Jump to content

Moto Zajednica

Ispravljanje viljuske?

Recommended Posts

  • Sensei servis, 347 postova
  • Lokacija: Novi Sad, Beograd
  • Motocikl: "viljuske"...al' na kardan!

zavisi koliko si ih iskrivio, da li su krivi stapovi, caure, u kakom su stanju trouglovi...pricam ti iz iskustva :( mene je kostalo 350 jura a bile su blago krive, tj. samo levi stap. sve to sam radio kod Frenkija, neki njegov fantom, u svakom slucaju odradio ih je kako treba. najolje je da ih zamenis, naravno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Zemun

da da, sad tebe je to toliko kostalo zato sto vozis veliki motor, ovo je skuter, ja sam se nesto raspitivao za ispravljanje izadje od60-80eur ako moze da se ispravlja, 120-130eur polovna a nova oko 200eur, ja sam mislio da me covek dere kad mi je to rekao.

hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Zadar i Zagreb,Hrvatska

Ravnanje obicnih vilica 100 eura a usd vilice 150 eura samo je problem sto smo u Zagrebu a za 350 eura se mogu kupit ispravne kompletne vilice za jace motore kao R-1 2000-2006god ili Suzuki K-1 K-6 za Kawasaki su jos jeftinije a Honda je uvijek skupa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

U zemunu niko. U Bgdu kod Dragana na krstu (poznatiji kao sin gluvog Tase), a pošto je Leo0nardo u pitanju, moja preporuka (zbog para) kod Radoša na pevcu (mislim da njegov ćale uzima 30ak evra za ispravljnje)jedino što moraš da skineš viljušku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

U zemunu niko. U Bgdu kod Dragana na krstu (poznatiji kao sin gluvog Tase), a pošto je Leo0nardo u pitanju, moja preporuka (zbog para) kod Radoša na pevcu (mislim da njegov ćale uzima 30ak evra za ispravljnje)jedino što moraš da skineš viljušku.

Ja upadam u temu od pre god dana ali ne bitno.... interesuje me moze li kakav kontakt telefon ljudi koji ispravljaju viljuske Beograd ,Pancevo Smederevo.....

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

postarina za viljuske nije preko 50tak eura

 

ostaje carina i porez koji nekad budu naplaceni nekad ne, to je 35 posto od vrednosti posiljke ukljucujuci i postarinu

 

ako ti napisu da vredi viljuska 50 eura to je bolje za tebe ako te zakaci carina

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ljudi ispravljaju stapove u Rakovici, imam lika koji radi u fabrici mislim da je 20 do 30 evara po stapu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

Znaci ebay ako hocu da kupujem ... a Rakovica ako ispravljam.... Hvala ljudi videcu sta ce drugar odluciti...njega mrzi da ceka pa ce verovatno da se odluvi na ipravljanje.....

sszgo pusto sam ti pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

moto-line,sremska mitrovica,063538982 petar,najprofesionalnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja