Jump to content

Moto Zajednica

Overio (1. oktobar), Sabac

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Kao sto rece Acim, volim ste se sada dopisujem s tobom! Sve ostalo je manje bitno znas, gvozdje se popravi, kaciga se kupi, rane zarastu i prodju. Zelim ti brz oporavak druze moj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: bez motora od 1.10.2008 zbog udesa

Malo je bolje, ali bolovi su i dalje tu. Ne mogu da se pridignem iz kreveta bez uzasnih bolova u ledjima, kada se nakasljem bole pluca, kada stanem na noge boli noga kada se "isprsim" krckaju i bole kljucne kosti. Nad tastaturu moram da se nadvijem kako bih otkucao koju rec...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: SABAC

brate tek danas sam cuo za tvoj crash. Jebiga . nego par saveta pazi dobro , ako su bolovi i dalje tu a ti blago meni izadji u drugu prostoriju ; sto se tice dizanja iz kreveta nemoj ni da ustajes mogu ti pomoci da ostanes u njemu samo ako ti posaljem svoju sekretaricu a i kasalj ce da prestane , znas ipak sam fer meni kad je trebala tvoja , morao sam da je otimam. Vidis kakav sam prijatelj.

Sve je ovo sala , nego gledaj da se pridrzavas onog sto ti je receno i sve ce biti ok. masina ti nije mnogo ostecena sto znaci da ces opet biti ok.POZZZ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Prijatelju zelim ti brz oporavak bez posledica naravno to sto si rekao pre par posta sve je to lutrija i sreca ako je imas a imao si je ostaces ziv ako ne dovidjenja ,jos jednom brzo ozdravi pa se mi vidimo u Sapcu pa da zalijemo sto pre pozzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

U j...m ti!  ??? >:(

Dobro da ces se oporavit...

Samo polako, pusti kucanje i zamaranje, misli onecem lepom u bliskoj buducnosti... ozdravi sto pre i da nas sve putevi vode dalje od likova tipa "nisam video  ???"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: bez motora od 1.10.2008 zbog udesa

pokidani ligamenti, srecom nije prelom kosti stopala jer su one veoma sitne i osetljive. tesko i dugo zarastanje, rehabilitacija itd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Druze, dobro se zavrsilo!

I to ce biti juce, izvuci pouku i vozi dalje.

Da nisam pao isto kao i ti, samo sto je mene sacekao parkiran kamion u susedno traci, verovatno sada nebi vozio (nadam se) sigurnije i svakog ispred sebe gledao kao potencijalnog ubicu.

Verovatno da si drzao vece rastojanje, mozda nebi ni doslo do toga?

Zelim ti brz oporavak.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

Auh...  sad tek videh temu. Zelim ti brz oporavak i sto rekose ljudi, najbolje je to sto se mi sada dopisujemo. Procitao sam sve postove i pokusao da stvorim sliku kako se sve desilo i kako je doslo do kontakta. Bilo bi sigurno pozeljno da jos malo prodiskutujemo celu situaciju i da zajedno izvucemo neki  zakljucak. Znaci, auto se kretao levom trakom (od dve postojece za vas smer) i pokusao da skrene levo, preko duple pune linije, sa namerom da  presece dve treke za suprotan smer, kako bi usao u neki servis? Ti si se kretao iza njega uz levu ivicu svoje trake, tj. uz duplu punu liniju? Dali je vozac automobila makar dao migavac? Dali je tvoja namera bila da ga preteknes preko duple pune linije? Kojom ste se brzinom kretali? Znam da si u bolovima i da ti mozda i nije do kuckanja po tastaturi, ali ako zajedno odgovorimo na ova pitanja, dobicemo odgovor i pre nego bude zavrsen zapisnik i sudski proces. Takodje cemo zajedno uvideti gde nas to sve ocekuju opasnosti, cak i kada je preglednost odlicna i put sirok i ravan.

 

Jos jednom ti zelim sto laksi i sto brzi oporavak.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Dobro je brate, sta tebi moze jedan autic ;D ;)! Vazno da si ti ziv, a uskoro ces biti i zdrav, tako da cemo se mi vozati jos dugo godina sa Harlicima i ostalim "sklalamerijama" na dva tocka :D! Jbg, sve to ide u opisu radnog "vozackog" mesta, evo ti si ispunio kvotu, daj Boze da ti ovo bude poslednji pad sa motora ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Ma najbitnije je da si relativno dobro prosao. Mozda malo ranije zavrsavas sezonu, ali ces bar biti spreman za sledecu, a do tad ce se i motor srediti. Do tada ti zelim brz oporavak ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Sreca u nesreci....zelim ti brz oporavak,a motor ce se srediti  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

brate dobro si prosao imao si velike srece sto je onaj iz suprotnog smera na vreme video sta se desava pa je stao.zelim ti brz oporavak da se sto bolje oporavis i ponovo uzjases harleja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Er 6n

U izem ti... Prosto covek vise nezna sta da kaze u ovakvim situacijama... I ono sto si pomenuo da je pandur rekao da misli da ste obojica krivi. Po nasem zakonu sta god da se desi uvek se deli krivica! Covek da ide ulicom i da mu padne klavir na glavu bila bi podeljena krivica. Verovatno bi sudije rekao - sto si isao delom ulice gde padaju klaviri - ;)

Zelim ti brz oporavak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Auu druze. Citam tvoj prvi post a naslov i pocetak ne ukauju na sve ovo. Kao sto i ostali rekose, sekretarica, da brze prodju dani lezanja. Ali nemoj mnogo da se naprezes  ;D .

I hvala Bogu sto si imao kacigu. Iako nije fullface, sigurno te je spasila. Daleko bilo.

Racunaj da ces izvuci dve dobre stvari. Prva je da ces ubuduce biti oprezniji. Druga je da si relativno dobro prosao i da su ti sada sanse dostaaa male za neki sledeci pad pupupu. Svoje si oduziio. Sto brzi i laksi oporavak.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Freewind XF650

Citajuci ovakve postove dodje mi da taj dan ne sednem na motor...ali opet ne znam ...  motor = heroin  ... ne mogu a da ne sednem ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: bez motora od 1.10.2008 zbog udesa

Iskreno hvala svim kolegama `po motoru` koji se javljaju i daju podrsku. To stvarno u ovakvim trenucima mnogo znaci. Istina, zao mi je jer ne mogu da vozim motor po ovako lepom vremenu i rado bih se bavio drugim stvarima nego ovim sto sada moram - da lezim.

 

Ostao sam duzan odgovor na pitanje koje je uputio BusMan a koje je vrlo smisleno i razlozno. Dakle, ponovo: kretao sam se iza automobila koji je iznenadno poceo da skrece. Levo su dve pune linije i on je svesno napravio prekrsaj time sto je pokusao da skrene levo na zabranjenom mestu ali i bez pogleda na retrovizor. Sve se odigralo munjevito i naravno dogodio se sudar. Pokusao sam da izbegnem ali sam udario u njegov levi prednji tocak. Pao sam, motor je klizao dijagonalno 30 m kao i ja za njim. Povrede su ovakve kakve su; mogu da budem sretan sto nisam izgubio glavu ali i da nisam imao ozbiljnije prelome. Sreca u nesreci.

 

Hvala svima jos jednom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja