Jump to content

Moto Zajednica

kilometar sajla me izludjuje!!!! aaaaarrgggghhhh!!!!!!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

>:( >:(>:(

 

danas se patim vec sigurno vise od 4 sata sa sajlom za km.  ovako stoje stvari. odjednom je prestao da mi pokazuje sat koliko vozim. skinem masku, odvrnem sajlu kod sata, vidim, lepo stoji zabodena unutra, pogledam dole na puzu, kad imam sta da vidim, sajla nije zabodena tamo u puz. kako je mogla da ispadne, nije mi jasno, jer kad se lepo sajla zabode do kraja i kad zavrnes sraf, nema sanse da ispadne. ja tako zabodem sve vratim. odem krug da se provozam. kad ono. opet ne radi!!!! ja prso! opet sve skinem. opet skidam tamo dole kod puza, ona opet ispala, i uopste je puz ne vrti. kako nije mi jasno. kako to da popravim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

kupi digitalac za bajs za 1000 dinara i njega ugradi imas sve potrebne mere za sve tockove tako da ce ti pokazivati tacno sta se patis s tim,ja sam ga odavno ugradio

 

 

post-954-12878999149573_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

kupi digitalac za bajs za 1000 dinara i njega ugradi imas sve potrebne mere za sve tockove tako da ce ti pokazivati tacno sta se patis s tim,ja sam ga odavno ugradio

 

 

+ kod digitalca ako vozis na zadnjem neces imati problema sa pucanjem sajle..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

sajla je cela, i nova je stavljena pre par nedelja. podmaazna i sve je ok. uslikacu sutra da vidite u cemu je fazon, jer ne kontate sta pricam.

 

necu taj digitalac da stavljam, jer imam lepo ovaj moj, koji radi, ali me sad samo sajla jebe. puz je odlican, km sat je odlican, i sajla je nova. ali kad je zavrnem gore u sat, i dole u puz kad je stavim, ona jednostavno ne radi. neznam kako ali ispadne, iako sam je ucvrstio do jaja. znaci danas sam to skido i namesto sigurno 10 puta, a i vise, i nije mi jasno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

mozda sajla nije kako treba,mozda je buzir dugacak,ti rece da si pravio sajlu skoro ako ne gresim,a ako gresim jbg onda neznam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

jeste pravio sam. znaci buzir je ostao stari, a ovaj mi je napravio sajlu iste duzine kao stara, znaci indenticna. ja sam stavio, i radila je sigurno mesec dana i pre neki dan presala da mi pokazuje, i tu je nastalo njesra! nije mi jasno sta zeza/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

ma jok. sve je ko novo. stvarno ni meni nije nista jasno. znaci sve je ispravno, sve stavim kako treba i ona spadne tamo sa onog puza. znaci na je navucem jako. zavrnem sraf, da nebi spala, i ona stoji u mestu, ali jednostavno spadne sa puza unutra. kako spadne nije mi jasno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

danas cu se jos zavitlavati sa time, ako me bude jos karala ima da popi....dim. i razlupacu macolom i kilometar sat i sajlu. i puz i sve!  >:(

Okaci snimak na youtube, ako nije problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

danas cu se jos zavitlavati sa time, ako me bude jos karala ima da popi....dim. i razlupacu macolom i kilometar sat i sajlu. i puz i sve!  >:(

Okaci snimak na youtube, ako nije problem.

 

Da okaci snimak popravke (eventualne) ili snimak lupanja delova :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

  Moze biti da je tanja od buzira (od original sajle ) pa ima vise mesta u buziru i sa obzirom sa ti kad se vrti ona se uvija i polako pacne da se smanjuje na duzini dok nenadje poziciju da se zaglavi i da ostane na tom mestu pa puz brti u prazno (probej da promenis puza ima ih saad posle kise kod mene koliko hoces u basti  ;D ;D ;D sala ;D).  Neznam kako izgleda sajla kod tebe jesu li isti krajevi i dali jedan kraj ima blokadu pa nemoze da se ubaci sa te strane u buzir nego uvek mora sa druge , ako mozes da je ubacis sa bilo koje strane probaj da je okrenes ,a ako nemoze  probej da je provuces sa druge . Ovo opet ako su isti krajevi.Proveri ti dali ona ima istu tvrdocu materija kao originl da nije meksa ,ako nisi bacio staru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

ova nova je bolja jos od one stare. staru sam bacio jer je bila sva raspletena.

 

danas nisam nista stigao da uradim. konacno sam sredio keceve u skoli. popravio sve. radio nesto kod druga. tek sad doso kuci. za vikend. da snimicu pa cu vam staviti da vidite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
  • Lokacija: Paracin

Da iskoristim ovaj ovako eksplozivan  naslov :)

Kako se okrece km sajla? Znaci onaj granicnik, sajbna ili kako se vec zove sto ima na jednom kraju sajle a nema da drugom, da li ide kod sata ili ide kod tocka?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja