Jump to content

Moto Zajednica

SUTOMORE

Recommended Posts

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Čačak

Bravo Vladice,SAD I NIKAD VISE.Ovo mi je bio treci uzastupan skup u Sutomoru,i nikad gori nije bio gori.Verujem da se tamo skupovi vise nece ni odrzavati

 

 

Ja sam 100% sigurna da im je ovo zadnji skup s'obzirom sta su crnogorski panduri radili ove godine. Nisu bre imali obzira prema bajkerima nego su jos upadali u kamp jer su se navodno turisti zalili na turiranje motora i glasnu muziku. A da ne pricam o driblanju zbog prekoracene brzine i ko zna cega jos. Uzas! Razocarana sam. A i skup kao skup nije onakav kakav sam ocekivala da ce biti. Bila videla i neka hvala ja vise tamo ne idem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Ja sam usao motorom,platio 5 eu i posle 10 minuta izasao da odem na stan.Nisam vise ulazio bajkom tamo.Al' ajd' nije bitno 5 eu vec nije bilo nesto atrakcija i druzenja.Moglo je i nesto na raznju pa makar i placali opet.Onako je proslo,...sta znam.Nije lose ali moze mnogo bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

inace samo se u petaku uvece placao ulaz verovatno zbog atomaca.ulaz nisam ni platio jer nije bilo bog  zna sta tako interesantn,a atomce sam slusao sto puta tako da su mi vec dosadili.bolje mi je bilo ispred ulaza gde smo sedeli na onim drvenim klupama gde smo se druzili i pricali a takodje i videli sta ulazi a sta izlazi iz kampa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Han-Pijesak

Vidim da bih mogao misljenje podjeliti sa velikim brojem onih koje susret nije bas odusevio, mada necu da kritikujem nikoga jer znam da je organizacija susreta ipak ozbiljan zadatak sa mnogo obaveza, a da bi bila uspjesna potrebni su i odredjeni preduslovi (prije svega podrska zajednice, sto je ovde izostavljeno itd.) Medjutim, meni je iznad svega voznja, i oni ugodni razgovori sa starim prijateljima kao i upoznavanje novih bajkera. Tako sad imam i odredjenu obavezu (moje obecanje) da cu naovom mjestu okaciti slike Bojana  iz Brezica i  njegove ljepse polovine, pa evo.[/img]

I jos malo mojih.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja