Jump to content

Moto Zajednica

Jubilarni XV Moto skup - Free Wheels Velika Plana 27. 28. i 29. juna.

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Velika Plana

Meni ce kratka poseta ovom skupu ostati u secanju, ali ne zbog organizacije, organizatora ili slicno, vec zbog jednog njenog ucesnika.

E taj ucesnik (verovatno vlasnik Kawasakija EN 500) mi je maznuo centralni sraf prednje viljuske dok sam bio u restoranu. >:(

 

U ime FREE WHEELS-a spremamo ti maticu za iducu godinu. predsednik kluba

 

Dzigo kako mozes ti da obecavas majicu u ime predsednika kluba FREE WHELLS kad ti nisi ni clan tog kluba... Meni samo nije jasno zasto se ljudi stalno pozivaju na predsednika tog kluba i pisu u njegovo ime...??? Dal taj covek uopste zna sta vi sve radite u njegovo ime...???

Ako si obecao majicu u njegovo ime onda znaci predstavljas se kao on a to isto tako znaci da si ti odnosno on osporio humanitarni rad u Velikoj Plani i pomoc decaku kome je ona stvarno potrebna zato lepo kazi ovim ljudima ovde DA LI PREDSEDNIK KLUBA UM FREE WHELLS Velika Plana ima ikakve veze sa svim ovim predstavljanjima drugih ljudi i dal uopste zna sta radite i pisete u njegovo ime....????

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Bez ikakvog mesanja u vase rasprave:

 

Meni ce kratka poseta ovom skupu ostati u secanju, ali ne zbog organizacije, organizatora ili slicno, vec zbog jednog njenog ucesnika.

E taj ucesnik (verovatno vlasnik Kawasakija EN 500) mi je maznuo centralni sraf prednje viljuske dok sam bio u restoranu. >:(

 

U ime FREE WHEELS-a spremamo ti maticu za iducu godinu. predsednik kluba

 

Dzigo kako mozes ti da obecavas majicu u ime predsednika kluba FREE WHELLS kad ti nisi ni clan tog kluba... Meni samo nije jasno zasto se ljudi stalno pozivaju na predsednika tog kluba i pisu u njegovo ime...??? Dal taj covek uopste zna sta vi sve radite u njegovo ime...???

...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Sve si ti to u pravu,ali ima malo hladovine!!!

Sedi kuci,pusti klimu a iduce godine instaliram klimu na hipodromu samo za tebe!i vunene carapice da ne nazebes!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Meni ce kratka poseta ovom skupu ostati u secanju, ali ne zbog organizacije, organizatora ili slicno, vec zbog jednog njenog ucesnika.

E taj ucesnik (verovatno vlasnik Kawasakija EN 500) mi je maznuo centralni sraf prednje viljuske dok sam bio u restoranu. >:(

 

U ime FREE WHEELS-a spremamo ti maticu za iducu godinu. predsednik kluba

 

Dzigo kako mozes ti da obecavas majicu u ime predsednika kluba FREE WHELLS kad ti nisi ni clan tog kluba... Meni samo nije jasno zasto se ljudi stalno pozivaju na predsednika tog kluba i pisu u njegovo ime...??? Dal taj covek uopste zna sta vi sve radite u njegovo ime...???

Ako si obecao majicu u njegovo ime onda znaci predstavljas se kao on a to isto tako znaci da si ti odnosno on osporio humanitarni rad u Velikoj Plani i pomoc decaku kome je ona stvarno potrebna zato lepo kazi ovim ljudima ovde DA LI PREDSEDNIK KLUBA UM FREE WHELLS Velika Plana ima ikakve veze sa svim ovim predstavljanjima drugih ljudi i dal uopste zna sta radite i pisete u njegovo ime....????

 

 

 

Radi se o matici a ne o majici!!!!!kupio sam lap-top od Dzige pa trenutno koristim njegovu reg. dok se ne registrujem predsednik kluba FREE WHEELS

 

Silvere i Marko, ???

sve je OK. ovde se ne radi ni o matici ni o majci vec o srafu, kojeg sam narucio da mi se napravi na strugu, ali taj drug koji ima strug mi nadje odgovarajuci sraf+sajbna (nisu hromirani), pa je problem resen. ;)

 

Pa ipak zbog tog dogadjaja ostace mi taj skup u secanju. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja