Jump to content

Moto Zajednica

BJB MZ propagandni materijal

Recommended Posts

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

 

 

ZNAK MZ RIDER koriste svi MZ klubovi u svetu!! samo druga boja zastave (malo pogledaj po netu)

 

 

ovo je MZ SVET... (MZ RIDER je isto nasa ideja ali za prisivke na ledja) i nije povezana sa BJBforumom. (ili jeste) NE ZANIMA ME VISE NISTA!!!!

 

 

Da samo nesto razjasnimo-posto je mnogo brzo sve to stavljeno po strani... :neznam:

Znak sam ja napravio a Mihac ga je postavio na BJB-u odakle je vrlo brzo uklonjen zajedno sa temom... :neznam: :neznam:

Nije nam bilo ni na kaju pameti da navlacimo MZ RIDER ideju van (ili u suprotnosti) sa BJB-om, ali nismo imali prilike to i da objasnimo... :staa:

Tako da, sto se mene tice prica oko MZ RIDER-a je ovde ZAVRSENA !! <_< (a nastavljena na drugom mestu)!!

 

Sto se majica tice jos uvek razmisljam ... :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Uzgred...

 

Malo pre sam našao na netu cenu od 699,00 RSD za unikatnu t-shirt majicu sa digitalnom štampom i 799,00 RSD za polo majicu (onu sa kragnom), pošto je bilo zainteresovanih i za takve...

 

Ima još jedna zanimljiva ponuda...

 

A ovima sam poslao e-mailom zahtev da me kontaktiraju u vezi cene i ostalih detalja.

 

Ovde imamo, po mom mišljenju, takođe jednu zanimljivu ponudu

 

Dakle, sve u svemu postoje i bolje ponude od 7,5 EUR.

 

Vujo, reaguj! Šta nam je činiti?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4131 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

Uzgred...

 

Malo pre sam našao na netu cenu od 699,00 RSD za unikatnu t-shirt majicu sa digitalnom štampom i 799,00 RSD za polo majicu (onu sa kragnom), pošto je bilo zainteresovanih i za takve...

 

Ima još jedna zanimljiva ponuda...

 

A ovima sam poslao e-mailom zahtev da me kontaktiraju u vezi cene i ostalih detalja.

 

Ovde imamo, po mom mišljenju, takođe jednu zanimljivu ponudu

 

Dakle, sve u svemu postoje i bolje ponude od 7,5 EUR.

 

Vujo, reaguj! Šta nam je činiti?!

 

 

Cekamo najbolju ponudu., kad ti odgovore na e-mail postavi ovde poruku, isto cu uraditi... 1zdravo.gif

 

Stvarno je 800 rds mnogo 1zvizduk.gif pa ko dobije drugaciju ponudu(a slican kvalitet) neka postavi... 1Mina.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4131 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

Uzgred...

 

Malo pre sam našao na netu cenu od 699,00 RSD za unikatnu t-shirt majicu sa digitalnom štampom i 799,00 RSD za polo majicu (onu sa kragnom), pošto je bilo zainteresovanih i za takve...

 

 

 

Dali si njih kontaktirao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Sve je ovo odlicno,samo me interesuje sta sad? Skoro svi smo se slozili sa cenom i nacinom stampanja majcia,pa se to sve zaustavilo sa nekim novim predlozima i sad 1zzz.gif!!! Hajde da cujemo te nove ,bolje i konkretne predloge,pa da vidimo. Ako ovako nastavimo nece od majica biti nista ili ce se odraditi na brzinu i ispasti ko zna kako! Hajde braco bajkeri da se malo bacimo na posao,ako zivimo u ovoj zemlji nemoramo da sledimo njen primer kako netreba raditi! Jesmo li ili nismo 2BJBNavijac.gif?!Ja nekazem da 800din. za majice nije skupo ali mislim da cekanjem moze da nam se desi da bude i skuplje ako trazimo kvalitet a trazimo ga.Kako su cene pocele da divljaju nebi me iznenadilo da tako i ispadne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Uzgred...

 

Malo pre sam našao na netu cenu od 699,00 RSD za unikatnu t-shirt majicu sa digitalnom štampom i 799,00 RSD za polo majicu (onu sa kragnom), pošto je bilo zainteresovanih i za takve...

Dali si njih kontaktirao?

Nisam njih.

 

Kontaktirao sam one koje sam spomenuo u svom postu od onomad. Za majice štampane k'o što si ti ovde postavio slike, traže 730,00 RSD/kom, za minimum 30 naručenih komada. Štampa je digitalna (ne preslikač na peglu), ful kolor na leđima, belo napred, majice su kvalitetne sa duplim štepovima, 160-gramski pamuk i sa ojačavajućom trakom preko ramena, od vrata do rukava.

Nisam bio zadovoljan ponudom do kraja, rekao sam im da ću razmisliti, nek se peku malo. A inače, njihova prva ponuda je bila 750,00RSD a ja sam tražio da spuste na 700,00.

 

Među njima u branši je velika borba, kao i svugde kod privatnika. Koliko sam mogao da vidim, a vidi se lako, mnogi od njih su opremljeni najsavremenijim mašinama za digi štampu i grčevito se bore za posao. Očigledno je da među njima nema esnafskog dogovora oko cena, već se vukovi grizu međusobno. Tu mi tražimo svoje mesto, kao klijenti.

 

Dakle, radi se, ne spava se i za majice će sigurno biti odabrana najbolja ponuda. To znači: kvalitet tkanine, izbor boja majica, garancija kvaliteta štampe, cena, rokovi, način plaćanja usluge, fleksibilnost ponuđača.

 

Želeo bih ja da nastavim sa ovim, jer na taj način nećemo doći u opasnost da se rasplinemo. To je što se traženja ponude tiče. Što se tiče slanja para, moglo bi da ostane kao i do sada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa vidis skorpijo to je zato sto predlog nije odmah dat nego se cekalo nesto neznam sta, valjda da se svi dogovorimo,pa po starom srpskom obicaju nadje se neko ko da svoj predlog, pa kad prodje i taj predlog nacice se neko ko ce dati opet svoj predlog i tako u krug,inace ja bi majce stampao kod nas u sv,u kod http://www.majice.rs/miniwebshop/

ima i cenovnik tamo,da nebi bilo posle ono ovo,boki u dzep itd,ne pogledajte cenovnik,jer i ovde se radi o digitalnom stampanju,

decko ima ok majce itd,no dobro,nekazem da nema jeftinije,ali za 100 ili manje dinara da nevidim sta cu da dobijem kao majcu, da neopipam rukama,da nesvratim da vidim postupak stampanja, ..........treba i poslati majce na 30adresa, treba neko da ode po njih,da proveri dali ima skart itd, sve je to meni tu sto se kaze oko kuce,na km,

vi vidite sta i kako,100 babica kilava deca....nadam se da ce neko ko ima jos neku ideju da se javi na vreme pre nekog novog spiska ili dogovora, a ne kad se postigne taman neki dogovor,

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Slazem se da bi jedan trebao da preuzme tu celu stvar oko majica u ovom slucaju Cika Dule posto je vec prikupio dosta informacija a i voljan je da se prihvati ovog posla!Tako da znamo na cemu smo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4131 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

..nadam se da ce neko ko ima jos neku ideju da se javi na vreme pre nekog novog spiska ili dogovora, a ne kad se postigne taman neki dogovor....

 

I sto ovo kazem!!! 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Neka organizacija mora da postoji a trenutno imamo mnogo posla pa je time nužna. Nemože sve da radi mali broj ljudi a nema ni potrebe za tim, kuća je zajednička.

 

Trenutno se rade sledeći poslovi i u ovoj su fazi:

 

1. Štampamo majce i napelnice za Skup. Radimo to jednovremeno i sada, što pre, kako bi svi bili oslobođeni sporednih poslova pred Skup jer ko zna šta može da iskrsne.

 

Šef projekta izrade propagandnog materijala je Šumi. Vrši izbor i selekciju izvođača radova, DONOSI KONAČNU ODLUKU KO ŠTAMPA, koordinira u izradi rešenja sa Picasom, prikuplja pare, plaća i isporučuje majce a nalepnice čuva do Skupa.

U ovom poslu Šumi odlučuje o svemu izuzev o dizajnu o kome se dogovaramo svi. Ima sva ovlašćenja i svu odgovornost, nastupa pred trećim licima u ime svih nas i isteruje ovaj posao do kraja.

 

U dikusiju oko cena se ne bih mešao jer ne vidim svrhu. Kaže jedna ekonomska polovica "skupa stvar nemora da valja a jeftina nemože". Ako smo se odlučili za kvalitet onda je cena sekundarna stvar, neka Šumi preseče na najboljem odnosu cena/kvalitet i to je to.

 

2. Vršimo propreme za Skup. Na tim poslovima smo angažovani Ssekir, Scorpija, Čika Dule i ja. Poslednju subotu sam bio vezan za kuću jer mi se dete vraćalo sa zimovanja, pobegao sam na pola sata da bih dao krv i nisam mogao da odem na Kingov pomen. Bivolje je zvao kako i priliči, bio je.

 

U Belu Crkvu bi trebali da idemo sledeće ili prve naredne Subote, čim se uskladimo sa vremenom kako svima odgovara. Sama vožnja do Bele Crkve i boravak tamo ima lepo da nam padne samo što je ozbiljan posao u pitanju jer se naš Skup razlikuje od uobičajenih manifestacija ovog tipa pa to treba odraditi na terenu. Kako idemo tamo kolima usput mogu da objasnim kako smo mi to do sada radili i da saslušam ideje, da sve to nekako uklopimo u celinu i odlučimo se za najbolje.

Ujedno, ta vožnjica do Bele Crkve samo je simboličan početak akcije, svakim danom biće sve intenzivnije jer sem radova na terenu ima i poziva gostiju, njihovog zbrinjavanja u skladu sa mogućnostima... ma 1001. stvar.

 

3. Izrada sajta MZ Svet-a. To radimo Picasoo i ja u pogledu odabira materijala da bi Pablo informatički uradio celinu sa MZ Svet Forumom i BJB-om. Na žalost, vremena nemamo mnogo jer Pablo odlazi na duži službeni put pa ako se ova stvar ne završi u sledećih nedelju dana ostaćemo kratki za sajt ko zna koliko.

Trenutno pišem tekst o MZ Svet-u, onaj koji bi trebao da posetioca upozna sa kim ima posla. Uopšte nije jednostavno objasniti liberalni pristup ovakvom organizovanju a da se ne zađe u moto politiku i ko zna kakve rasprave. Najlakše bi bilo reći KLUB ali to MZ Svet nije jer ne bi trebao da bude zbog svojih članova koji mogu da budu pripadnici drugih klubova a i ne moraju, lični izbor, ko kako hoće.

 

Opet, nemože ni da se kaže da smo ekipa okupljena oko Foruma kad smo tu fazu davno prevazišli, virualni svet nema razloga da se vozi, okuplja i druži, zove druge klubove i organizuje Skup... Čak se tu javlja koflikt između virtualnog i stvarnog sveta, Forum slabi jer je živi kontakt sve jači ali ajde, to je drugo pitanje.

 

Zato je MZ Svet zajednica svih vlasnika, ljubitelja i poštovaoca MZ motora u Srbiji a na svakom je pojedincu odluka da li želi i koliko da se uključi u virtuelan i stvaran život svega što radimo.

 

Pored ovog objašnjenja, treba napraviti odabir fotografija i tekstova o Skupovima i našim motorima a za taj posao je Picasoo pravi čovek. Nije mali posao, ovde ima dosta materijala da li iznad ili ispod crte svejedno, mnogo je obimno...

 

To je ukratko moj izveštaj o radu. Na pogrešnom je mestu, nije za ovu temu ali je ona trenutno živa pa da se nadovežem na razgovor koji predhodi.

 

Šumi, uradi te majce i nalepnice da se stvar ne razvlači. Sajt mi je kamen oko vrata, uopšte nemam vremena da se sada time bavim a moram jer kasnije neću imati prilike. I nisam siguran da ću uspeti jer rezultat ne zavisi od mene nego su tu i Picasoo i Pablo a na njihovo slobodno vreme nemogu da utičem.

 

Čika Dule, ako možeš preuzmi na sebe koordinaciju oko naše posete Beloj Crkvi. Treba vremenski uklopiti Vladana i Ssekira koji su u Beloj Crkvi sa nama koji dolazimo.

Da se provozamo malo, obavimo posao ali i zezamo se usput, šta fali...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

pa vidis skorpijo to je zato sto predlog nije odmah dat nego se cekalo nesto neznam sta, valjda da se svi dogovorimo,pa po starom srpskom obicaju nadje se neko ko da svoj predlog, pa kad prodje i taj predlog nacice se neko ko ce dati opet svoj predlog i tako u krug,inace ja bi majce stampao kod nas u sv,u kod http://www.majice.rs/miniwebshop/

ima i cenovnik tamo,da nebi bilo posle ono ovo,boki u dzep itd,ne pogledajte cenovnik,jer i ovde se radi o digitalnom stampanju,

decko ima ok majce itd,no dobro,nekazem da nema jeftinije,ali za 100 ili manje dinara da nevidim sta cu da dobijem kao majcu, da neopipam rukama,da nesvratim da vidim postupak stampanja, ..........treba i poslati majce na 30adresa, treba neko da ode po njih,da proveri dali ima skart itd, sve je to meni tu sto se kaze oko kuce,na km,

vi vidite sta i kako,100 babica kilava deca....nadam se da ce neko ko ima jos neku ideju da se javi na vreme pre nekog novog spiska ili dogovora, a ne kad se postigne taman neki dogovor,

 

 

Ja sam mislio da smo se oko znaka na ledjima slozili,kad ono ROVAC ! Ajte ljudi,cemu ovo vodi,kakve bre vi rasprave vodite ovde,jel se Sumi prihvatio posla,jel Bokilic tamo,Picasso.Cemu to razvodnjavanje oko znakova,kvaliteta,firmi kojekakvih duplih savova i nebuloza,gramaza pamuka... :lud:

Verujem da ce Sumi i Bokilic da to zavrse bez problema,kako smo na pocetku i odlucili,naprasno menjanje odluka ne podrzavam,tako da u slucaju promene plana,ja ne zelim da u istom i ucestvujem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

 

Ja sam mislio da smo se oko znaka na ledjima slozili,kad ono ROVAC ! Ajte ljudi,cemu ovo vodi,kakve bre vi rasprave vodite ovde,jel se Sumi prihvatio posla,jel Bokilic tamo,Picasso.Cemu to razvodnjavanje oko znakova,kvaliteta,firmi kojekakvih duplih savova i nebuloza,gramaza pamuka... :lud:

Verujem da ce Sumi i Bokilic da to zavrse bez problema,kako smo na pocetku i odlucili,naprasno menjanje odluka ne podrzavam,tako da u slucaju promene plana,ja ne zelim da u istom i ucestvujem.

:neznam: :neznam: :neznam: :neznam: :neznam: :neznam: :neznam:

Ja bre nisam osporio nista...cak se nisam ni izjasnjavao o kvalitetu majica, samo kazem da je malo licemerno od ovog da za 30-tak majica ne da bar popust od 10% ako nista drugo...

Oko znaka za ledja (pri tom mislim na MZ RIDER)je prica ovde zavrsena (iako cestito nije ni pocela, al' ajd' to je za drugu temu)!!!

Deder, ukazi meni slepom(kod ociju) sta sam ja to tacno "razvodnjavao"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

 

Ja sam mislio da smo se oko znaka na ledjima slozili,kad ono ROVAC ! Ajte ljudi,cemu ovo vodi,kakve bre vi rasprave vodite ovde,jel se Sumi prihvatio posla,jel Bokilic tamo,Picasso.Cemu to razvodnjavanje oko znakova,kvaliteta,firmi kojekakvih duplih savova i nebuloza,gramaza pamuka... :lud:

Verujem da ce Sumi i Bokilic da to zavrse bez problema,kako smo na pocetku i odlucili,naprasno menjanje odluka ne podrzavam,tako da u slucaju promene plana,ja ne zelim da u istom i ucestvujem.

:neznam: :neznam: :neznam: :neznam: :neznam: :neznam: :neznam:

Ja bre nisam osporio nista...cak se nisam ni izjasnjavao o kvalitetu majica, samo kazem da je malo licemerno od ovog da za 30-tak majica ne da bar popust od 10% ako nista drugo...

Oko znaka za ledja (pri tom mislim na MZ RIDER)je prica ovde zavrsena (iako cestito nije ni pocela, al' ajd' to je za drugu temu)!!!

Deder, ukazi meni slepom(kod ociju) sta sam ja to tacno "razvodnjavao"...

 

 

Evo,kako ti kazes slepom kod ociju.Iza tvoga imena,tj nicka,stoji TACKA ! Ona odvaja tebe od drugog dela price,znaci- nisam rekao da ista osporavas,vac sam rekao da ste tu Sumi,Bokilic i TI BRATE ! Znaci,ne skakati na prvu loptu,malo bolje pogledati i eto zakljucka,no medjutim...mozda se ja nisam pismeno dobro izrazio,ali sve jedno je,vidi se o cemu pricam,pa prema tome/dabome.

 

Sto se drugih obelezja tice,i sta je gde pocelo i kada se zavrsilo,znas moje misljenje,imam jasan stav prema tome.

 

Eto toliko,pa sada bi mogli da se vratimo majicama....... <_<

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Kad ste bili mali sve sam vas razumeo, sad vas nista ne razumem.

Elem,mante se toga da cujemo Sumija sta cemo i kako pa da postupimo po naredjenju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4131 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

Ovako, Šumi je kontaktirao nekoliko ljudi koji se bave majicama, pa sad cekam odgovor. Dobio sam do sad samo jedan odgovor ali cekam ostale.. 1Mina.gif1zdravo.gif

Otome cu vas redovno obavestavati!!1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4131 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

Dobio sam odgovor, koji izgleda ovako!

Poštovani Šumi,

Evo naše ponude za štampu po upitu i slikama koje ste priložili:

 

- Bela majica, obostrana digitalna pigmentna direktna štampa (pun kolor)........................... 540,00 din

- Crna majica, napred sito (jedna boja), pozadi digitalna laserska transfer štampa (pun kolor) .... 730,00 din

 

Cena je finalna, ne treba dodavati pdv.

Poštanski troškovi - slanje na jednu adresu su uračunati u cenu.

Način plaćanja: 50% avans (virmanski, gotovinom ili postnetom), 50% pri preuzimanju (virmanski, pouzećem...)

Uobičajni rok isporuke: 5 radnih dana (maksimalni: 10 radnih dana)

Cene važe za poručenih 30 i više majica.

U ponudu su uračunate majice robne marke Explode, model Master (100% češljani 160gr. pamuk, majice šivene sa strane, sa duplim spoljnim štepom na renderu, ojačane trakom duž ramena, sa «Soft Touch» efektom). Ova majica se proizvodi u 19 različitih nijansi, namenjena je za štampu i veoma je kvalitetna. Belih majica imamo u veličinama od M do 4XL a crnih od M do 3XL (veličine su po evropskim standardima, 2XL odgovara vrlo krupnim muškarcima ~180-195cm, ~100-125kg).

 

Pojašnjenje: Digitalna pigmentna direktna kolor štampa je najkvalitetniji način štampanja majica trenutno u svetu. Sa ponosom ističemo da posedujemo najbolju mašinu za ovu vrstu štampe u Srbiji, profesionalni štampač MIMAKI GP 604, koji se ističe kvalitetom, veličinom otiska (61x42cm)i brzinom štampe (dve majice istovremeno, ~30 komada na sat).

NI JEDAN SISTEM U SRBIJI (a koliko smo upoznat ni u svetu) NE NUDI DIREKTNU ŠTAMPU U PRAVOM SMISLU NA CRNIM MAJICAMA, zbog nepostojanja adekvatne bele (pigmentne, na vodenoj bazi) boje koja bi se koristila kao podloga pri štampi. Kod Azon i DTG poluprofesionalnih štampača, koje uglavnom koriste naše uvažene kolege za štampu na crnim majicama, pre štampe se nanosi sloj specijalnog prajmera, pa sloj specijalne (guste, gumaste) bele boje. Kao rezultat dobija se željena slika odštampana na gumastoj podlozi zalepljenoj na majicu (za razliku od štampe na belim majicama gde boja ulazi u tkaninu, i ne može se prstima opipati).

Sistem koji mi nudimo kada su u pitanju tamne majice je digitalna laserska transfer štampa. Fotografija po želji se u profesionalnom laserskom štampaču odštampa na specijalnoj podlozi ("Forever"), koja se nakon toga termičkim postupkom nanese na željenu poziciju na majici. Efekat je sličan iznad opisanom: Slika je odštampana na gumastoj površini koja je praktično slepljena sa majicom. Prema internim istraživanjima koja smo obavili ovaj vid štampe daje približno isti vizuelni kvalitet štampe i veću izdržljivost pri pranju u odnosu na "direktnu štampu" sa podlogom (upoređivali smo naše printove sa printovima napravljenim pomoću DTG Kiosk štampača sa originalnim prajmerom i bojama - najčešći sistem u upotrebi u Srbiji).

 

Dakle, ono što mi radimo (kada su u pitanju crne majice), bi možda neko nazvao preslikačima, ali vas ja uveravam da se radi o pažljivo odabranom i veoma kvalitetnom sistemu štampe (koristimo vrhunske materijale i mašine), koji izgledom i trajnošću ne zaostaje (naprotiv) za štampom koju ste u Vašem upitu naveli kao optimalnu.

Ono što je neosporna činjenica je da i sistemi za doštampavanje crnih majica koji mi koristimo, i sistemi koje koriste naše kolege, daju manje izdržljive printove od onih koji se prave digitalnom pigmentnom direktnom štampom na belim i svetlim majicama. To će vam svako ko je pošten i dobronameran iz naše branše u startu reći.

 

Budite slobodni da me kontaktirate ako su vam potrebne bilo kakve dodatne informacije ili predlozi.

 

Srdačan pozdrav,

 

Vladan Dimitrijević

 

 

A ovo su majice...

post-7918-0-79175200-1296725928_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4131 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

ovo je super ako e 730din,to mu dodje 7e,malo manje od mog ponudjaca, vidi ako ima jos neko sa nekim evricem dole :takoje:

 

Nema za sad ovo je 730 din sa postarinom sto mu dodje oko 715 din po majici bez postarine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Šumi, odlično. Ovo je sasvim korektno. :takoje:

 

Po onome šta je čovek u ponudi napisao, reklo bi se da je po sredi poštena priča, što se firme i profesionalnosti tiče. Naravno, ti probaj i druge da pritisneš da ti odgovore bar nešto, makar im ponuda bila i nepovoljnija od ove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja