Jump to content

Moto Zajednica

CF MOTO 800 MT

Recommended Posts

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT09 2023
pre 55 minuta, TAZZ je napisao:

Šta bi

Izvini?

Sent from VOGE DS900X using ChinaTech
 

I dalje cekam na T-box. Nisam pisao nista jos povodom slucaja jer se jos nista nije resilo. Ostalo je na tome da ce me zvati kad dodje t-box i to je to za sada. Ja idem u utorak na prvi servis pa cu opet pitati i videti sta se desava. Rekose mi krajem meseca da dolazi pa cu videti da i sacekam taj kraj meseca :).

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1090 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW
I dalje cekam na T-box. Nisam pisao nista jos povodom slucaja jer se jos nista nije resilo. Ostalo je na tome da ce me zvati kad dodje t-box i to je to za sada. Ja idem u utorak na prvi servis pa cu opet pitati i videti sta se desava. Rekose mi krajem meseca da dolazi pa cu videti da i sacekam taj kraj meseca .
EXTRA

Sent from VOGE DS900X using ChinaTech

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Motocikl: CF Moto 800 MT Explore

Malo da podelim utiske nakon 2500km i predjenih 1500km od petka do danas. U sustini sam prezadovoljan motorom, mnogo je udobniji nego sto sam ocekivao, nikakvih problema na 550km u danu i to bez auto puta do cg, udoban je i za suvozaca (tako bar kaze devojka). Bas lepo povuce kad treba, kad obilazis ma u kojoj da si brzini sto je jako bitno i sve u svemu jako se lepo vozi. Nemam nekih negativnih utisaka osim tog zvuka koji mi se ne dopada u nizim brzinama i obrtajima, al zato kad mu das pun gas kad zalepi pozadi kao avion :) Planiram uskoro iza Siciliju pa ce to biti jos jedan test sa moje strane :) 

Sad malo off topic, ali da ne pisem poseban post, prvi servis sam radio kod Fice tocka i covek mi je izasao u susret i u subotu sam ga zvao rekao mi je da ga doteram u ponedeljak, svaka mu cast na tome :) Ali, jako me je razocaralo sto posle servisa je lanac bio dosta popusten, mnogo labaviji nego sto treba, plus kad sam zatezao okrenuo sam tri kruga sa leve strane a sa desne nista i tek onda je bilo izjednaceno, po meni to posle servisa u ovlascenom servisu ne sme da se desi. Jos jedna stvar, podizali su mi sediste (verovatno zbog filtera vazduha) i nije vraceno kako treba, nije uleglo kako treba nego viri par santimetara napred i klima se malo u tom delu, pokusao sam sam da ga namestim ali kad se namesti kako treba sraf i ona plastika se ne gadjaju skroz, pa treba rupu malo prosiriti, kapiram da su mogli to da urade, da im je par minuta posla, ali uradicu sam ajd... Ali eto, tako neke stvari mi ne ulivaju poverenje... Izvinjavam se na poduzem postu

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Motocikl: CF Moto 800 MT Explore
8 hours ago, Sharky - Alex said:

Ficu su mnogi ocrnili do sada, ja bi ga licno izbegavao.

Koji ti je to servis po redu? Po kilometrazi mi se ne uklapa ni u prvi ni u drugi

Ma prvi servis kad sam radio na 1000km. Izbegavacuu ga i ja od sad definitivno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CF 450 MT

Ja imam zakazano kod Fiće danas, pomerili na sutra kod kiše.

Isto sam se odlučio kod njega zbog vremena, danas za sutra, isto prvi servis.

Ali sad se mislim da li ipak da idem u NS.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Ваљево- Valjevo
  • Motocikl: CFMOTO 800MT Explore Edition
On 7/1/2024 at 10:34 PM, Zlatko91 said:

Malo da podelim utiske nakon 2500km i predjenih 1500km od petka do danas. U sustini sam prezadovoljan motorom, mnogo je udobniji nego sto sam ocekivao, nikakvih problema na 550km u danu i to bez auto puta do cg, udoban je i za suvozaca (tako bar kaze devojka). Bas lepo povuce kad treba, kad obilazis ma u kojoj da si brzini sto je jako bitno i sve u svemu jako se lepo vozi. Nemam nekih negativnih utisaka osim tog zvuka koji mi se ne dopada u nizim brzinama i obrtajima, al zato kad mu das pun gas kad zalepi pozadi kao avion :) Planiram uskoro iza Siciliju pa ce to biti jos jedan test sa moje strane :) 

Sad malo off topic, ali da ne pisem poseban post, prvi servis sam radio kod Fice tocka i covek mi je izasao u susret i u subotu sam ga zvao rekao mi je da ga doteram u ponedeljak, svaka mu cast na tome :) Ali, jako me je razocaralo sto posle servisa je lanac bio dosta popusten, mnogo labaviji nego sto treba, plus kad sam zatezao okrenuo sam tri kruga sa leve strane a sa desne nista i tek onda je bilo izjednaceno, po meni to posle servisa u ovlascenom servisu ne sme da se desi. Jos jedna stvar, podizali su mi sediste (verovatno zbog filtera vazduha) i nije vraceno kako treba, nije uleglo kako treba nego viri par santimetara napred i klima se malo u tom delu, pokusao sam sam da ga namestim ali kad se namesti kako treba sraf i ona plastika se ne gadjaju skroz, pa treba rupu malo prosiriti, kapiram da su mogli to da urade, da im je par minuta posla, ali uradicu sam ajd... Ali eto, tako neke stvari mi ne ulivaju poverenje... Izvinjavam se na poduzem postu

Zlajo, dođeš kod mene u Valjevo. Ovde imamo Ćipuru - 

WWW.FACEBOOK.COM

Moto Centar Ćipura Cf moto ovlašćeni servis. Gefällt 3.754 Mal · 1 Personen sprechen darüber. Unternehmer/in

  koji je ovlašćen za CFMOTO, a eto prilike i da se provozamo zajedno, družimo.

Javljam se sutra ili prekosutra sa posebnim obaveštenjem i zahvalnosti tebi a tako i @Sharky - Alex , ali o tome u sledećem mom oglašavanju.  😎 Dugo čekam taj trenutak! 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja