Jump to content

Moto Zajednica

Honda transalp

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Beverly 250

Prodajem hondu transalp 600, nove gume, lanac, lancanici (sve bukvalno novo), nikad padano sa motora!!! Motor je 1992 god., noviji model ima nazad disk!!! Cena 2200 evra!!! Br.telefona 063/18-99-105 Nikola

 

post-3339-12879001367074_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Motor je stvarno lep ali je crash bar baaaas cool,jel ovo domaca radinost i ako jeste jesi li ti pravio ili ti je neko pravio,nisam dosad video ovako nesto"fabricki"ni kod jednog proizvodjaca dodatne opreme?

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Beverly 250

Motor je u Titelu, 60 km od Bg.!!! Motor je ocarinjen i treba da se registruje, a motor sam kupio bas kako ga vidite, ja nisam nista radio na njemu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XL, 460 postova
  • Lokacija: Београд, југ
  • Motocikl: BMW F800GS, HONDA XL200R, HONDA SH125i

E kad bi bilo jos slika barem....

Да, да, слика још, кад већ немамо пара за исти... :(

 

Изгледа феноменално - сигурно вреди те паре...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Beverly 250

Motor je presao oko 60000 km!!! kofer nema, mada u svakom slucaju motor je i vise nego povoljan, taj model se krece i od 2500-2800 evra!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Zemljo lombardijo!!

 

Zar je moguće da niko nema love da kupi ovo za 2200 evra!?

 

Volem TA i da imam para za drugi motor - mazno bih ga iz momenta.

 

Na žalos'  :( nema para...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: MK CRNA REKA
  • Motocikl: Hayabusa

Pa nije to tako ni malo para 2000 eura je realna cifra. Ne bih nikog da vredjam i ovo je samo moje misljenje... ipak je to 16 godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Ne vidim zasto bi to imalo veze,motor izgleda ODLICNO,i ja na njegovom mestu ne da ne bih isao ispod 2200 eura nego bi jos mozda i vise trazio,a ako je motor dovoljno dobro ocuvan i odrzavan godine ne znace nista,ja imam taj motor star 2 banke pa na njemu sve i dalje radi,prede ko mache,nista se ne raspada... a Transalp-ovi su cenjeni i kod nas ali i preko grane i cena im nije nesto mnogo niza nego kod nas kao sto je to slucaj kod recimo sportskih motora!

Na primer moj komsa i rodjak je kupio Ninju 750 mislim 94-o godiste u Svici za 1000CHF (650-ak eura),sasvim lepo ocuvan motor,a onda je moj komsa ovde u Jagodini resio da proda ili zameni auto za motor,i dodje tip i ponudi mu Ninju mislim 91-o godiste za 2900 eura!!!!

Jos da je bar ocuvan nesto ekstra ili nabudzen dodatnom opremom... i jos kaze sta hoces,oni se tako krecu (mada je i slagao poprilicno) kad mu je ovaj rekao da je skupo za tako star motor!!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Beverly 250

E ovako, svi mi znamo koliko taj motor vredi (2500-280) evra, e pa posto sam ga ja dobio od nekog lika sto mi je dugovao neku lovu, ja pokusavam samo da izvucem svoje pare....  Znaci cena moze da ide dole mozda 100 evra, sve ispod toga bi bilo dzabe, ja ako nedobijem te pare ostavljam motor za sebe i kraj!!! A sto se tice da li je realna cena, pogledajte koliko se krecu translapice 1987-1990god, stariji model koji nemaju nazad disk, pa onda moze neki komentar o ceni..... :-*

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: MK CRNA REKA
  • Motocikl: Hayabusa

Nisam mislio nikog da uvredim ja sam nedavno prodao Suzuki gsx 750 f bukvalno kao nov 96 god svi kao to care al je dobar al je extra al je ko nov vredi ovoliko vredi onoliko dobices sigurno te pare i tako trt mrt ali kad sam trebao da dobijem realnu cifru onda dolaze kojekakve nebuloze sa zamenama i tako dalje i smesne cifre tako da sam ga prodao daleko ispod cifre ... tako da je vrlo tesko prodati motor za kes pogotovo kad je sezona vec  pri kraju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6315 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Nemoj da poredis sportski motor i enduro, Transalpa narocito sto se tice prodaje. Moj rodjeni brat je prodavao bas suzuki gsx750f '97 god GODINU dana, na kraju ga je jedva prodao za 2300e, dosadilo mu vise da ceka. Znam jos dosta ljudi koji bas dugo prodaju odlicne sportske motore i ne ide im prodaja. Sa druge strane, ja sam oba enduro motora koja sam prodavao, prodao za manje od 10 dana od pustanja u oglase, u stvari ovaj drugi (transalp) nisam cak ni oglasio, kupac je sam ponudio da ga kupi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

I to za kraj sezone,mozda i jeste skoro kraj za one sa sportskim motorima (bez uvrede) jer je dobar deo te populacije kupio takav motor SAMO kao statusni simbol koji pokazuje leti ispred kafica i samo svojom krivicom,zbog"opreme",zavrsavaju sezonu uskoro,jer kako voziti motor u sorcu,majici (ili polugo) i papucicama ako je temperatura napolje ispod 20-ak stepeni,treba imati m... za to,dok mi endurci ne mislimo mnogo na to,ja sam motor kupio zimus u decembru i dovezao ga do kuce,napolju pada sneg (sreca jos cist kolovoz) a ja na motoru,sreca pa je prodavac iz istog mesta pa se nisam mnogo smrzavao! :D

Da ne sirimo mnogo temu u nezeljenom pravcu,ja bih ti savetovao da zakoves cenu na 2200 eura i cekas,kome se svidja ovakav motor,smatra da ce ga kupiti da bi ga vozio jos bar 3 meseca do kraja sezone a ako bude blaga zima... onda ce takav doci i kupiti,registracija za njega ionako nije nesto basnoslovna,oko 150-ak eura,kako god okrenes odlicna kupovina ako je dobar agregat kao sto kazes!!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Beverly 250

Malo da osvezimo temu :P!!!! Motor je opet na prodaju, cena je sad 1800 evra, znaci to je zadnja, ispod nema ni evro!!!! Motor nije registrovan!!! I novi br. telefona je 063-82-97-859

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja