Jump to content

Moto Zajednica

BJB MZ propagandni materijal

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Nece covek pivo  ??? ??? ??? ??? ???

 

Au kakva greška u proceni mada delimično tačna: neće čovek pivo kada voli rakiju.  ;D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Vujo evo male pomoci kad budes nosio spisak kod stampara pa da tacno znas koliko koje velicine u kojoj boji.      

 

                              B   O   J   A

Velicina-Komada-crna-bela-crvena

S             4            1      1

M             6            3      2      1

L             10           4      5

XL           15          11     1      3

XXL          2            1      1    

 

Samo jos treba Nash da se izjasni za boju jer se kod L i S velicina ne poklapaju cifre(npr. pise 4 komada S a kad pogledas u boji imaju samo 2 zato sto je Nash narucio jos 2 a nije se odlucio za boju,isto tako i za L samo sto fali 1. Sve ostalo je ok.

Nadam se da sam ti malo pomogla!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

2 Makica

 

Od svih mojih postova samo je poslednji spisak merodavan, svi predhodni su nevažeći jer je posle njih bilo izmena.

 

Kako je ovo PRVI PUT da se nešto ovako radi a sigurni smo da smo tek počeli i da će izrada propagandnog materijala biti sve više, Nash i Zverinjak su odustali između ostalog i u nameri da ih ne čekamo već ovo sada uradimo što pre pa su sledeći put prvi na spisku za bilo šta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Pare i specifikaciju sam predao i sada predstoji ono glupo čekanje da se majce završe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ko ceka tom dosadi hihihihii

 

Ok, pojuriću koliko mogu.

 

Alo momak , gde zuris? Niko se nece seliti iz Srbije, nadam se?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ma nece niko u majci na ovu zimu ali kao da svi hoce da ih greje oko srca dok ne dodje prolece!

Vujo svaka ti cast! Mi smislimo a ti realizujes,e jesmo pametni!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ma nece niko u majci na ovu zimu ali kao da svi hoce da ih greje oko srca dok ne dodje prolece!

Vujo svaka ti cast! Mi smislimo a ti realizujes,e jesmo pametni!

 

Trebaće meni tvoja pomoć i dalje, mislio sam da odemo zajedno do neke televizije jer su me novinarke pitale koje to devojke voze motore.

 

Nije OFF, sve je to propaganda. ::)

 

Jesi li za TV?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Drago mi je da mogu da računam na tebe, neznam kada će tu temu izvući iz fioke ali sigurno ti se javljam.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ako ce da se pravi neka tematska emisija " Devojke na motorima ", ako treba da ti nabavim nekoliko komada iz N.S. ima ih ovde kolko oces !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

To pitanje o devojkama na motorima pokrenula je jedna novinarka u neformalnom razgovoru kada smo čekali na neko snimanje. Meni to nije ništa čudno i stvarno neznam šta je očekivala da će čuti o tome, tu su nam i devojke, nije motociklizam predodređen samo za muškarce.

 

Pravo da ti kažem, pomalo sam se našao uvređen. Sem stalne potrebe da se pokazuje da mi nismo divljaci koji zakače nekog lancem za nogu pa ga unaokolo vuku na motorima tada sam shvatio da mogu da postoje određene predrasude vezane i za devojke. I verovatno zato što sam se ja toliko iznenadio pitanjem ostao sam uskraćen za razlog zbog koga je ono postavljeno. A to znači da sam uvređen i dalje samo neznam zbog čega i baš bih voleo da znam.

 

Ide Deda Mraz akcija, videćemo se mi opet jer svako radi svoj posao, ona je novinar a ja PR Asocijacije pa eto usmereni smo jedni na druge. U osnovi mislim da u pitanju nema zle namere jer je novinarka super klinka samo je jako mlada i verovatno ''ima brži jezik od pameti''. Što  mi opet govori da nejasnoće verovatno imaju u neke koje nisu tako mlade ali mišljenje zadržavaju za sebe.

 

E zbog toga bih ja preventivno otklonio prostor za nedoumice: evo je devojka na motoru i šta joj fali? Potpuno je ista kao i sve druge jedino nije glupa, razume se i u neke stvari koje uglavnom rešavaju muškarci, ne prenemaže se i ne vrišti sa motora dok je voze, samostalna je pa može da se popne na motor i ide gde joj je volja. Mogu da je voze, može ona da vozi drugog, može da spava u najskupljem hotelu ali i u šatoru i ne sablažnjava se od susreta sa bubamarom. Radi sve što i ostale žene samo voli da se druži i pomogne drugima.

 

Pa ako je to nešto nenormalno onda verovatno i ja nisam normalan.

 

I koliko god su želja za druženjem, ljubav i solidarnost normalna ljudska osećanja tako su i ljubomora, zavist i pakost nešto što nam nije strano. Samo se pametan čovek/žena protiv takvih negativnosti u sebi bori a ako nije u stanju onda bi trebalo da potraži medicinsku pomoć.

 

Sad sam pročitao ovaj post i čudim se koliko je gneva u meni a bez razloga, nije ništa ružno rečeno ili urađeno, samo je nešto nekome nejasno i ništa više.

 

No, bolje je to objasniti na vreme, da ne bude posle ovo i ono.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ta "novinarka" moram da stavim navode, ko da nikad nije videla zensko na motoru? Pa i skuter je motor!! Sta bi rekla da vidi zensko da vozi Shleper od 35 tona!! Znacilo bi da nikada nije videla zensko da vozi auto, autobus tramvaj itd!! De zivi Ona??? Na Marsu??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Pa ja sam se zato i zaprepastio a mogu da zamislim koliko je još neupućenih... I još, sa navodnicima ili bez svejedno, ona jeste novinar, kreće se svuda po prirodi posla pa eto koliko se razume...

 

A ne zove se Marica pa neznam kako se snalazi sa krivinama  ;D (iju, prostakluk u najavi ::))

 

Nema druge, svest i sliku naroda o nama moramo sami da stvaramo, izgleda da pojedinima ništa nije očigledno pa ni ono što deca znaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 202 postova
  • Lokacija: Bileca
  • Motocikl: MZ chopper

Pravo da ti kažem, pomalo sam se našao uvređen. Sem stalne potrebe da se pokazuje da mi nismo divljaci koji zakače nekog lancem za nogu pa ga unaokolo vuku na motorima tada sam shvatio da mogu da postoje određene predrasude vezane i za devojke.

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ako dodje do neke takve emisije - mislim da bi prvo trebalo sa tom mladom novinarkom prelistati pitanja koja bi ona postavljala zbog nje same da ne ispadne glupa ( ko sto mi izgleda ) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Da malo osvezim temu, davno nismo pisali u njoj. Bilo je tu dosta akcija ( deda mraz, humanitarne i ostale ) , sta bi sa majicama, jesu li gotove ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

''Krajem nedelje'', samo neznam koje i u kojoj godini.  >:( >:(>:(

 

Ako je za utehu, nesnosno sam dosadan.

 

Sad ću opet da zovem!

 

U svakom slučaju dani su u pitanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Ma neka bude gotovo do sledeceg okupljanja i svi zadovoljni a i oko dostave majica na moramo da se cimamo.Vuja sve potrpa u ranac i ponese u Ovcar banju,tu lepo podelimo ko ne uzme do tada i odmah oblacimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Sad cu opet da zovem!

Svaka ti cast Vujo,ja to pozovem jednom ili dvaputi i vise nemam volje da se cimam sa neodgovornim ljudima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja