Jump to content

Moto Zajednica

MK KRAGUJEVAC -L A G A N E Z E

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

Sa malim zakasnjenjem objavljujem da je 6.maja u Kragujevcu povodom dana grada u organizaciji novonastalog Moto Kluba Kragujevac odrzan sajam kragujevackih motorcikala,medu kojima je bilo i nekoliko gostiju sa strane!

Bilo je izlozeno negde oko 60-tak motorcikala svih opredeljenja i kubikaza.Ovo je inace druga godina za redom da se ovakva manifestacija odrzava i nadam se da ce nam preci u tradiciju,pa ovom prilikom pozivam sve bajkere dobre volje da nam se prikljuce sledece godine da uz hladno pivo i rok muziku razmenimo koju rec i da pokazemo Kragujevcanima koje motore vozimo.Izlozba se organizuje u Centru grada kod Krsta!

 

Za sve informacije:

 

ssaallee@microsky.net

 

063 612 106

 

Sale-Kragujevac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

Kao prvo i osnovno,moras posedovati motorcikl!(po mogucnosti neki choper ili slicno,a ako ne, moze i neka druga varijanta)

Posle toga sledi obozavanje hladnog piva,rostilja itd...

Pa ako ispunjavas ove uslove,uzecemo tvoju prijavu u uzi izbor i detaljnije razmatranje (ha,ha)

 

 

ssaallee :D:):lol: :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

ti bas na vreme objavljujes ha,ha,ha mi se verovatno i znamo ja sam bio sa par drugara iz svilajnca kod vas u kg zimus kada ste pravili onu svirku povodom otvaranja vaseg kluba 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

ma svaki zimski skup je strava,trebalo bi ih biti mnogo vise,tada se ljudi uzele dobrog drustva i dobre price,jedino bi mozda trebali da poradite na izboru grupa koje ce vam sviratiobicno se svira stari dobar rock,a kod vas je bas bio neki hard metal,jedino mi se to nije svidelo,a i bilo je vise narkomana,nego bikera,nego nadamo se svi boljem,zar ne :?: 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

Sto se tice izbora grupa koje su svirale,mislim da nisi bio u pravu ili nisi bio prisutan od pocetka do kraja.Elem,svirali su sledeci:

 

1.TNT - neki blazi rok ( the doors,led zepelin,azra...naravno sve obrade)

 

2. FLESHSTREET - mlada ali jednako dobra bluz grupa iz Svilajnca

 

3.KBO! - stari dobri PUNK sastav iz KRAGUJEVCA.Inace,Vuja (vokal & gitara), clan Moto kluba KRAGUJEVAC - LAGANEZI

 

4.THIMBLE - naravno,hard metal bend, iz takodje Kg-a, koji je sad trenutno negde u Evropi na snimanju svog novog albuma.

 

Pa prema ovom kratkom referatu moze se zakljuciti da je bilo za svakog po nesto, a za mnoge od nas je sve bilo fantasticno!

No,uvazavamo primedbe,jer samo tako se moze napredovati.Tacno je da je bio slab odziv konkretno bajkera, ali uposteno gledano Klub je prodao nesto oko 500 karata koje su bile prodavane po simbolicnoj ceni od 100 dinara.

Potrudicemo se da za sledecu ovakvu priliku naredne godine obavestimo sto vise klubova i bajkera,pa da zajedno napravimo jednu dobru stvar!

Jos jednom hvala na zapazanju i dobronamernim kritikama!

 

Pozdrav,

ssaallee-Kg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

upravu si,ja sam dosao kasnije,bio mi je cilj da cujem momke iz svilajnca,posto mi je gitarista kum,a i to im je bila prva svirka,ali sam nazalost zakasnio tako da sam dosao mnogo kasnije

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja