Jump to content

Moto Zajednica

Cagiva Raptor 650

Recommended Posts

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Ovaj motor je sada na acijskom popustu po ceni od 5900eur , to mi se cini povoljnim , pa me zanima da li neko zna nesto konkretnije o tom motoru ili jos bolje ako ga je vozio ?

Ono sto ja znam je da ga pokrece veoma hvaljeni Suzukijev V2 agregat preuzet od SV650 , ali za razliku od SV-a Raptor ima USD prednju viljusku (u testovima SV-a upravo prednju viljusku navode kao slabu tacku ) , i puno bolji dizajn ... i jos je oko 1000 eura jeftiniji.

 

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Beograd

Problem je u tome sto rezerne delove za SUZUKI mozes da dobijes u roku od 7 dana, a kod CAGIVE to moze bogami da potraje nekoliko meseci.Moj drug je vozio V-Raptor 1000 pa mu je bilo potrebno prednje krilo koje je narucio u Nemackoj kod zastupnika za CAGIVU,a to je potrajalo negde oko 5 meseci dokle ga je dobijo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Po svim testovima odlican motor. Pogotovu hvale ciklistiku. U toj klasi, po meni najbolji motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova

Nisam siguran da ga ima u Americi, ali znam sigurno da ako bi dosao da bi bio potpuni HIT!! evo i zasto...SV650 ovde ima takvu reputaciju da je to neverovatno...za vise informacia www.svrider.com ; pa i ja zamalo da ga kupim (vozio sam cak 4 razlicita kad sam odlucio da mi je srce vise sa I4 nego V2) ali nema sta SV650 je odlican motor. A ova Cagiva..UPSD fork, jeftinija, bolji izgled, Italijan (donekle) pa to bi ovde islo kao alva... ja ne znam puno o njemu ali nemam sumlje da je odlican!!, ja bi verovatno uzeo kad 2nd bike, cisto onako za po gradu... Uzimaj pa nam pricaj..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Motor je super ali da li si razmisljao o Kawi ER-6n?

Ona je oko 5500e nova.

Kupio je jedan covek u Mladenovcu, bas lep motor, prilicno lep zvuk za dva cilindra a i polozaj kad sednes cini mi se da nije naporan i nekako je futuristicki.

 

Slozio bi se sa Pedjom sto se delova tice pa bi zato pre uzeo Kawu za te pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Eh ti klanovi Kawasaki, V-strom, Honda uber alles... Ne sme covek nista drugo ni da pomene a kamoli da kupi. Citao sam par Reviewova Cagive650 i dosta se razlikuje po ciklistici od SV-a, da ne kazem bolja je. Trpi dosta ozbiljniju torturu po krivinama i sl... Za te pare je malko zivlja i opasnija od Kawe a mislim i da smo negde imali link za poredjenje ta dva modela... :misli:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ima opsiran uporedni test ER-6 i Raptora u proslom broju magazina "Dva tocka", ako nekog zanima mogu da skeniram pa da okacim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 87 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Indjija

Brate, ja ga imam , motor je extra!!!! Lakse ga je voziti nego bajs, ima dosta snage jako je lep, svi detalji su kvalitetno odradjeni. i nije toliki problem za delove kao sto ovi govore. jedini minus po meni na motoru je zastita od vetra, al to je naked pa mora tako. Ako odlucis da ga uzmes neces zazaliti.[/img]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Posto razmisljas o naked motoru da ti ponudim mog bandita 600, model iz 2001.godine, extra stanje, ceo hromiran, cak i tockovi, plave boje, nije padano, nova guma, akumulator... 3.500 eura registrovan do 4.2007.

Velja, BGD, 065-222-36-22

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada
Brate' date=' ja ga imam , motor je extra!!!! Lakse ga je voziti nego bajs, ima dosta snage jako je lep, svi detalji su kvalitetno odradjeni. i nije toliki problem za delove kao sto ovi govore. jedini minus po meni na motoru je zastita od vetra, al to je naked pa mora tako. Ako odlucis da ga uzmes neces zazaliti.[/img']

 

Koliko si visok?

Ja sam razmisljao o tom motociklu, ali cini mi se da je premalen.

Sjedio sam Ducati Monster i mali mi je, a cini mi se da su skoro istih dimenzija, zato pitam.

Visok sam preko 190 cm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja