Jump to content

Moto Zajednica

Majstor Pera Cacak

Recommended Posts

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Ovo su moja iskustva sa majstor perom!

 

Postovani gospodine pero rep, Da li se secate kada sam u KDM dovezao moju Yamahu Super Tenere a Vi bili prisutni i kada ste mi ustanovili dijagnostiku da mi je otisao lanac bregaste osovine?

E vidite dragi moj majstore, dijagnostika vam je bila pogresna jer su lanac i spaner bili odlici, a vi ste mi iz dzepa isterali 140 E za nov lanac i ruke za majstora!i

Da li zelite dalje da na napisem sta ste uradili sa mojim F 650?

 

Pozdrav Neskebg

 

E pa da sad napisem i o mon BMWeu ili Rotaxu, sasvim sve jedno.

Posle zamene ulja u motoru (home maide) oblajzne meni sraf na karteru! Vidim ja da to nije dobro i nazovem doticnog majstora koji mi u dve reci rece :

" Neske doteaj motor, resicemo problem"

Sutradan ja doteram motor i ostavim kod " majstor pere" i posle 3 - 4 sata zove me Pera i kaze "motor ti je gotov".

Uzmem ja motor, dodjem kuci kad ima sta da vidm, lokva ulja veca nego sto je bila!

Nazovem ja "majsor pera" pozalim mu se na njegovo majstorstvo, a on mi kaze " doteraj da popravimo stvar"

Odem ja sutredan i kao po dogovoru kaze meni " majstor pera" : "ja ovaj sraf nosim kod mojeg strugara da ga on napravi kako treba"

Posle 3 - 4n sata zove me "majstor perina" supruga i saopstava mi da mi je motor gotov pre 2 sata!

Odem ja po motor, a " majstor pera" mi saopstava da mu je strugar morao hitno da ode na more u Petrovac, nego kad dodjem kod njega na servis ( koji NIKADA necu doci) da ce mi onda odraditi reducir!

Hvala majstor Pero, ali kod tebe ni volive na potkivanje!

 

Necete vjerovati,ali sam tada bio kod Nesketa u gostima (vracao se sa Moto skupa u Trebinju) i ovu pricu potvrdjujem kao tacnu 100%. 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: KN13DN

Nije to bas tako jednostavno...Taj navoj je 19 koraka,cep se i da nekako uradeti posto se navoj reze na manje od 5mm,ali ako je proklizala ""matica"...Mozda majstor nije znao da "zakrpi"maticu,uslovno receno,uz pomoc opruge,federa,kako god,i teflona...A mozda je  tog dana bio u leru...15 godina sam radio sa ljudima,u drugoj bransi,i,verujte mi,one koje sam iz inata odro,jos me "postuju",hvale,preporucuju...

A,i mene su odrali,par puta,tako da...Bitno je da se okrece...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: cacak

Posto sam ja direktno na ovom mestu prozvan, kao covek i kao majstor duzan sam da napisem par reci.

 

Kao prvo doticnog Nesketa sam video cetiri puta u zivotu, od toga prvi put u leto 2008 god. kada smo se sreli u firmi KDM i kada sam ja video tu famoznu Yamahu 750 Super Tenera! Drugi put, letos u Kosjericu, kada me je on pozvao jer ga ja cak nisam ni poznavao, pitao me je "matori" kako je, razmenjeno par reci i nista vise.

 

Trece vidjenje je bilo otprilike pre oko mesec ipo dana, posle telefonskog razgovora, gde me je molio, da mu odradim opet famozni stopli ulja na F650. Cetvrto vidjenje sutradan, kada je dosao da reklamira posao i ogrebao se za 300ml ulja. Da naglasim da je dva puta bio pijan.

 

Da krenemo redom:

 

Leto 2008-e, pitanje sta li to lupa u njegovom motoru, koliko se secam, rekao sam da lici na lanac bregaste. Motor niti sam probao, cak se ne secam niti da li sam ga dohvatio rukom. Neske odlazi, i posle otvara temu "Majstor Pera Cacak". Sta se dogadja sa savesnim majstorom, koji Nesketu menja lanac i jos sto sta? Zasto majstor ne rece da mu je sve to dobro, da nece da mu uzme pare za rad i delove? Da li treba da prodje dve godine da bi covek trazio svoja prava?

 

Ja razumem da ljudi ostanu bez posla, i da zive na racun drugih, ali ne mogu da shvatim da neko nekoga krivi za 140 evra, misleci da je neko "humanitarna" organizacija, i daje novac raznim dokolicarima i bekrijama!

 

Kada je u pitanju stopli ulja, ako neko ima "obraza", sto bi rekli nasi stari, trebao bi javno tu da kaze, da sam odbijao taj posao, i da kada me je drugi put zvao, rekao je da dolazi ujutru i da to nekako sredim, jer on je iscupao navoj i navio kucinom. Ako ima i malo savesti, isto sam mu rekao da ne mogu to da uradim bez strugara i ubacivanja reducira unutra! Receno mi je "napravi kako znas", a eto ja priznajem, bolje nisam umeo za vreme dok je on bio u kafani!

 

Jos da napomenem da me je Neske malo "presovao" oko zamene motora, tj. da mu dam TDM-a za njegovog BMW-a, pa me cisto interesuje kakve veze ima oglasnik, sa majstorlukom?

 

A sto se volova tice, vrlo humane zivotinje, i zive od svog rada!

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: KN13DN

Ma samo ladno,bitno je da  se okrece!Moj licni stav:

Ja - musterija:Kad god sam morao da platim,uvek sam bio nezadovoljan odradjenim poslom i cenom usluge...

Ja - majstor:Uvek sam odradio posao najbolje sto se moglo u tom momentu,i uvek mi je placeno manje no sto sam stvarno ulozio truda i znanja...

Zato,samo ladno...

I jos ovo:

999 puta odradeti posao,i jednom nesto zahebati,nebitno zbog cega,ma,ne opra te ceo sliv Dunava!!!Svejedno da li na to gledas kao musterija ili majstor...

Poz!

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Posto sam ja direktno na ovom mestu prozvan, kao covek i kao majstor duzan sam da napisem par reci.

 

Kao prvo doticnog Nesketa sam video cetiri puta u zivotu, od toga prvi put u leto 2008 god. kada smo se sreli u firmi KDM i kada sam ja video tu famoznu Yamahu 750 Super Tenera! Drugi put, letos u Kosjericu, kada me je on pozvao jer ga ja cak nisam ni poznavao, pitao me je "matori" kako je, razmenjeno par reci i nista vise.

 

Trece vidjenje je bilo otprilike pre oko mesec ipo dana, posle telefonskog razgovora, gde me je molio, da mu odradim opet famozni stopli ulja na F650. Cetvrto vidjenje sutradan, kada je dosao da reklamira posao i ogrebao se za 300ml ulja. Da naglasim da je dva puta bio pijan.

 

Da krenemo redom:

 

Leto 2008-e, pitanje sta li to lupa u njegovom motoru, koliko se secam, rekao sam da lici na lanac bregaste. Motor niti sam probao, cak se ne secam niti da li sam ga dohvatio rukom. Neske odlazi, i posle otvara temu "Majstor Pera Cacak". Sta se dogadja sa savesnim majstorom, koji Nesketu menja lanac i jos sto sta? Zasto majstor ne rece da mu je sve to dobro, da nece da mu uzme pare za rad i delove? Da li treba da prodje dve godine da bi covek trazio svoja prava?

 

Ja razumem da ljudi ostanu bez posla, i da zive na racun drugih, ali ne mogu da shvatim da neko nekoga krivi za 140 evra, misleci da je neko "humanitarna" organizacija, i daje novac raznim dokolicarima i bekrijama!

 

Kada je u pitanju stopli ulja, ako neko ima "obraza", sto bi rekli nasi stari, trebao bi javno tu da kaze, da sam odbijao taj posao, i da kada me je drugi put zvao, rekao je da dolazi ujutru i da to nekako sredim, jer on je iscupao navoj i navio kucinom. Ako ima i malo savesti, isto sam mu rekao da ne mogu to da uradim bez strugara i ubacivanja reducira unutra! Receno mi je "napravi kako znas", a eto ja priznajem, bolje nisam umeo za vreme dok je on bio u kafani!

 

Jos da napomenem da me je Neske malo "presovao" oko zamene motora, tj. da mu dam TDM-a za njegovog BMW-a, pa me cisto interesuje kakve veze ima oglasnik, sa majstorlukom?

 

A sto se volova tice, vrlo humane zivotinje, i zive od svog rada!

 

E ajmo sada redom!

 

Kao prvo ti si tu famoznu Yamahu Super Tenere i te kako dobro opipao, cak si u veliki sraf skidao i gurao srafciger ne bili nategao spaner. Na osnovu toga si rekao da je lanac otisao i da je za zamenu! Medjutim tvoje ne

znanje i nestrucnost, je meni isteralo 90 E iz dzepa + 50 E za majstora jer su spaner i lanac bili perfektni a to moze da ti potvrdi i Bokilic i Aky koji je od mene kupio Yamahu! Na moje insistiranje Bokilic je zamenio lanac bregaste a taj stari i dan danas cuvam u ulju i slobodno mozes da ga uporedis sa novim!

 

Kao drugo, tacno je da sam te nazvao i da sam ti se pozalio da mi je oblajznuo sraf, nasta si mi sam rekao citiram, "mozemo da radimo sta god hoces ali tu bez reducira nema leka"

Sto ga nisi napravio majstore, nego si mi rekao da mi je motor popravljen! Zar sam trebao da sedim pored tebe i da gledam sta ti radis? Naravno da ne, nego sam ti ostavio motor smatrajuci da si majstor i da ces to odraditi strucni i kvalitetno, kao sto si obecao!

Posteno sam te pitao, "Pero koliko to kosta", rekao si "Ne kosta nista" i opet sam otisao i kupio sokove i sta je jos ko hteo da pije! Jeli tako bilo?

Kao trece, ja kod tebe nisam doterao motor pijan kao sto ti tvrdis a i da jesam kakve to ima veze sa celom ovom pricom?Ja se od tebe nisam ogrebao za 300ml ulja vec si mi ti ukrao 800ml ulja (Liqui Moly 10 - 40) iz kantice u koferu pod izgovorom da si mi dolio a i kako nebi dolio kad mi je posle tvog majstorluka bila bara ulja pod motorom!

Kao cetvrto Kada sam motor doterao kuci, bila je veca lokva od ulja nego kada sam ja stopli zavio kudeljom ili ti kucinom!

Kao peto, zasto mi nisi napravio reducir jer si ti na tome insistirao, vec si pod izgovorom nekim levim, rekao da ti je majstor otisao na more! Pa zar je on jedini strugar u Cacku?

Kao sesto Sasvim je normalno da ti se javim, barem sam ja tako vaspitan, kada smo se videli u Kosjericu i ne vidim sta je tu lose. Da li se secas ko ti se nije javio u Kosjericu, nasta si poceo da places i cmizdris? Ako zelis mogu i da ga imenujem! ;D

Kao sedmo Ja jesam ostao bez posla ali ne zivim kao ti na racun drugih, od neznanja i fuseraja, a moja kuca je ove godine sacekala i ugostila vise bajkera nego sto je tvoj servis video!

Kao osmo , u temi gde sam stavio moj BMW da je na prodaju, napisao si da je pukao neki dekli i da curi ulje. Kakav si ti to majstor, (posle dva dana od po cetiri sata koliko je moj motor proveo u tvojoj radionici) kada nisi video, sto i corava baba vidi da imam ugradjen automatski podmazivac lanca i da je sasvim normalno da iscuri neka kap ulja sa lancanika. Tvoja strucnost je zakljucila da mi je otisao semering na malom lancaniku, ustvari hteo si da me izvacaris i naplatis taj semering! Da li ti mislis da je neko lud i sasav, "majstore"?

Kao deveto volivovi jesu humane zivotinje i zive od svog rada, za razliku od pojedinih ljudi koji zive od fuseraja!

I kao deseto, volovi se vezuju za rogove a ljudi za rec!

Pozdrav "majstor" Pero!

P.S. Kod koga ti vencani kum odrzava motror?   :D :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 92 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

O majstor Peru sve najbolje,strucnost,ljubaznost i kvalitet usluga.Drago mi je i naglasiti da iz servisa nisam izasao bez popijene kafe i soka,sto je danas retko kod "majstora" doziveti.Veoma bitno je i to sto Pero hoce da objasni i ukaze na pojedine stvari,pogotovu mladjim i neiskusnijim bajkerima,sto "majstor" kod koga odrzava motor njegov vencani kum nema nameru ni u najludjim snovima.Perov kum je odrzavao motor kod svog kuma,naravno,ali privatne razmirice su ih u tom pravcu razdvojile,pa je potpuno nedolicno takve stvari pominjati na ovakvom mestu.Svi mi gresimo pa verovatno i Pero ali znam da se on uvek ogradjuje od dijagnoza dok licno ne pregleda motor i ustanovi defekt.Iz servisa BOGICEVIC nosim maximalno pozitivne utiske i izuzetno sam zadovoljan pruzenim uslugama i cenama.

P.S.

Inace na taj servis me uputi licno njegov kum!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

Buđženje vs. Majstorisanje!

 

Da li su majstori ili monteri oni koji samo skinu stari, a stave novi deo. Hmmm

A jeste to najčistije, najlakše, ali često i najskuplje rešenje.

 

I tako, rikne meni anlaser na Marauderu, jer je prethodni vlasnik imao pad,

pa je od udara tu nešto popucalo.

Ja se jedan dan spremim, u fulu i sednem na motor kad ono Krrrrrrrrrr, lomljava i Ende.

Odguram ja do Pera, i Peki, ga stavi na dizalicu i kaže: Anlaser je pukao, ukosio se i zupčanici su oštećeni:

MXJ1Z_dsc02172c.jpg

 

Evo ovako ćeš, dok nađeš drugi anlaser neka ti strugar napravi čep, evo ti mere.

MDPVj_dsc02235800x600horz.jpg

Stavili smo to, dosuli ulja i ja sam krenuo na turneju, malo gurka, jer nema kurblu, ali sve je prošlo savršeno.

 

Sada ja jurim anlaser, pitam majstor Marinkovića, zovnem Eurosumar i majstore iz Belosave,

kada sam čuo cifru od par stotina eura za novi anlaser, nije mi baš bilo dobro.

Kako na E-bay-u nema puno delova za Maraudera 250, nađem ja anlaser od 125-ice za 20 Eura

Stigne meni anlaser i novi zupčanik, i ja opet kod Pera.

OTkzZ_anlaserhorz.jpg

Anlaser sam uglancao i ofarbao, sija kao p.m :)

Međutim, ovaj anlaser je manji ne odgovara po gabaritima, a o rupama da ne govorimo.

Ja se pomalo razočarao, nislim da tu nema Bože pomozi :) gledam u Pera, i čekam - nadam se da opet ima neko rešenje, keca u rukavu.

5Atu7_dsc05047horz.jpg

Gleda Pero, pa kaže: Ovako ćemo. sada kaže idi, neka ti iseču od prohroma ovakvu ploču:

 

 

Namontirano i sređeno, sada imam motor sa unikatnim delom, i ličnim pečatom Majstor Pera :

2T7EM_dsc05053horz.jpg

 

 

W3VE6_21700219650476522881425.jpg

 

I, evo već godinu dana pali na čvrgu, svaki put, besprekorno, i ne pada mi na pamet da išta menjam, ni anlaser ni majstora :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Za Bogicevica jos iz dana moto krosa znam, trgovao sa njim i samo NAJbolje sam cuo o njemu.....

Uvek ce biti nekih NE zadoVoljnih kao u svemu, ali NE moze se svima i u svemu ugoditi!!!!!

Peru prati reputacija ISKUSNOG i DOBROG majstora, sad dolazi jedna DRAG STAR yamaha kod njega

kuju nisam uspeo da resim i nadam se da ce biti POPRAVLJENA, tj. NE SUMNJAM u to!!! :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: cacak
  • Motocikl: yamaha yzf 750r

-Danas sam se cuo sa majstor Perom i dogovorio sam se da mu sutra ostavim motor na servis.Moj prvi utisak preko telefona je sjajan,kada sam mu objasnio svoj problem on me je saslusao i rekao na sta on sumnja ali da to ne tvrdi dok ne vidi.Do njega sam dosao preko druga koji je vec bio kod njega i mnogo je zadovoljan.Inace za majstor peru sam cuo sve najbolje i nisam do sad cuo da se neko zalio,u ostalom nemozes svakom ni ugoditi.!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Mi u Čačku imamo sreću da nam je tu majstor Petar Bogićević, poznatiji kao Pera Rep.

i sam zaljubljenik u moto-sport, a veliki poznavalac moto tehnike.

A pre svega "normalan" čovek, koji će da te sasluša, i da nađe optimalno rešenje,

da bi se posao odradio kvaliteno, a mušterija bila zadovoljna, sa takođe normalnim i prihvatljivim cenama.

 

Tih ,i nenametljiv čovek sa velikim iskustvom, sa kojim se ne razmeće.

Sigurno ne kao neki samoprozvani majstori u "brendiranom" kombinezonu,

koji će da te oklempavi da ne znaš gde je levo kada izađeš iz radionice :)

 

Evo par fotografija iz njegove radionice, napravljenih sa mobilnim na brzinu,

pa zato nisu nešto najbolje ispale, ali biće bolje drugi put :)

post-15530-0-83045200-1329763171_thumb.jpg

post-15530-0-34602900-1329763253_thumb.jpg

post-15530-0-39609600-1329763303_thumb.jpg

post-15530-0-67362800-1329763352_thumb.jpg

post-15530-0-95537400-1329763426_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: BMW F 650 GS Twin

Pero Rep mi je odrzavao motor, i po mom skromnom misljenju PRAVI MAJSTOR, cuti i radi (nije od onih nabedjenih majstora koji vole da drze predavanja i da pricaju da niko nisa nezna sem njega).

Odradi maksimalno korektno svoj posao i mozda jedna bitna stavka mnogim motoristima nije skup.

 

OCENA 10!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Cacak and all over the world :)
  • Motocikl: Kawasaki ZX10 unikat :)

gde je taj majstor Pera u Cacku???

 

 

 

U Aveniji ispred Hobotnice skrenes levo i odma posle kladionice Brazil sa desne strane u toj ulici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Cacak and all over the world :)
  • Motocikl: Kawasaki ZX10 unikat :)

Pero Rep, iz cacanskih prica da je jako posten covek i jako kulturan, bio par puta kod njega, tih covek i moze da se razgovara sa njmi normalno!

Kazu da je mnogo dobar majstoj, jos uvek nisam imao potreba za bilo kakvim majstorlucima sto nisam mogao sam da otklonim, tako da verujem pricama da je STVARNO DOBAR MAJSTOR, sto bi kolege rekli PICAN :))))

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 702 postova
  • Lokacija: Чачак
  • Motocikl: CBF600N ABS & Hornet 600

Sve pohvale za majstor Pera, napravio mi je skuter da trosi ispod 2l...

Trosio je preko 3 kad sam oterao kod njega, sve preporuke

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

Retko pisem ali ovde moram posto vidim da je Pera veliki majstor. Tacno je da je majstor ali majstor za uzimanje para. Ljudí, pa on o mehanici 4t motora nema pojma. Kada nije umeo da otkloni kvar poceo je pricu da je karb skroz sjeban ali on slucajno ima drugi koji bi dao po skromnoj ceni od 80e. Medjutim ni sa tim karbom motor ne radi dobro pa bi valjalo da on kako kaze "dublje udje u masinu" jer je kompresija losa, ventili rastelovani, itd. To bi bio zahvaj od skromnih 100e plus delovi. Na moje pitanje kako je merio kompresiju, jer sam primetio da svecice nisu dirane, kaze "majstor Pera", sa ovim, i pokazuje mi strasnu spravu uz pitanje "jel ti znas sta je ovo?" Vidim da nema sale, moram da kazem istinu, reko vakummetar, a on meni "jesi li ti dosao da se svadjas?" Nisam, ali jos nisam video da se kompresija meri vakummetrom. Tu on poludi i kaze, sad cu ovo vratim kako je bilo i terajte ovo odavde. Naravno, tako i treba. "Majstor" Pera skida njegov karb, sa njegovog vraca neke delove na moj karb i vraca na motor. Vergla da upali, nece, kaze dodji sutra dok ovo napravim da moze da upali, a samo je skinuo i vratio karb? Sutradan uzmem motor i pravac Uzice kod majstora. Majstor pogleda, vidi ispucale usisne gume, zameni njih i dve membrane u karbu oko kojih je "majstor" Pera prckao, vrati karb, upali i motor ide kao zmaj. Kompresija dobra, ventili dobri samo te usisne gume falsirale vazduh. Eto takav je majstor Pera.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Pa jel si do kraja nesto platio? Mozda covek nije losh, svako ima svoje loshe trenutke, ne treba generalizovati svakako...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Pre godinu dana odem u jedan servis na Karaburmi, silazim sa motora, pita majstor sta treba, ne saceka ni kacigu da skinem. Kazem zamena usisnih ventila samo. Odgovara on kao iz topa, to ti je 100+ evra, u to ulazi stelovanje karburatora (vidi da vozim jednocilindrasa) bla bla bla, zakazujem ti za dve nedelje, tra la la. Zovnem Petra, kaze kupi ventile i dodji. Ventile sam platio nekih 20+ evra i otisao. To je bio ceo trosak koji sam imao, mozda je pala i koka kola, al sumnjam, stekara sam ja :) . Tolko o "majstorima za uzimanje para". Inace kod Petra servisiram motore od prvog skutera kojeg sam imao, pa do sadasnjeg, i za to dugogodisnje iskustvo nemam nikakve zamerke. Odlican majstor i isti takav prijatelj.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1974 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Meni ovde stvarno nesto nije jasno, bas kao i nedavno kada se na tapetu nasao Milan Marinkovic. Da li je moguce da toliki ljudi, koji pisu o pozitivnim iskustvima sa ova majstora grese, a da je par njih u pravu. Naravno ne treba idealizovati stvari, necije znanje i umece, ali meni je tu stvarno nesto isuvise indikativno, da ne kazem smrdljivo.0stabre.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Ajmo malo statistike, tema ima 6000 pregleda i dva negativna komentara. Moj zakljucak je da majstor Pera gresi jednom u 3000 slucajeva... Pritom ne poznajem coveka, niti sam imao kakvog kontakta sa njim, ova tema mi je upala u oko zato sto sam posebno alergican na pljuvanje ljudi koji zive od svog rada... Najjaci mi je onaj komentar da mu je majstor ukrao 8 deci ulja i to likvi moli.

Pa to je na granici razuma....:)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Ajmo malo statistike, tema ima 6000 pregleda i dva negativna komentara. Moj zakljucak je da majstor Pera gresi jednom u 3000 slucajeva... Pritom ne poznajem coveka, niti sam imao kakvog kontakta sa njim, ova tema mi je upala u oko zato sto sam posebno alergican na pljuvanje ljudi koji zive od svog rada... Najjaci mi je onaj komentar da mu je majstor ukrao 8 deci ulja i to likvi moli.

Pa to je na granici razuma....:)

 

Не ваља ти статистика... Ја лично сам бар једно 60-70 пута прегледао тему (а таквих као ја има још доста) чисто да видим шта кажу људи а никада нисам терао мотор код тог мајстора. Тако да твоја статистика пада у воду (са све два плуса).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja