Jump to content

Moto Zajednica

Moto festa Srbobran 22,23,24 avgust 2008

Recommended Posts

  • Drug član, 1162 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Dolazim obavezno i to u pratnji osobe iz Srbobrana. Ne smem vise nista da napisem  ;D Ko zna ko ovo sve cita  :D

cita srbobranski postar :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Idem u subotu... Ajde da se skupimo mi iz ns a pa da idemo zajedno.. smesna je kilometrazha al opet je sve u drushtvu lepshe  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Bac

promena planova, ipak ce to biti subota u prepodnevnim satima.. jbg

pa ako me neko prepozna nek se javi..

@motoras

ti bi trebalo da prepoznas mog druga Backa iz baca, upoznali ste se u vajskoj na skupu..  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Glupo pitanje ali gde se tacno nalazi Srbobran? ::)

 

Upravo farbam motor i sutra rano ujutru ga pakujem i hocu da idem na neki skup pa razmisljam da li ce to biti Srbobran, Cacak ili Banja Koviljaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

niko ne dolazi u srbobran ??? ??? ??? ???

 

Pisi mene tamo, dolazim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1187 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Iskreno, nisam bio na losijem susretu u zivotu. Slaba reklama, poseta jos slabija, bendovi - djene djene. Morali su i pivo da dele za DZ. Video Makija (konacno se upoznali  :) ) i motorasa. Verujem da ce i oni slicno napisati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Iskreno, nisam bio na losijem susretu u zivotu. Slaba reklama, poseta jos slabija, bendovi - djene djene. Morali su i pivo da dele za DZ. Video Makija (konacno se upoznali  :) ) i motorasa. Verujem da ce i oni slicno napisati.

 

Evo Kawa ja cu samo da prepisem od tebe!  :)

 

MEDJUTIM, upoznao sam dosta ljudi sa forma (da ne nabrajam sad, posto sam nekima zaboravio imena  :( pa da se ne nadju uvredjenim), a kako smo videli da od susreta nema nista, uputismo se do Motorasa u Turiju, gde samo se verujem svi odlicno proveli.

Ovom prilikom moram javno da ga pohvalim, pre svega zato sto je odlican rostilj-majstor, i jos bolji domacin. Mislim, sta vise reci kad vas na kapiji doceka ovakav natpis:

ItN4q_img2470rz4.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1162 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

nebih puno da komentarisem sam skup, ali nisam mogao da prezalim sto nije bilo rakije na ulazu... jooj :'(

druze nisam te ni u petak a ni u subotu video a ni tvaog druga koga sam upoznao u vajskoj,nemoj da ti zbog rakije zao doji kod mene na rakiju imam razne da ti ponudim mozes po zelji da biras a za sada imam breskve,kajsije,jabuke,duda,ogrozda a za koji dan ce biti od sljiva i ringlova i krusaka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Bac

@motoras

ej,pa vidi u subotu rano ujutru su stigli mario i backo, a mirko, kekec i ja smo stigli predvece u subotu...

mozda si skontao negde moj motor (mz etz 150, plavi) u toku veceri, bio je neko vreme kod ulaza, a posle sam ga DOGURAO ispred bine

jbg malo smo se njakali motorima, pa mi lagano zakucala mashina.. :) :) :)

 

ali sto se tice rakije, da znas da cu doci da probam..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Skup necu da ocenjujem,sreca pa sam bio kod druga u Srbobranu pa se nashlo neshto zanimljivo chiniti... Pozdravljam ovom prilikom Makija i Motorasha koje sam upoznao na skupu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: ...

Skup kao skup,hmm bio sam sat vremena pa nije u redu da dajem komentare.Rostilj u Turiji!E, to je vec bilo nesto.Pozdrav motorasu dobrom domacinu i ljudima sa kojima sam se druzio tog dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja