Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Malmö,Svedska
  • Motocikl: Kawasaki LTD 750, Suzuki Freewind

Evo mene posle duzeg vremena.

 

Okupljanje sekte: Sta mislite da to uradimo uz neki od prvih moto skupova u Sumadiji (sto kaze Bojanp, zbog udaljenosti) ?

9. internationales V-Strom Treffen 2010 mi veoma primamljivo zvuci. Btw, mi planiramo definitivno moto skut u Umagu, drugi vikend Maja.

 

Gume: Prosle godine sam presao oko7000 (sa suvozacicom) na Conti Trail attack(samo zadnja). Nemam, ama nikakvu, zamerku. Pre neki dan sam uzeo u Motoboxu i prednju. Ja i Aspirinikus smo otvorili sezonu pre 20ak dana na 8-10 stepeni. Po rizli u krivinama i, stvarno, nemam ama nikakvu zamerku.

 

404.jpg

 

hqWVU_20022010198.jpg

 

Pre neki dan sam stisao motor do 180 (ja i zena), nemam nikakvu zameku, cak ni sto se tice ponasanja prilikom kocenja.

 

JB3d3_28022010264.jpg

no3oO_28022010267.jpg

Ne idem offroad.

 

E a stigli mi iKappa bocni koferi, pa rekoh da se malo pohvalim...

48NIQ_01032010268.jpg

 

s5mhR_koferi.jpg

 

Stavio sam i fissrastere na roll barove, za odmaranje nogu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Ja nesto razmisljam.Javite ako se pravi neka tura.Mozda Kopaonik,Zlatibor? Za mesec dana krece sezona pa ne znam ni ja gde da poteram ovog konja.Za sad samo konjoshe u garazi na stalcima ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 88 postova
  • Lokacija: Beograd

Javljam u subotu dal' sam zavrsio ovaj veliki posao oko kupovine proste stvari i nadam se da cu imati ovako lice ;D

Kako male stvari usrecuju ;) ... he he he :D :D

 

kako ćeš neopaženo da prođeš pored carinika na granici sa tri kofera i uneseš ih u SRB ??? ???

želim ti sreću u svakom slučaju!

 

btw givi je stvarno doooosta povoljniji.. :o

 

Bocni koferi su od pre 2 nedelje u Bgd ;)

Okurazen time u petak prenosim top case i jaknu i nadam se da cu imati opet ovakvo lice ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 88 postova
  • Lokacija: Beograd

ako ti padne shaka neko stop svetlo za maxiu 2 po pristojnoj ceni slobodno uzmi pa da trgujemo  ;).

 

Krajem marta sam opet u Kopru. U medjuvremenu cu da se raspitam. U svakom slucju se cujemo  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova

Ja trenutno vozim Metzeler Tourance EXP i prezadovoljan sam gumom u svim oblastima. Sigurno iste stavljam ponovo.

Pre nje sam nosio Bridgestone Battlewing koji je klizao non-stop i kad je guma vruca i kad je hladna. Na mokrom kolovozu i na belu je kao na ledu. Tvrda i plasticna guma. Znam da se mnogi kunu u tu gumu, ali ja je ne bih stavio ponovo ni da dobijem par novih na poklon!

 

Hvala na komentaru za gumu.

 

Sada cu tek da krchkam u glavi ...

 

Znam da je Trail Wing (prva ugradnja) relativan krsh od gume ali za Battle nisam bio siguran. Kako god ... Idemo na Continental i Michelin pa shta ugrabimo  ;)

 

Hvala tebi doktore ! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

sad kad nam je tema prebačena iz "opštih tema" u "motori", i dogurala 17 str, moglo bi da se malo izmeni u naslovu V-Strom, Serbia da se promeni u Srbija, ili u potpunosti izbaci..

moj predlog je: Suzuki V-Strom

ovako kako sad stoji mi malo estetski bode oči, nadam se da se i drugi slažu!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: TREBINJE
  • Motocikl: BMW R 1150 GS

Ja sam zadovoljan prvih 2500km sa bridgestone battlewing 502, vozio sam i po kisi i suvom. Evo još koja slicica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: TREBINJE
  • Motocikl: BMW R 1150 GS

Moram priznati za razliku od kolege koji mora da mijenja gume, bridgestone su me izvukle iz snijega bez pomoći  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Pojma nemam.Pola ne razumem jer je na nemackom jeziku.Meni je nebitno koja je guma trajnija.Zanima me koja bolja hvata na asvaltu tj.ko ja ce pre da me zaustavi i ima bolji "grip" u krivinama.A koja je to,na ovom testu nisam shvatio........... ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

dolazi mi servis uskoro, pa posto sam odlucio da necu vise kod majstora da me dere za gluposti, da pitam vas gde narucujete delove za motor, tj filter ulja, filter vazduha, antifriz...  jel idete u bilo koju moto radnju ili ima neka suzukijeva. Cisto se bojim fuš delova...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

dolazi mi servis uskoro, pa posto sam odlucio da necu vise kod majstora da me dere za gluposti, da pitam vas gde narucujete delove za motor, tj filter ulja, filter vazduha, antifriz...  jel idete u bilo koju moto radnju ili ima neka suzukijeva. Cisto se bojim fuš delova...

Delove iz Nemacke prodaje Gagi iz 3t racing-a u selu Balosava(izmedju KG i KV)

Balosava

34230 Gruža

Srbija

 

 

 

Tel/fax: 034 515 475

Gagi: 063 1 581 475

 

 

www.3t-racing.com

 

info@3t-racing.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova

Pojma nemam.Pola ne razumem jer je na nemackom jeziku.Meni je nebitno koja je guma trajnija.Zanima me koja bolja hvata na asvaltu tj.ko ja ce pre da me zaustavi i ima bolji "grip" u krivinama.A koja je to,na ovom testu nisam shvatio........... ???

 

I ja sam sa nemachkim na VI ali ima na engleskom zakljuchak pa opis svake gume ...hebem li ga ... uglavnom ni anakee se po njima neshto nije proslavio ....

 

 

dolazi mi servis uskoro, pa posto sam odlucio da necu vise kod majstora da me dere za gluposti, da pitam vas gde narucujete delove za motor, tj filter ulja, filter vazduha, antifriz...  jel idete u bilo koju moto radnju ili ima neka suzukijeva. Cisto se bojim fuš delova...

 

Posto si iz belog grada provozaj se do MASS-a (ulica Jovanke Radakovic) po ulje Motul a mozda imaju i filtere (to nisam siguran) a Markos bi valjda trebao da ima filtere ... samo da imash srece pa da naletish na onog prodavca koji je normalniji (kako da ne bude kada je i on do skoro vozio stroma :)) jer je onaj drugi njegov kolega idealan za prodaju pogrebne opreme ... ubica raspolozenja  ;)

 

i naravno kao shto ti reche Dark tu je 3T racing iz Balosave , skroz korektan momak (koliko sam ja imao iskustva sa njim).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

dolazi mi servis uskoro, pa posto sam odlucio da necu vise kod majstora da me dere za gluposti, da pitam vas gde narucujete delove za motor, tj filter ulja, filter vazduha, antifriz...  jel idete u bilo koju moto radnju ili ima neka suzukijeva. Cisto se bojim fuš delova...

 

kod koga servisiraš motor, kad te dere..!??

joca /profimoto/ za redovan servis uzima oko 2.000 RSD za ruke, cena ulja i svećica je ista kao u mass-u

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova

dolazi mi servis uskoro, pa posto sam odlucio da necu vise kod majstora da me dere za gluposti, da pitam vas gde narucujete delove za motor, tj filter ulja, filter vazduha, antifriz...  jel idete u bilo koju moto radnju ili ima neka suzukijeva. Cisto se bojim fuš delova...

 

kod koga servisiraš motor, kad te dere..!??

joca /profimoto/ za redovan servis uzima oko 2.000 RSD za ruke, cena ulja i svećica je ista kao u mass-u

 

 

Ziva istina , ja bio kod njega i vratio se prezadovoljan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

hvala vam na brzim odgovorima,

za ulje sam ok mislim da cu od sad poceti sa  bardahl uljima,a za ostalo cu okrenuti 3t racing pa da mi posalju brzom poštom ....

bio sam kod joce i meni je uzimao 3000 za ruke, 2660 za ulje i 1400 za filter... nije to dranje, svako ceni svoj rad ali što da mi uzme 2000 ili 3000 hiljade kada to mogu i sam da uradim... Joca je super lik ali eto novih 20/30 litara za vožnju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 629 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: crf 1000

Slazem se sa tobom u potpunosti.3 litra Motula 15w50 3000 din.4 svecice NGK CR8E 2600 din.Mass.Delo ftlter za vazduh 25 evra i Man filter za ulje 8 evra ,Louis.Slobodno popodne sa prijateljima.Neprocenjivo.Master card :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Shta velite za ovaj test ? Jel verovati shvabama  :)

 

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?p=10058128

Meni je ovaj test, rekao bih, ok. Naravno da nisam vozio sve gume, ali iz tudjih iskustava i sa raznih foruma moze da se izvuce zakljucak.

 

Continental Trail Attack i Tourance EXP imaju apsolitni primat , dok je Anakee II dobra samo za kisu.

 

Drago mi je da vozim BW jer vidim da je cene i da je svuda u zlatnoj sredini.  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja