Jump to content

Moto Zajednica

Bugarska u avgustu

Recommended Posts

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Dakle ovako : pocinjem da pravim planove za turu po Bugarskoj od 10-15 dana u avgustu . Tura bi obuhvatila "MONSTERS OF ROCK" festival u Varni (3.-7. avgust) i ostatak vremena krstarenje po Bugarskoj.

 

http://www.beachbulgaria.com/varna/news/monsters_of_rock_en.html

 

Prateci sadrzaji festivala ukljucuju i veliki moto skup (obratiti paznju na recenicu iz poslednjeg pasusa na gore navedenom linku : "Just imagine 15 000 motor bikes at one place!" :D )

 

Ako ima zainteresovanih neka se jave.

 

Takodje , ako neko ima korisne savete i sugestije bice mi dobrodosle , jer do sada nisam bio u Bugarskoj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Interesantno,

 

Ispalo je da cemo imati jos dve nedelje godisnjeg koje cu koristiti negde u avgustu ili septembru. Za to sam planirao hrvatsku, ali videcemo jos dotle.

 

Mozda ti se pridruzim u Bugarsku. Malo ste svi vi brzi za mene ali mozda dotle legne neki malo noviji ijaci BMW ili nesto slicno

 

pozdrav, i razradjuj planove pa kad se vratim sa prvog letovanja imam o cemu da razmisljam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa valjda ono EASY u nick-u govori o brzini :D Salim se nisam se nikad vozio sa Easy-jem.

 

Dobar plan na zalost ne verujem da cu moci da se prikljucim

 

Sto se tice saveta o Bugarskoj mogu samo da ti kazem da im pivo(mislim da se zove Zagorka-glupog li imena) uopste nije lose :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

ha , Peca je u pravu , moj nick opisuje moj stil voznje...mada , ako nas neko pojuri ja cu da odvrnem po gasu , a vi vidite sta cete... :lol: ...shalim se naravno :wink:

 

a sto se tice piva , probao sam Zagorku i jedno jos glupljeg imena - Kamenitza...oba su dobra :D :jos_piva:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

E da probao sam i to drugo ali nisam zapamtio kako se zove ova Zagorka je ipak upecatljivija :D

 

Neces da menjas motor u medjuvremenu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Dobar plan na zalost ne verujem da cu moci da se prikljucim

 

Gde ce town biker tako daleko... :wink:

 

Salu na stranu, Varna je veliki i lep grad za razliku od onih kroz koje prodjes da bi stigao do nje.

Tacnije u primorju, gradovi su lepi ali do primorja... :roll:

Tamo kad sam bio video sam dosta motora pa mislim da ce i skup biti dobar a sto se tice Zagorke... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

hm , Brko mislim da nisi u pravu... :roll:

 

uostalom evo sta o Bugarskoj kaze veliki moto putnik Nikola_M , ciji su putopisi u Motopulsu u velikoj meri uticali na moju odluku da konacno realizujem davnasnju zelju - kupovina motora ... a sada nakon sticanja prvih iskustava na motoru , krecem i sa putovanjima - i pocinjem od Bugarske... :D

 

http://web.vip.hr/nikola.mrakovcic.vip/stories/bulgaria_story.html

 

 

:biker:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Za tu zemlju on je uneo malo sunca u moj zivot.

Dobro, on je putovao motorom kroz zemlju a ja sam isao tamo na more pa zato i imamo drugacije utsike sto je za tebe pozitivno jer ti putujes motorom.

 

Prvo, na granici totalna neljubaznost, usput zapreznih kola i magaraca koliko volis, u predgradjima gradova gomila neozidanih kuca i stracara, fasade zgrada uglavnom kao moja fasada na zgradi (ali kod mene ne jos zadugo 8) )... Jedino putevi su dobri do primorja (kad smo isli, isli smo magistralom a kad smo se vracali isli smo starim putem preko planina koji mi se mnogo svideo za voznju motora) i naravno, Sofija u kojoj ima sta da se vidi.

U primorju je lepo (koliko-toliko) ali uopste nisam imao osecaj da sam na moru... Znas onaj osecaj kod odes u CG pa osetis ono lepo slano u vazduhu? E tamo to ne osetis vec je vazduh kao vazduh, voda kao u nekom cistom jezeru, hrana je na nekim zacinima i uglavnom je pilece meso :evil: (sve neki pileci skebapcici i ostala sranja), muzika je bezveze... Ajde imala je jedna diskoteka, stalno puna dobrih cavi tako da je i to bilo ok pored puteva.

Nemojte pogresno da me shvatite ali to su moji utisci.

Pored svega toga mozda jednog dana ponovo odem tamo sa nekim drustvom ali trenutno ne razmisljam o tome.

Od kada znam za sebe svake godine smo isli u Crnu Goru i tamo se nekako bolje osecam nego u Bugarskoj.

Posto je sad politicko stanje kakvo je takvo je Crnu Goru cu za sada zasigurno zameniti Grckom.

Moj rodjeni brat je samo prosle godine bio 3 puta u Grckoj i prosto je odusevljen tom zemljom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

 

Gde ce town biker tako daleko... :wink:

 

Kakav glup pokusaj da budes duhovit

 

E sad vidis kakvi su tvoji bas svi pokusaji da budes duhovit...

 

P.S. Mojne da offujemo. :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

Brko, vazda si dobrodosao ;)

 

no Easy, ja nemam nesto lose utiske iz Bugarske.. mada smo je mi samo prosli, prespavali smo u Sofiu, malo prosetali, ali mi se cini da je to jedino sto mos i vidjet od Bugarske.. bar ovuda kuda smo mi prolazili i nismo se previse odusevili zemljom... dosta siromasna i ne ulaze se precerano...

kad udjes preko Pirota prvo moras slalom da vozis da ne polomis motor koliko ima rupa i kolike su te rupe. to je uglavnom do Sofije tako, a od Sofije je put dosta dobar.... policija ce ti za 5 eura rec svaki radar dje ti je tako da se oko toga bar ne moras sjekirat. jeftino je dosta i to je pozitivno...

u ostale stvari necu zalazit jer ne znam, ali nije losa ideja da skoknes do tamo, + znaju svi sprski, uglavnom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova

Posto je sad politicko stanje kakvo je takvo je Crnu Goru cu za sada zasigurno zameniti Grckom.

 

A kakvo je to stanje?!

 

Recite nam posto mi iz CG ne znamo :huh:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino
Mislim na ovo sto se CG odvojila

 

ma da , odvojila se od kopna , pa se sad ne moze ici motorom , treba ti amfibija... :mrgreen: :lol:

 

zato ja i putujem u Bugarsku , jos se nije odvojila... :weedman:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG
Za tu zemlju on je uneo malo sunca u moj zivot.

Dobro' date=' on je putovao motorom kroz zemlju a ja sam isao tamo na more pa zato i imamo drugacije utsike sto je za tebe pozitivno jer ti putujes motorom.

 

Prvo, na granici totalna neljubaznost, usput zapreznih kola i magaraca koliko volis, u predgradjima gradova gomila neozidanih kuca i stracara, fasade zgrada uglavnom kao moja fasada na zgradi (ali kod mene ne jos zadugo 8) )... Jedino putevi su dobri do primorja (kad smo isli, isli smo magistralom a kad smo se vracali isli smo starim putem preko planina koji mi se mnogo svideo za voznju motora) i naravno, Sofija u kojoj ima sta da se vidi.

U primorju je lepo (koliko-toliko) ali uopste nisam imao osecaj da sam na moru... Znas onaj osecaj kod odes u CG pa osetis ono lepo slano u vazduhu? E tamo to ne osetis vec je vazduh kao vazduh, voda kao u nekom cistom jezeru, hrana je na nekim zacinima i uglavnom je pilece meso :evil: (sve neki pileci skebapcici i ostala sranja), muzika je bezveze... Ajde imala je jedna diskoteka, stalno puna dobrih cavi tako da je i to bilo ok pored puteva.

Nemojte pogresno da me shvatite ali to su moji utisci.

Pored svega toga mozda jednog dana ponovo odem tamo sa nekim drustvom ali trenutno ne razmisljam o tome.

Od kada znam za sebe svake godine smo isli u Crnu Goru i tamo se nekako bolje osecam nego u Bugarskoj.

Posto je sad politicko stanje kakvo je takvo je Crnu Goru cu za sada zasigurno zameniti Grckom.

Moj rodjeni brat je samo prosle godine bio 3 puta u Grckoj i prosto je odusevljen tom zemljom.[/quote']

 

Deja vu...

 

Ovo si koliko mi se cini vec jednom napisao, osim ovog dijela za CG, to je novost u tvom pisanju...

I ja cu ti ponovo napisati da tvoji utisci iz Bugarske nemaju veze sa realnoscu...

Sto se tice CG, bogami kao da smo ti nesto lose uradili pa ces da ides u Grcku...

Po onom vicu, najbolje je da ides u Tursku, jer ste sa njima duze bili u zajednici...

 

http://bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=775

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja