Jump to content

Moto Zajednica

25.06.2008 Bul. Nikole Tesle

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

Sad mi javlja ortak da je video katastrofa sudar u Bul. Nikole Tesle (na skretanju prema Asterixu). Auto je udario tipa na crvenom krosu. Hitna pomoć je odvezla čoveka. Ako neko sazna više detalja naka doda. Ovaj moj drug radi u CK i ponudio se da sklonimo motor sa ulice u garažu ako treba samo ne sme sam da uzme i da odvuče motor (bez nečijeg dopuštenja).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

ne salim se, i ne bih se salio na ovu temu

 

sad sam proverio informaciju, decko je u jako teskom stanju, ima frakturu lobanje

 

nosio je kacigu za bicikl koja se raspala od udarca

 

 

na motoru su bili on i njegova sestra, isli su od Madmax-a pravo ka SC, vojni dzip ih je skrecuci ka hotelu Jugoslavija isekao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1693 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

auto je izgleda neki vojni dzip

pa to se neki tatin sin opasno kugla po ulicama ruseci motorcikliste ko kegle :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Jel ima neko vise informacija o ovom nasem kolegi, ja sam danas cuo da je to neki momak sa Topciderskog Brda,ali niko nije moga da mi kaze njegovo ime a mora da ga znam iz kraja, takodje sam cuo da je na zalost jako loshe.

 

>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: xtx660

no comment za vojni dzip ,decku brz oporovak zelim.

 

imam jedno pitanje,mozda nije za ovu temu al ajde...sta se desava kad vas udari sluzbeno vozilo,policija ili vojska a on je kriv?ko tu isplacuje stetu,posto je sluzbeno lice krivac?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1224 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Štetu isplaćuje osiguranje kod kog je vozilo koje je prouzrokovalo udes osigurano , nebitno dali je vojska policija ili civilno vozilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Ljudi, nije zezanje, ja sam juce kod Bogoslovije imao situaciju sa vojnim dzipom......gleda me tip u oci i prolazi par cm od mene, onaj stari Puch, pri tom me obilazi sa desne strane, a postoji samo jedna traka..... znaci katastrofa. Sreca pa vozim ko baba, te ga izbegoh. Cuvajte se papana u smb vozilima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 146 postova
  • Motocikl: XR

NAZALOST SVE SE TRAGICNO ZAVRSILO!!!!

Moja devojka,Dejanova sestra,mi je sve ispricala kada sam dosao u urgentni centar kod nje....

Kod semafora su bili na45km/h,na cisto zeleno su prosli ,Isli su sa Usca ka CK,skot u vojnom dzipu,sa mobilnim u ruci,umesto da ih propusti(pravilo desnog za one koji ne znaju)dao je gascinu zverini od 2750kg,svi ste ucili fiziku u osnovnoj skoli pa znate o cemu pricam,i oni su se zakucali.....u desna vrata..

verovatno mu je taj 1sekund nesto znacio ???

Poznata vam je ona situacija kada izraz lica vozaca u kolima govori "MA KO GA JEBE!"?..i presece vas

Ona je izvrstan suvozac i pratila je celu situaciju,zna da su isli 45km/h jer je pogledala cajger neposredno pre ,videla je dzip(puch)i odjedamput mrak.

Momci sa Usca,kada su culi udarac,seli su u auto i pre svih(policije i Amb) stigli i pomogli im....

Dejan je najnormalnije vozio,kao i uvek...to se desilo na XL600 starom 20god...to kazem da slucajno ne bude onih prica u fazonu"ma sigurno je divljao"

Ona ima lom palca na nozi,longetu na ruci,nebrojeno modrica i kontuzija,posekotina,nosila je Jet kacigu,pravu....

Dejan je posle reanimacije,koja je odmah uradjena i nastavljena na UC,preminuo jutros U sok sobi kada su ga skinuli sa aparata.....

 

 

Ovo komentarisem jer sam na motorciklu 23god,od 90-te imam dozvolu,i svasta sam video i cuo,ali sta reci.... kada je zeleno kocite!dok kod niste sigurni da mozete bezbedno da prodjete raskrsnicu,makar i mi bili u prednosti,tj.izgleda da u pogledu nas ne vaze pravila saobracaja

 

Cuvajmo se i pazimo se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja