Jump to content

Moto Zajednica

Husqvarna pitanje

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

model je te610 1999 godiste

dobijam je kao zamenu za moj tt,znam da ima oko 80ks preradio bi je u supermoto nego cuo sam da nije za dalji put ni za grad tj.da joj se ulje menja na dva sata voznje a klip i karike na neznam koliko.Jel ima neko tacne informacije u vezi nje koliko prelazi pre nego sto se menja klip i radi generalna na masini i dali moze za duzi put.Ista je kao ova sa slike samo ima usd viljusku

 

post-954-12879001661908_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: KTM 990 Adv, KTM 350 Freeride

za duzi put... zavisi od sjedista ako je preusko,onda ce ti sigurno biti neudobno. rodjak mi ima novu 510SM i njegova su iskustva katastrofa na duze... sto se tice pouzdanosti,to ne znam njegov je nov. ali kako taj motor dobro ide... ja sam odusevljen

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

neudobno je sediste i na mojoj yamahi ali zato bez problema odem 300km sa njom a ulje menjam na 3000km, ako ovde mora da se menja na svaka dva sata to je onda sranje,ja se sat-dva vozam po gradu i sta dodjem kuci i moram da menjam ulje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

pa sta ce ti to onda. ako to tako jede klip i ulje... onda se to nemoze ni naplacati... jeste lepa, i jaka...ali neznam. jel dobijas i doplatu neku? ili glavu za glavu?  nemoj da ispadne posle glava za glavic.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 342 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

E ovako.Felne koje si kupio od Pedje iz Arandjelovca su od Shilje f i to su original supermoto sa Husq,tako da

ih stavi na husq i vec si poceo sa preradom.Ako ima 900g ulja onda mora da se menja na svakih dva radna

sata a ako ima 1600g ulja onda na 3000km.Husqvarna je extra motor za zezanje a postoji i kombinacija za delove

jer delovi sa Husaberga odgovaraju 100% na Husqvarni.Motor je extra divlji ima 4 brzine i kida iz mesta, i ako si entuzijasta

nije ni duzi put problematican.Uglavnom poslusaj sve savete a sam odluci da ti posle niko ne moze da kaze,JA SAM TI REKAO DA JE

EXTRA, ili da se posle kajes sto si nekog poslusao.Srecno

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

U motor staje 1.2 ulja znaci nije lose kad si vec spomenuo felne jel znas od kojeg su modela?Hteo bi da kupim novi lancanik nazad a neznam za koji model da trazim.Inace decko bi mi ostavio sm felne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660R

Ja mislim da ces lancanike tesko nabavljati za Husqvarnu(moraces da narucujes i cekas) ali to i nije neki problem,sta god budes hteo da menjas naruci mesec dana unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Pogledaj sta je rboban rekao u postu koji je naveo Srkki. On vozi Husqvarnu... Ja se u to ne bih upustao...I taj motor je daleko od 80ks...Probaj pa vidi koliko bolje ide od tvog TT-jca...pre ce biti oko 55ks...

 

Inace, to godiste je vise qvarna nego Hus... :D :D: D:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja