Jump to content

Moto Zajednica

Louis, broj obuce

Recommended Posts

  • Enduraš, 6313 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Hou da narucim iz louisa neke touring cizme, ali mi po onim njihovim merama stopala ispada da treba da narucim dva broja manje nego sto inace nosim. Interesuje me ovi sto su narucivali obucu iz Louisa da li su u Louisu "vrljavi" brojevi ili je recimo njihov br. 42 isti kao nas broj obuce 42 koja ima da se kupi po ovdasnjim prodavnicama. Ne znam, mozda sam ja nesto lose merio, ali meni ispada da treba da narucim 42, a nosim 43 ili 44, zavisno od kalupa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 629 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: crf 1000

Lose si merio.Meni je noga 30,5cm i treba mi 47 po njima,a nosim 45-46.Dobio sam 47 i malo su mi komotne.Austrijanac u shopu je insisitirao da uzmem taj broj zato sto tako treba,cizma ne sme da bude knap.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ja nosim cipele br. 42 a iz luisa sam naručio 2 para čizama (različite marke)  br 43 i nisam se prevario ni malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

ja uzeo poluduboke patike, nosim broj 43-44 i narucim ja 44, kad ono mi malo veliko, stavim ulozak za obucu i sad su mi ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

Nemoj kupovati obucu preko kataloga-osim u slucaju da imas negde da probas-npr.u Louisu snizenje Alpinestars obuce a ti odes u Extreme u Zemunu i vidis koji ti broj odgovara...U svakom drugom slucaju je 90% mogucnosti da budes nezadovoljan.Ja sam isto tako 1 narucio cizme iz Aunera i odmah ih prodao jer su mi bile male...

Ivan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Kad je moj brat bio kod mene,probao Probiker i odgovarale mu broj vece nego sto nosi,Daytona broj koji nosi,kalupi su razliciti od proizvodjaca do proizvodjaca,tako da.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

neznam malo sam skatljiv prema nihovim brojevima ali po njhovom broju ja nosim 45 i nosim patike koje kupim u prodavnici kod nas da ne reklamiram firmu ali 45,5 su mi taman i koji god model te firme da uzmem uvek 45,5,a posto drug takodje po njihovom broju nosi 45 i narucio 45 kad ono velike kao dva broja vece i sada znam kako je on prosao narucim ja duboke cipele 44 i cizme isto broj 44 i kada su mi stigle cipele malo velike a cizme taman kao salivene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja