Jump to content

Moto Zajednica

BJB MZ propagandni materijal

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

`˙ebiga, peocitaj dva posta unazad...

Ovo nemora da znaci da je akcija propala.Spisak je tu, ako se prijavi dovoljan broj ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Mi smo na poslu stampali majice u Kraljevu mogu da kontaktiram coveka da kaze koliko bi kod njega kostalo ali mislim da nebi radio malu seriju

Mi smo porucili 20 majica i covek je uradio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Momci stampanje majica u jednoj boji bi bilo na kolicinu od 50 kom oko 3 eur dok u dve boje 5,5 na 50 kom

To sam se cuo sa covekom zove se Aca iz Indjije i radio je za druge moto klubove (indjija st pazov golubinci ruma itd)

Stampa bi bila na ledjima na rukavima i napred Mada je ostalo nedoreceno da bi mi trebala jedna kao uzorak da covek vidi kako hocemo da stampamo ako se odlucimo0takoje.gif

Videcu sa ovim mojima na poslu za drugog coveka mislim da je u Kraljevu dok iskopam broj javljam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Skup je prošao, nemamo nikakvih obaveza paaa....

 

Hoćemo li da se šaramo malo? :hej:

 

Nisam pomenuo majce ili bilo šta drugo nego samo postupak dogovora koji je dugotrajan pa je uvek pravo vreme započeti ga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ja zapravo nemam nikakvu ideju, možda bi bilo dobro kada bi u ponudi imali što više stvari pa da se po tome ravna ko koliko može, majce, prišivke i sl.

 

Posle pet godina možemo da redizajniramo Logo.

 

Možemo a ne moramo, kako odlučimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2012 Triple Black

Ja zapravo nemam nikakvu ideju, možda bi bilo dobro kada bi u ponudi imali što više stvari pa da se po tome ravna ko koliko može, majce, prišivke i sl.

 

Posle pet godina možemo da redizajniramo Logo.

 

Možemo a ne moramo, kako odlučimo.

Vujo, a zasto ne napravis ono glasanje? Mislim da bi se tu najbolje videlo koliko je ljudi zainteresovano i za sta (majice, prisivke...). I na osnovu toga bi moglo da se krene u akciju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Sve je povezano sa brojem komada tako da predpostavljam da cemo jedva ispuniti bonus za majce a i mislim da su ljudi tanki sa konfetama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Dok se mi izdogovaramo prikupiće se po neki dinar...

 

A glasanje može da se napravi samo još uvek nema o čemu, nemamo cenu a cenu nemamo jer nemamo količine koje opet nemamo zbog cene. :D

 

Ali možemo ovim redom: ima li neko svog štampara, poznatog, da nije po oglasu ili neko sa ulice?

 

Sasamajstor radi vez, pričao mi je o tome pa ako se odlučimo za prišivke veće, manje kakve god, čovek je tu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

prošlo je dosta vremena od kako nismo ništa radili od propagandnog materijala.

 

Da li ima interesovanja i za šta, šta bi pravili?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 486 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

sto se mene tice moze i majice i prisivci i nalepnice .ja licno sretnem malo mz motora na skupovima, ima da se izlepim ko bozicna jelka,pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 753 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Zainteresivan sam za majice i prišivač(e).

Možete li vi koji ste prije kupovali majice da date neke sugestije vezane za dizajn, kvalitet, boje slova itd. vezano za prethodnu seriju majica. Ako toga nema onda da Šumi, ili ko već, okači modele koje je moguće izabrati i da se upisujemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Do sada je išlo ovako: napravimo idejno rešenje kakvo želimo pa ga štampamo na tekstilu ili radimo na mašinskom vezu. Majstora koji štampaju ima baš mnogo, puni oglasi... I to je to, deluje jednostavno.

 

Međutim, istini za volju, moram da kažem gde su ispadali problemi. Prvo, teško je napraviti jedinstven stav između cene i kvaliteta jer po tom pitanju nismo složni, jedni bi što jeftinije dok bi drugi trajnu stvar. To onemogućava odabir među ponudama pa na kraju ispada da mi ne znamo šta tražimo jer oba ne idu zajedno. Onda je peroblem i količine, mala serija daje visoku cenu a količine od par stotina komada nama ne trebaju niti ima ko da ih plati. Većina štampara i neće da se zeza sa par komada a sada polako nailazi period Nove godine kada oni imaju posla i ovakve sitnice odlažu za preko leta kada nemaju šta da rade. Opet, preko leta se mi vozimo i treba nas pokupiti sa raznih strana pa mi nemamo vremena da se zezamo sa tim.

 

I tu zapinjemo kad god se ova tema otvori.

 

Rešenja naravno ima a ovog momenta mi padaju na pamet dva. Prvo, prišivke bi mogao da radi Sale Majstor iz Čačka, naš je čovek i kako mi je objašnjavao sve ide digitalno pa bi i neko naknadno, kada skupi pare, mogao da ga zove i poruči pošto. Ovo što pišem nije sigurno jer je priča stara par godina ali zvaću ga da proverim.

Što se majci tiče sada je tahnologija štampe razvijenija pa se majce i digitalno štampaju što opet omogućava pojedinačnu izradu. To ne znam ko radi a bilo bi dobro da je neko naš jer se od nas neće para nakupiti, više nam čini uslugu zezajući se sa malom količinom. Ako neko ima ovakav kontakt a da je kvalitet i majce i štampe dobar onda smo rešili i ovu stvar.

 

Kada smo radili prišivke i nalepnice za Skup akciju je preuzeo na sebe Floyd koga odavno nema među nama. On je radio sve: prikupljao pare, jurio se sa štamparima, slao poštom onima koji su poručili...

Majce i nalepnice za motore MZ Sveta je radila i platila Asocijacija. Mi smo za to davali pare mada je dosta toga i podeljeno novim članovima i prijateljima tako da te pare nikada nisu vraćene u celosti. Duga nema, Asocijacija je davno to otpisala.

 

Tako je do sada bilo a to nas uopšte ne obavezuje da i ubuduće bude tako. Kako se dogovorimo. Na pare Asocijacije ne mogu da računam jer ih nema, sve ode za Kulinu, Sremčicu ili stazu za održavanje kursa bezbedne vožnje.

 

Tako stoje stvari i sada je sve otvoreno, idemo iz početka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja