Jump to content

Moto Zajednica

Katana ‘99 750 centralni stender

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Na prodaju iz naslova, može na 600 a može i na 750. Malo bio pukao, ja zavario ali bi mogao i bolji majstor malo da popravi. Sa bolcnima, šrafovima i oprugama. Zavari, obrusi, crni sprej i ....

 

Komplet simbolicnih 35E.

 

54fd91a6b16384387209c67185b2d1f8.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Ubedljivo najgore odradjen sistem poluge na bilo kom motoru koji sam vozio do sad.

 

Dal sam bruh (kilu) dobio zbog toga il zbog dodatnih periodicnih radova na istovaru slepera il selidbi ne znam, al znam da sada vozim motor tezi za bar 40 kg, dizem ga na centralni kao skuter, za razliku od ovog modela.

 

Postoji fora kod ovoga motora sve fore sam proucio, pogledao, al uvek mi je bio najtezi za dizanje na centralni ubedljivo. Agonija. 

 

Inace vrlo potreban deo ukoliko necete da vam semerinzi procure nakon par meseci stajanja na copavoj, a i gume se lako deformisu. Ovaj model je tezak i bez centralnog ne radi posao kako treba. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

100% si u pravu, isti problem sam imao i sa Banditom 1200 a kada je crko amort stavio sma sa GSXr1000 neko 2014to godiste koji je jedno 2-3cm duzi i sada poleti na centralni imam utisak da cu da ga preturim koliko lako skoci. Nije mi jasno sta su to tako lose odmerili :).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Meni su prvih par dana na pumpi pomagali pumperi da ga stavim na centralne nogare... užas... sada to radim iz zaleta.. :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
15 minutes ago, N e g r o said:

Meni su prvih par dana na pumpi pomagali pumperi da ga stavim na centralne nogare... užas... sada to radim iz zaleta.. :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Radio i ja posle iz zaleta, nije bio problem zaista, al i dalje stojim iza toga da su ga kretenski uradili. Uvek se ta tezina oseca ma koju god foru primenio za dizanje na centralni.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Suština je u nozi. Mora lepo i muški da se nagazi. I onda ide. Da je lako, nije. Ali, tehnika je u pitanju, a ne snaga.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja