Jump to content

Moto Zajednica

Automatsko podmazivanje lanca

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Postoji domaci (Srpski) proizvod na tu temu jednak ili bolji po kvalitetu a po vise nego pristupacnoj ceni. Negde oko duplo jeftiniji od skota. Mislim da ce uskoro biti tema o tome na forumu.

 

Bojane ako ti se zuri da ugradis javi se preko privatne poruke pa cu ti objasniti i uputiti te sta, gde, kako i koliko. Cak ti nije ni daleko  ;)

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

I ja sam cuo za taj nas proizvod. Predpostavljam da ce biti jos zaintresovanih, ako je to tacno da je cena pristupacnija nego za Scottoiler. Kako se  zove taj nas proizvod? Imao sam prilike da vidim neke detalje i mislim da ce biti veoma konkurentan. Jednostavaniji, laksi za ugradnju, funkcija ista, cena niza.

Hajde javljajte gde, sta, kako i koliko.

PS: ne toliko zbog mene koliko zbog drugih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka

Postoji domaci (Srpski) proizvod na tu temu jednak ili bolji po kvalitetu a po vise nego pristupacnoj ceni. Negde oko duplo jeftiniji od skota. Mislim da ce uskoro biti tema o tome na forumu.

 

Bojane ako ti se zuri da ugradis javi se preko privatne poruke pa cu ti objasniti i uputiti te sta, gde, kako i koliko. Cak ti nije ni daleko  ;)

 

Pozdrav!

 

Ajd reci da znamo ili na PP,

da ne bude reklama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6339 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ljudi strpite se jos samo malo, proizvod je u fazi testiranja, dobicete sve informacije vrlo brzo. Mislim da cemo koncno dobiti proizvod koji je po funkcionalnosti i kvalitetu isti kao "stranjski", a po ceni pristupacan prosecnom srpskom bajkeru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Ljudi strpite se jos samo malo, proizvod je u fazi testiranja, dobicete sve informacije vrlo brzo. Mislim da cemo koncno dobiti proizvod koji je po funkcionalnosti i kvalitetu isti kao "stranjski" ili bolji, a po ceni pristupacan prosecnom srpskom bajkeru.

 

Mala ispravka kolega, dodao sam ovo podebljano sto si ti slucajno ispustio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Narucio sam ga i mislim da cu ga imati medju prvima na testiranju, posto mi ortaci rade u firmi koja proizvodi podmazivac lanca. Cim ugradim prenosim utiske.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ljudi strpite se jos samo malo, proizvod je u fazi testiranja, dobicete sve informacije vrlo brzo. Mislim da cemo koncno dobiti proizvod koji je po funkcionalnosti i kvalitetu isti kao "stranjski", a po ceni pristupacan prosecnom srpskom bajkeru.

 

 

 

 

 

 

 

Jel ti ja reko da uopste ne sumnjam da ces napraviti sistem zapodmazivanje lanca. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

 

 

Ajde pa da pazarimo !

 

Al molim da se dostavi osim slika i tekstualni opis nacina rada (struja, vakum, slobodan pad itd)

cena

garancija

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Evo drustvo da Vas obavestim da sam danas ugradio INSIS, sistem za automatsko podmazivanje lanca i prvi utisci su vise nego dobri. Naime, posto sam posle ugradnje presao nekih 200km lanac je bio korektno podmazan a felna potpuno cista. Kada sam parkirao motor, jos jednom sam pregledao kako su to majstori odradili i prezadovoljan sam kvalitetom ugradnje. Posto sam bas perfekcionista u tom pogledu, visio sam majstorima iznad glave ali tek sada vidim da nije bilo potrebe ugradili su ga perfektno, i sto mi se najvise dopada, sistem je potpuno neupadljiv. Ja inace volim sve u fulu pa sam tako i rezervoar za fluid uzeo u fulu ,250ml ,iako je i najmanja verzija od 80ml sasvim dovoljna ja sam ipak za grande rezervoar. Sve je to digitalno,...virtuelno,...kompjutersko, tehnoloski i majstorski i extra  ;D...montirano! Sistem rada mi je poznat ali da ne lupim nesto sto nije tacno taj deo cu preskociti. Domaca pamet, evropski kvalitet, i sto je najbitnije domaca cena. Sistem kosta 60e ,sada u promotivnom periodu, sa ugradnjom i bocom fluida koja je dovoljna za otprilike 10.000 km. Ono sto je bitno, vise nema potrebe da zevam u lanac i takodje veoma bitna stvar je da ga ne morate ukljucivati i iskljucivati, jer je to sve automatski, prakticno kad startujete motor sistem se automatski ukljucuje i pocinje da vam stedi kintu, bar meni. Presao sam do sada ravno 9500km i potrosio 3 spreja za podmazivanje i jedan za pranje, prosetao motor napred,nazad dok podmazujem i napatio se gurajuci ga po dvoristu. Jos utisaka cu Vam preneti kad ga budem testirao ne nekoj daljoj turi. Ako nekoga zanima ugradnja ovih uredjaja neka mi se javi PP-om da ne bih ja placao reklamu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

tini turi neku sliku da vidimo kako to funkcionise,,krijete taj uredjaj ko da ga bliski istok pravi,,,,,

aj dajte te slike na videlo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja