi treba. Kad sam mu rekao, sto je izgleda bila najveca greska, ( da bi mi kao ucinio) ja dobijam prohromnu sipku (pun materijal) idealno savijenu ali tesku jedno 10 kg. Normalno toplo savijana i za koju bi mi trebalo godinu da je ispoliram.

Tako da od mog crash bara nema nista. Sad cekam prvu priliku da odem u Sarajevo i da narucim ponovu, bez ,,pomoci,, prijatelja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Motocikl: Honda seven fifty

Pozdrav drustvo.Zeleo bih na svoj EN ugraditi bocna osvetljenja kao za model koji se izvozio u Ameriku.Ima li neko predlog kako da resim ovo.Na ovoj fotki se odlicno vidi.Ako neko prodaje nek se javi.

post-1024-12879023507582_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Motocikl: Honda seven fifty

Upravo tako.Na macije oci.Mislim da se oni pale odmah po startovanju motora.Moracu izgleda do neke prodavnice auto delova mozda se nadje priblizna dimenzija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Valjevo

Care, one se ne pale, to su obicne macije oci, sijaju na svetlost, a ovde na slici je verovatno bljesnuo blic pa su ovako sjajne. Imao sam EN za americko trziste, takodje je imao ove macije oci sa strane...a svetlo se pali kad startujes motor, nema prekidac za paljenje svetla, upaljeno je uvek, samo za prebacivanje na dugo svetlo. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Pozdrav drustvo.Zeleo bih na svoj EN ugraditi bocna osvetljenja kao za model koji se izvozio u Ameriku.Ima li neko predlog kako da resim ovo.Na ovoj fotki se odlicno vidi.Ako neko prodaje nek se javi.

pardon nisam te razumeo u brzini

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Care, one se ne pale, to su obicne macije oci, sijaju na svetlost, a ovde na slici je verovatno bljesnuo blic pa su ovako sjajne. Imao sam EN za americko trziste, takodje je imao ove macije oci sa strane...a svetlo se pali kad startujes motor, nema prekidac za paljenje svetla, upaljeno je uvek, samo za prebacivanje na dugo svetlo. ;)

 

Al ovo vazi samo za americko trziste posto su oni inace nesposobni... Macije oci mozes naci gdje hoces i kakve hoces, i ljepse od ovih, pa zaljepis negdje gdje ti se svidja..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

HEHEHEHEEHE

Mislio sam da ste zaboravili na moj crash bar.

Od sramote nisam smeo ni da se javim.

Posto sam narucio da mi saviju prohromnu cijev (sto sam namjerno podvukao, da ne dodje do greske) i dao nacrt, lik me je pitao za sta mi treba. Kad sam mu rekao, sto je izgleda bila najveca greska, ( da bi mi kao ucinio) ja dobijam prohromnu sipku (pun materijal) idealno savijenu ali tesku jedno 10 kg. Normalno toplo savijana i za koju bi mi trebalo godinu da je ispoliram.

Tako da od mog crash bara nema nista. Sad cekam prvu priliku da odem u Sarajevo i da narucim ponovu, bez ,,pomoci,, prijatelja

 

bas mi zao sto ti zeznu taj crash bar.

 

mozda je covek shvatio da treba da napravi oklopni motocikl  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ER 6 N

Nisam ga ja kupio nego drugar pa kad ga uslikam okacicu...

 

A oko goriva mi tek sad nista nije jasno ti kazes bezolovni njemu jedan od bivsih vlasnika sa foruma {ne znam tacno ko} rekao super.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki Vulcan 500

Već duže vreme čekam da ljudi u Keleni nabave model i dimenziju zadnje gume za moj A3, pa me zanimaju neke alternative. Treba mi Metzeler ME77 perfect 140/90-15m/ctl 70h, pa me interesuje da li bi mogao staviti 130/90-15m/ctl 66s me77. Ako neko ima info gde bih mogao nabaviti ovu 140/90-15, a da nije daleko, do 100 km ;D. Alternative tipa preko 10.000,00 dinara mi nebi prijale ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Visegrad

Već duže vreme čekam da ljudi u Keleni nabave model i dimenziju zadnje gume za moj A3, pa me zanimaju neke alternative. Treba mi Metzeler ME77 perfect 140/90-15m/ctl 70h, pa me interesuje da li bi mogao staviti 130/90-15m/ctl 66s me77. Ako neko ima info gde bih mogao nabaviti ovu 140/90-15, a da nije daleko, do 100 km ;D. Alternative tipa preko 10.000,00 dinara mi nebi prijale ::)

 

pogledaj u MOTO BUNKER

ja sam ih zvao i cinimi se da uzimaju oko 15 posto za gume a iz Louisa je bez provizije

ima na njjjihovom sajtu da ukucas dimenziju gume i da biras marku a tu je i cjenovnik

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja