Jump to content

Moto Zajednica

Nolan N 84 N-com

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia Shiver

Pozdrav društvo,

kupio sam dve Nolan N 84 n-com kacige u Skoplju u Makedoniji i mogu vam reci da me je cena iznenadila!

Pošto sam kupovao dva komada dobio sam extra popust,tako da je cena po komadu bila 150 E,sto je za oko 50 E jeftinije nego kod LOUIS-a i to na SNIŽENJU.

Uvoznik i distributer za MK je MAK PETROL (nesto kao naš JUGOPETROL) koji inače uvozi i HONDU.

Malo sam se dvoumio oko NOLAN kacige zbog loših komentara za neke njihove modele,ali za N 84 imam samo reči hvale.Doduše nikad mi se nije svidjao sunčani vizir koji stoji sa spoljne strane,ali i to ima prednosti lakog rukovanja - posebno kada ste u rukavicama.

Pozdrav

 

kacige009.jpg

 

kacige006.jpg

 

kacige004.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Odlična kaciga, imam je i ja, jedina mana je kao što kažeš taj sunčani vizir sa spoljne strane, ali on se lako skine tako da ga ja i ne nosim. Srećno i da nikad ne posluži svrsi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia Shiver

Meni je sunčani vizir stvar koja mi je diktirala kupovinu kacige-bez sun.vizira nije dolazilo u obzir.Počelo je sunce mnogo da mi smeta u toku vožnje,a ne bih da nosim dva vizira pa da menjam ili se patim sa cvikerima za sunce.Čim sam uzeo motor odmah sam napravio 400 km u cugu-auto put,magistrala itd,tako da mogu reći da mi kaciga savršeno odgovara(a još za tu cenu!!!)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1111 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

recu samo ovo, najboljaaaa kaciga na trzistu za sve moptoriste , za te pare 150 eura maaa ljudi djab djabe a strava je kaziga, ima sve , vredi i vise . preporucujem je svim vozacima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Ne svidja mi se suncani vizir sa spoljne strane...Prakticniji je onaj sa unutrasnje,samo njega ostavis,a mozes da vozis sa otvorenim velikim vizirom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS LC ADV

ma taj suncani vizir je totalno nesrecno postavljen,jer kada je podignut i vozi se malo brze dosta zuji i vitoperi se pa ako nije nuzda ne treba ga voziti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: crf 1000

Imam je i mnogo je bucna za moj ukus.Mozda ce biti tisa ako skinem suncani vizir.Kada sam je kupovao o buci nisam uopste razmisljao,sad bi verovatno trazio neki drugi Nolan.Supruga ima Nitro 755vx i kaze  da je tiha u p.m.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Kod onih slepaca u Teletrade kod autobuske....ako ti znaci ja ti je mogu doneti iz Madjarske kad budem isao (em je jeftinija, em dobijes i full povracaj poreza, pogledaj  na www.euromotor.hu )  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Imam tu kacigu vise od godinu dana. Od prvog dana je maglila po hladnom vremenu ali je to bila posledica mog neznanja montiranja samih vizira. Zamenio sam ih oba i sada je super. Sto se tice suncanog vizira, jeste bucan ali samo pri vecim brzinama. Provetravanjem nisam bas prezadovoljan ali u principu, kaciga spada u gornju klasu. Najvise mi se dopada sistem kopcanja koji je jako pouzdan i funkcionalan, mislim da bih se na drugi sistem tesko navikao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Er 6n

Kod onih slepaca u Teletrade kod autobuske....ako ti znaci ja ti je mogu doneti iz Madjarske kad budem isao (em je jeftinija, em dobijes i full povracaj poreza, pogledaj  na www.euromotor.hu )  ;D

Hvala na ponudi, ali trenutno nema sanse da sebi priustim jos i taj izdatak. U svakom slucaju hvala jos jednom! Mozda na prolece ako opet budes isao u Madjarsku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Hvala na ponudi, ali trenutno nema sanse da sebi priustim jos i taj izdatak. U svakom slucaju hvala jos jednom! Mozda na prolece ako opet budes isao u Madjarsku...

Tu sam da pomognem ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia Shiver

Mislim da treba obratiti pažnju i na SCORPION  EXO 1000 od fiberglas-kevlara sa integrisanim sunčanim vizirom.

Kod nje ne znam sistem kopčanja,ali NOLANOV sistem je extra.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

A posto su u Madjarskoj i gde u kojem gradu?

www.euromotor.hu

Cene u Forintama delis trenutno sa 245 i od cene oduzmes 20 ili 22% i to je krajnja cena.Ja mogu da ti je donesem i izvrsim povracaj poreza za dz naravno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

A posto su u Madjarskoj i gde u kojem gradu?

www.euromotor.hu

Cene u Forintama delis trenutno sa 245 i od cene oduzmes 20 ili 22% i to je krajnja cena.Ja mogu da ti je donesem i izvrsim povracaj poreza za dz naravno ;)

 

Druze, a kada ides ponovo za Madjarsku?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Upravo mi je javio brat iz Moskve da mi je kupio N - 84, nije bas ono sto sam ja hteo N - 103, ali poklonu se u zube ne gleda!

Hvala bato.  ;D  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Blago tebi sa tvojega batu ;D Što pre da stigne do tebe i dabogda da je nikad ne izgrebeš!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja