Jump to content

Moto Zajednica

Godisnjica smrti Andreja Pavlovica 07.06.2008.

Recommended Posts

  • Drug član, 1573 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Porodica pok. Andreja me je obavestila da ce godisnjica smrti biti 7 juna, u subotu u 11 sati ujutru na Novom groblju. Pozivam nj. drugare da se okupimo na istom mestu kao prosli put, ispred N. Groblja, parkiramo masine ili vec ko kako dodje i polako gore stignemo oko 5 do 11.

 

Za one koji ne znaju, lokacija je malo iznad crkvice na Novom Groblju.

 

ADMINIMA: slobodno nakon subote obrisite temu, ili je vec po nahodjenju pre subote prebacite u Vesti.

 

 

Izmenio sam datum u naslovu.

Djura

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Porodica pok. Andreja me je obavestila da ce godisnjica smrti biti 7 juna, u subotu u 11 sati ujutru na Novom groblju. Pozivam nj. drugare da se okupimo na istom mestu kao prosli put, ispred N. Groblja, parkiramo masine ili vec ko kako dodje i polako gore stignemo oko 5 do 11.

 

Za one koji ne znaju, lokacija je malo iznad crkvice na Novom Groblju.

 

ADMINIMA: slobodno nakon subote obrisite temu, ili je vec po nahodjenju pre subote prebacite u Vesti.

 

 

 

Samo prepravi naslov, posto je 07.06. pa da se ne zbune ljudi

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1573 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Porodica se zahvaljuje svim drugarima pokojnog Andreja, naročito onima koji su bili i ostali zaduženi njegovim prisustvom na forumu (a kako je bio jedan od prvih registrovanih članova i utemeljivač foruma), njegovim beskrajnim iscrpnim savetima o bezbednosti, nošenju opreme, njegovim člancima o motorima i ispitima koje je sam radio,  njegovim drugarstvom...a naročito se zahvaljuje drugarima koji su uspeli da dodju da sa njim budu na unapred najavljenu godišnjicu nj. smrti a uspeli su da se probiju kroz nevreme, munje i gromove na putevima Beograda i kroz podivljale demonstrante pored skupštine.

 

Za one brojne hiljade članova koji su se uspavali, ništa nisu propustili da se ne brinu, pop ko pop, ucveljena porodica ko porodica, groblje ko groblje...čak smo i jeli  ;D

 

Zahvaljujem se Djuri, Šmajseru, Spavetu, Bludnom sinu i Šwabi. Tako se vodi računa o pokojnim drugarima. Neka mu je večna slava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Porodica se zahvaljuje svim drugarima pokojnog Andreja, naročito onima koji su bili i ostali zaduženi njegovim prisustvom na forumu a kako je bio jedan od prvih registrovanih članova i utemeljivač foruma,, njegovim beskrajnim iscrpnim savetima o bezbednosti, nošenju opreme, njegovim člancima o motorima i ispitima koje je sam radio,  njegovim drugarstvom...a naročito se zahvaljuje drugarima koji su uspeli da dodju da sa njim budu na unapred najavljenugodišnjicu nj. smrti a uspeli su da se probiju kroz nevreme, munje i gromove na putevima Beograda i kroz podivljale demonstrante pored skupštine.

 

Za one brojne hiljade članova koji su se uspavali, ništa nisu propustili da se ne brinu, pop ko pop, ucveljena porodica ko porodica, groblje ko groblje...čak smo i jeli ;D

 

Zahvaljujem se Djuri, Šmajseru, Spavetu, Bludnom sinu i Šwabi.

 

Potpuno kapiram Endurca i da nije on ovo napisao, ja bih.

 

I ako sam bio tamo, bilo me je sramota sto smo se pojavili u tolikom broju..... >:( >:(

 

Ne znam da li ste do sada shvatili, ali njegovoj porodici NEVEROVATNO MNOGO znaci kada se mi pojavimo na pomenu. On je bre njima samo o nama pricao. Mislim da nas i njegovi otac i majka sve znaju po nickovima....

 

Mozda je trebalo da iskazemo vise postovanja....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Porodica se zahvaljuje svim drugarima pokojnog Andreja, naročito onima koji su bili i ostali zaduženi njegovim prisustvom na forumu a kako je bio jedan od prvih registrovanih članova i utemeljivač foruma,, njegovim beskrajnim iscrpnim savetima o bezbednosti, nošenju opreme, njegovim člancima o motorima i ispitima koje je sam radio,  njegovim drugarstvom...a naročito se zahvaljuje drugarima koji su uspeli da dodju da sa njim budu na unapred najavljenugodišnjicu nj. smrti a uspeli su da se probiju kroz nevreme, munje i gromove na putevima Beograda i kroz podivljale demonstrante pored skupštine.

 

Za one brojne hiljade članova koji su se uspavali, ništa nisu propustili da se ne brinu, pop ko pop, ucveljena porodica ko porodica, groblje ko groblje...čak smo i jeli ;D

 

Zahvaljujem se Djuri, Šmajseru, Spavetu, Bludnom sinu i Šwabi.

 

Potpuno kapiram Endurca i da nije on ovo napisao, ja bih.

 

I ako sam bio tamo, bilo me je sramota sto smo se pojavili u tolikom broju..... >:( >:(

 

Ne znam da li ste do sada shvatili, ali njegovoj porodici NEVEROVATNO MNOGO znaci kada se mi pojavimo na pomenu. On je bre njima samo o nama pricao. Mislim da nas i njegovi otac i majka sve znaju po nickovima....

 

Mozda je trebalo da iskazemo vise postovanja....

 

Identican post bih i ja napisao.

Stvarno sam ocekivao da ce nas mnogo vise doci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Identican post bih i ja napisao.

Stvarno sam ocekivao da ce nas mnogo vise doci.

 

Mislim isto, jedino sto ja nisam ocekivao da ce nas doci vise.

Poznati smo po tome da lako zaboravljamo.....posebno one koji su nam zeleli ili ucinili nesto dobro... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Ja ću da kažem da me je sramota što nisam bio, ni na sahrani, a ni jutros na pomenu... Sramota me je zato što sam prije 15 dana, prije nego je uopšte bilo ko postavio temu ili napisao post u kome se kaže kada će biti pomen, ja poslao Pablu PM sa pitanjem u vezi organizovanja odlaska na pomen...

 

I onda se jutros probudim u 9:xx i to mi uopšte ne padne na pamet... A cijeli dan sam nervozan, ne znam šta ću sa sobom, stalno imam osjećaj da mi nešto promiče, bježi, a nikako da uklavirim šta... Dok sad nisam došao i "sjetio" se u čemu je problem...

 

Andrej, oprosti... Jeste da se nismo znali, ali svaka tvoja napisana riječ je meni značila veoma veoma mnogo...  :'(

 

Sramota me...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Druga sam ispratio na sahrani i krivo mi je sto nisam bio juce tu ali bio sam sprecen. :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja