Jump to content

Moto Zajednica

MOTO SKUP U PETROVCU

Recommended Posts

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

danas sam isao na tu stranu pa usput svratih i u Petrovac na Majni na skup , ali na kratko , na skupu sam bio nekih pola sata pa nisam stigao da steknem neki utisak o samom skupu... :roll:

dok sam isao po pice videh Daneta u blizini shanka , ali dok sam cekao on se negde izgubio pa ne stigoh da mu se javim :(

 

Ovmgs_hpim01383jl.th.jpg g633R_hpim01396cf.th.jpg

 

uslikah samo ovaj ER-6f ... prvi put sam ga video uzivo i jako je lep motor

 

u povratku sam se prikljucio ekipi iz Jagodine na cruiserima , medju kojima je bio i simpaticni dedica na Harley-u koji je davao tempo , pa smo bas onako easyriderski "jurili" 90 po autoputu... :lol:

 

P.S. put od Svilajnca do Petrovca je katastrofa , istruckah se na tih 30-ak km ko nikad do sad :x

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

e taj dedica na Harley mora da je mnogo stucao jer smo ga pocesto danas pominjali, proveli smo dan sa kumovima iz Jagodine pa je i moto-populacija iz ovog grada bila nezaobilazna tema. Inace, jos neki utisak o skupu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

bila su dva kawasakila er 6 a ovaj na slici ima i abs,dok je bio i jedan crveni koji mi je mnogo lepse izgledao,sto se tice organizacije malo su uprskali stvar,ozvucenje je bilo uzasno,dolazio je jedan mladji,ali dobar bend iz svilajnca,ali su ljudi odustali od svirke jer niko nije umeo da im namesti ozvucenje,sto se tice hladnog piva i sokova imalo je samo do 20h,posle je bilo katastrofa,jedino je srneci gulas bio nezamenljiv

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Mali off, ta Kawa er6 izgleda postaje popularna zbog cene, dodusse meni se model N (bez oklopa ili fairinnga F) visse svidja. Prijatelj ga je uzeo kod Petossevica za cini mi se 5500eur i moze da se desi da ga cak i ja preuzmem sledece godine.... Sto se performansi tice, prekopao sam nternet, utisci su vise nego pozitivni.... za te pare :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ove godine nisam mogao da dodjem na skup zbog posla ali bio sam prosle godine i stvarno mi je bilo bezveze ali je bio petak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 942 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Pozdrav svima,

 

Posle pauze od skoro mesec dana (zbog obaveza na poslu i odmora sa porodicom) opet je iskrsla prilika da jedan vikend provedem na dva toèka. Skup u Petrovcu mi je bio zanimljiv jer nikad do sada nisam "zalazio" u ovaj kraj Srbije iako je relativno blizu Beograda. Evo kako je sve to izgledalo:

 

Do Petrovca se može stiæi na više naèina. Pošto mi vožnja autoputem nikada nije bila omiljena disciplina, ja sam izabrao nešto sporiju ali zato mnogo zanimljiviju varijantu, magistralni pravac - Beograd, Smederevo, Požarevac, Petrovac. Ovaj put vodi kroz veliki broj manjih mesta ali je zato mnogo zanimljiviji.

 

Posle stotinjak kilometara vožnje po ravnici na vidiku su se pojavile Homoljske planine ...

w7Fnp_pict00022ms1.th.jpg 404.jpg

 

A za njima i reèica Mlava što je bio siguran znak da smo stigli ...

Pb3yI_pict00048bx.th.jpg I9fh3_pict00074ei.th.jpg

 

Pošto mi sam grad nije delovao zanimljivo, odmah smo nastavili dalje prema Žagubici i nakon desetak kilometara stigli do Gornjaèke klisure - mesta na kome se održava sam susret...

taBwk_pict00158vv.th.jpg LQBWB_pict00171rw.th.jpg

 

Samo mesto je pravi raj za sve ljubitelje prirode. Uz sam put, sa gustom šumom za kamp i hladnom Mlavom za osvežavanje ...

404.jpg Wrlc8_pict00191xz.th.jpg

 

Nije trebalo mnogo lutati, da bi se sreli sa kolegama koje svi poznajete sa ovog foruma. Uostalom, nema mnogo ovakvih Kawa...

IpTxb_pict00241pk.th.jpg Y9XNL_pict00251lq.th.jpg

 

Posle ruèka i kratkog ragledanja okoline, odluèili smo da vreme do poèetka defilea iskoristimo za obilazak manastira Gornjak koji se nalazi u neposrednoj blizini...

404.jpg 404.jpg 404.jpg 404.jpg

pGV03_pict00319ek.th.jpg H8Uo3_pict00378ev.th.jpg Vj6JC_pict00407zt.th.jpg

gRQJv_pict00418qx.th.jpg w6R6i_pict00428cn.th.jpg XsvBM_pict00439sp.th.jpg

 

Sam defile je poèeo taèno na vreme - u 18h, mada je kolona formirana nešto ranije. Veliki broj nestrpljivih vozaèa na "cvajama" je doprineo da disanje postane skoro nemoguæe od silnog dima!

1o4QU_pict00511sb.th.jpg 404.jpg XHskn_pict00525jy.th.jpg 404.jpg

jS0Qo_pict00470xm.th.jpg 404.jpg ygZFy_pict00496ci.th.jpg

 

Posle malo nervoznijeg starta i velike gužve koju ni saobraæajna policija nije mogla da reguliše, kolona sa prilièno rastegla tako da nam je trebalo dosta vremena da stignemo do grada...

JOo15_pict00547wa.th.jpg 404.jpg

OWZ3e_pict00597sv.th.jpg dk9Kq_pict00608xi.th.jpg

 

Centar Petrovca je u stvari jedna malo veæa raskrsnica pa je u trenutku kada se na njoj naðe nekoliko stotina motocikala gužva zaista neizdrživa. Ako na to dodate stalno turiranje i pucanje iz raznih pravaca shvatiæete da je ukupni utisak bio u potpunoj suprotnosti sa netaknutom prirodom u kojoj smo do tada uživali. Zbog svega toga sam odluèio da se više ne zadržavamo nego da odmah potražimo izlaz iz grada i najkraæim putem vratimo u Beograd. Izgleda da u tome nismo bili usamljeni jer su uskoro pored nas prošli i Panèevci na svojim Kawasaki-ima.

Do sledeæeg susreta u Panèevu ili Valjevu, pozdrav od Saše i Vesne!

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: BMW R1200GS, Ex BMW R1150GS, Ex Honda NX500R Dominator

Moj utisak-posto sam iz tog kraja.Poseta je bila stvarno velika i to me je odusevilo(mada je i vreme posluzilo).U centru gde je inace defile kada se odrzava skup,sada je bilo bolje organizovano nego ranijih godina.Glavna ulica je bila zatvorena i ociscena od parkiranih automobila tako da su se bajkeri mogli parkirati kako treba a bilo je mesta i za znatizeljne gradjane koji su razgledali i slikali sve sto je bilo interesantno.Utisak je pokvarila neorganizacija u "Hladnim vodama",kako se inace zove mesto okupljanja u Gornjackoj klisuri.Ozvucenje katastrofalno pa se bendovi koji je trebalo da podignu atmosferu,nisu ni culi.Takodje, turiranje,cepanje guma i dr(ja to zovem-igra,ko ce pre da unisti motor) se odvijalo neposredno uz binu i u jednom trenutku se od zemlje i prasine nista nije videlo a stradali su i oni koji su tu tocili i pili pivo.To je manji propust.Jos jednom-poseta je bila velika i doslo je dosta kampera a ne bajkera za glavni dan.Bice bolje sledece godine valjda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja