Jump to content

Moto Zajednica

MK Arhangel Srbija

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Gumene čizme i čamci su spremni.

Video sam kej prošlog vikenda, poprilično zajebano.

kakva je sada situacija?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Ajd da ja napišem nešto. Poseta je bila veća nego očekivana. Ja sam došao oko 21h i nije moglo da se uđe jer je splav počeo da tone. Sreo dosta poznatih ljudi ispred,popio neko pivo, ženi bilo hladno, pa smo otišli do Knjaza na svirku. Ja sam se kasnije vratio i proveo neko vreme pred kraj svirke. Šteta što splav nije mogao da izdrži sve ljude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Bilo je odlicno! Ja sam dosao sa drugarom i njegovim "orlovima" i odlicno se proveo. Do potonuca je bilo daleko (bar jedno 30 cm :lol: ), ali su prekobrojni zaustavljeni iz ciste predostroznosti. Kazu da kad sam otisao sa splava su pustili sve koji su cekali na obali :lol: :lol: :lol:

 

ARHANGELI: svaka cast na organizaciji, doceku i uopste kompletnoj zurci! :takoje: :takoje: :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: BMW 1200GS

Nadamo se da će svi razumeti razloge zbog kojih nismo mogli pustiti sve ljude na splav.Nismo smeli rizikovati, ipak je odgovornost bila velika i samo na nama kao organizatorima.Trudili smo se da na smenu puštamo ljude na žurku, da bi svi makar malo mogli da se zgreju i provedu, a naše najbliže prijatelje smo prve udaljili sa splava.Potrudili smo se da budemo uslužni, da na žurci bude domaća atmosfera i da svima ostane u lepom sećanju.Još jednom se zahvaljujemo svima koji su bili i još jednom se izvinjavamo na neprijatnostima.

 

Posebno se zahvaljujemo ljudima dobrog srca koji su dali prilog za operaciju Tijane Ognjanović.

post-178-0-25517400-1364846407_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Doživotno lud i zbunjen !, 241 postova
  • Lokacija: NBgd Vamos - U Romingu Tamos
  • Motocikl: 1250 Triple Black...Vel.ki baš !!!

Kako mogu da se učlanim u Vaš MK ? Vozim Suzuki Burgmana 400K9 i imam 58g.Živim na N.BGDu i voleo bi da budem član

Vaše,koliko sam obavešten,organizovane grupacije vozača motorcikala i da se družimo jer imam vremena pošto sam u penziji.

Pretpostavljm da ću i dobiti neki odgovor.Pozdrav svim ljubiteljima vožnje na 2 točka :BJB-burgman:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: BMW 1200GS
  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Čuo sam pre neki dan da će biti žurka u subotu, a juče mi žena kaže da je čula da neće...

A terasa mi gleda na "Knjaz".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW F650GS

Arhangel je klub za svako postovanje. Celokupan njihov rad protkao je izvestaje i tekstove koji se u medijma pisu o ovim momcima ispunivsi ih najpozitivnijim utiskom. Svaka vam cast i samo tako nastavite, pa da uskoro slavite 25 godina postojanja i uspenog rada.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja