Jump to content

Moto Zajednica

I opet Novi Sad - Miseluk 25.5 - Strasno!

Recommended Posts

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Decko se vozao sa K6 GSXR1000 i pokusavao da vezba zadnjak, nosio je kacigu i na pravcu prema tunelu prema mostu u prvu traku mu se ubaci neki covek sa malim nekim autom i on direkt od nazad u njega. Motor se prepolovio, a auto odbacio od sebe jedno 25 m. To je sve ne proverena prica. Bila milicija. Decko se malo izgrebao i sve je ok. A kupio je motor prosle nedelje od mog drugara. Neverujem da decko ima vise od 22-23 god. Eto opet brzina...

 

post-763-12878998047222_thumb.jpg

post-763-12878998071736_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Cini mi se da je decko koji stoji iza mog drugara. Moj drugar (Jole) je pored motora, gleda u njega ima kacigu na laktu, a decko koji se slupao je iza njega desno  u krem pantalonama i belim patikama. Znaci, cini mi se da je to taj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Šteta, baš lep motor, a od njega ostali samo dugmići. Bitno je da vozač nije povređen...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1223 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Opet petlja , opet divljanje, i čudnog li čuda vidi rezultat >:(. Nek je momak dobro i nek mu ovo služi za nauk. A motori se popravljaju za razliku od ljudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 416 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Dečko se slupao malo pre nego sto sam krenuo sa petlje, vidim da je zviznuo u neki mali auto, kia ili tako nešto. Ali dečko je bio na nogama i sve je bilo ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Dečko se slupao malo pre nego sto sam krenuo sa petlje, vidim da je zviznuo u neki mali auto, kia ili tako nešto. Ali dečko je bio na nogama i sve je bilo ok.

Znaci, cim smo ja i ti zavrsili razgovor i cim si ti otisao, to se desilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ni miseluk nije mesto na kome se uci zadnjak, ni 1000ccm nije motor za uciti zadnjak, a koliko vidim, ni ova guma bas nije za zadnjak.  :-\

 

Dobro je da se sve zavrsilo kako valja. Mozda ce (nadam se) nekome posluziti za nauk.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 534 postova
  • Lokacija: Bač
  • Motocikl: Yamaha XT600 2kf

Cini mi se da je decko koji stoji iza mog drugara. Moj drugar (Jole) je pored motora, gleda u njega ima kacigu na laktu, a decko koji se slupao je iza njega desno  u krem pantalonama i belim patikama. Znaci, cini mi se da je to taj.

Da to je Zoki iz Baca! Jbt zaledio sam se kad sam vido sliku i prepoznao bajk. Bas smo razgovarali pre nego sto je krenuo za NS! Sreca pa je on dobro prosao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

A motori se popravljaju za razliku od ljudi.

 

Popravljaju se i ljudi, odgovarajućim merama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Ma najbolje da dizu na zadnjak na bulevaru, mislim bar da znaju da su samoubice, ovako stvarno ne znam cemu se nadaju!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

  Добро да је све у реду .Задњак мозе да вози ту? за вежбање боље да нађе друго место! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Sto se mene tice ako je neko resio da se ubije je njegov problem. Gradovi i putevi su prepuni bolida u kolima ali i na motorima. Rekao bih da je fifty - fifty.

 

Zadnjak moze da se vozi samo na pisti i sve ostalo je najobicnije kurcenje. Video sam juce u Dusanovoj tipa na R-u, pokupio neku klinku (nema vise od 18 godine), sa papucama i bez kacige vozi zadnjak od semafora do semafora. Svaka cast!

 

Jedini problem je sto pri tom pokusaju moze da ubije i jos nekog koji to ne zeli i ne izaziva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: TDM 4tx

Sto se mene tice ako je neko resio da se ubije je njegov problem. Gradovi i putevi su prepuni bolida u kolima ali i na motorima. Rekao bih da je fifty - fifty.

 

Zadnjak moze da se vozi samo na pisti i sve ostalo je najobicnije kurcenje. Video sam juce u Dusanovoj tipa na R-u, pokupio neku klinku (nema vise od 18 godine), sa papucama i bez kacige vozi zadnjak od semafora do semafora. Svaka cast!

 

Jedini problem je sto pri tom pokusaju moze da ubije i jos nekog koji to ne zeli i ne izaziva.

 

Aha, video i ja nekog mudonju na zujki na autoputu dodushe bez saputnika. Baja samo ima cvike na glavi u japankama, shorcu i majci bez rukava ko da ide na plazu?? Shto je najgore prolazi pored onog pandura shto "kontrolishe" saobracaj na auto putu ( bila je guzva) a pandur ga samo pogleda i onako u neverici klima glavom. Pa mene bi zaustavio na keca chim bi me video bez kacige a kamoli u japankama...a ovaj pored pandura prolazi ko pored saobracajnog znaka, ni da se malo uplashi da ce ovaj da ga zaustavi. Neverovatno!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Ajde ja sad otvorim temu i vidim slike i vec krecem da drhtim (kako cu da procitam popovanja i filozofije) reko necu da idem na dole da citam komentare da se ne nerviram, ali nesto mi neda mira. Koji vam je ovo put da filozofirate o kurcenju, zadnjaku, kacigi ili ne znam ti ni ja cemu?? Kako vas bre ljudi ne smra vise da ke**te i popujete bre!? Jedva cekate da vidite neku temu da neko nema kacigu i onda: "DRUZE, A GDE TI JE KACIGA, NE DRZI SE NA RUCI NEGO NA GLAVI!" i onda se ta tema (ne bitno koja) pretvara u temu o ne neosenju kacige, opreme ili slico! Necu da kazem da su ti ljudi upravu sto to rade, ja bi im prvi pisao kazne, kad je mogu da nosim kacigu ili ne znam sta, onda mogu i oni, nego hocu da kazem da me iritiraju bre ti vasi komentari (sto puta jedno isto) bez uvrede!!! I to uvek komentarisu neki ljudi kome vidim u profilu  motor bas nije za zadnjak ili tako nesto, a da zna da vozi zadnjak onda bi precutao sve to sto sad pise

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Ajde ja sad otvorim temu i vidim slike i vec krecem da drhtim (kako cu da procitam popovanja i filozofije) reko necu da idem na dole da citam komentare da se ne nerviram, ali nesto mi neda mira. Koji vam je ovo put da filozofirate o kurcenju, zadnjaku, kacigi ili ne znam ti ni ja cemu?? Kako vas bre ljudi ne smra vise da ke**te i popujete bre!? Jedva cekate da vidite neku temu da neko nema kacigu i onda: "DRUZE, A GDE TI JE KACIGA, NE DRZI SE NA RUCI NEGO NA GLAVI!" i onda se ta tema (ne bitno koja) pretvara u temu o ne neosenju kacige, opreme ili slico! Necu da kazem da su ti ljudi upravu sto to rade, ja bi im prvi pisao kazne, kad je mogu da nosim kacigu ili ne znam sta, onda mogu i oni, nego hocu da kazem da me iritiraju bre ti vasi komentari (sto puta jedno isto) bez uvrede!!! I to uvek komentarisu neki ljudi kome vidim u profilu  motor bas nije za zadnjak ili tako nesto, a da zna da vozi zadnjak onda bi precutao sve to sto sad pise

 

Sto puta, 1000 puta, koliko god puta bude se pojavljuje povod... Ja se iskreno nadam da ti nisi jedini koga takva filozofiranja iritiraju. To znači da bar neki efekat postižemo  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2893 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

A vi stvarno mislite da ce te time nesto postici ? Mislim sa tim smaranjem ?

E ovako, da ne razumem likove koji se junace bez kacige to stoji, ali da popujem ljudima koji voze na zadnjem ? E to nema sanse.Ima ljudi koji izuzetno lepo voze i pravo je uzivanje gledati ih. Cim budem zamenio motor i pazarim nekog nakeda ili Super moto eto i  mene u toj grupi. Da ucim na prometnoj ulici necu, ali da pricam da necu da vozim tako ... Nema sanse.

 

Zato stvarno mislim da bi svake diskusije o tome trebalo odavno da budu zavrsene. Ko sto ja ne popujem ljudima da ne voze motore van puta jer to mene ne zanima, tako mislim da bi i vi trebalo da uradite isto. Fala na paznji i dovidjenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Ja nikome ne popujem sto vozi na zadnjem. rekoh da je to sopstvena odluka, da mora da postoji odgovornost i za druge ucesnike u saobracaju osim ako se ne misli da treba da se sklanjamo pred svakim ko to radi. Konacno rekoh da grad ili put nije mesto za to nego pista. Nista vise od ciste istine, a od istine niko ne treba da bude pogodjen.

 

A moderator ako misli da spamujem neka brise, nikakav problem. I na kraju, da li neko zna da vozi na zadnjem ili ne nije bitno, svako ima sopstvenu ideju za koje svrhe mu sluzi motor......

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Ja vala necu nista da kazem, da me ne bi napali kako non stop nesto popujem ;)

Jednostavno

NO COMMENT :o :o :o :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Mišeluk je mesto za zadnjak već 20 godina, i neće sigurno prestati to da bude zato što vi smatrate da tako treba. A shvatite, motorciklizam podrazumeva sve offroad, touring, stunt, moto skupove i još štošta. Nemojte nepotrebno izbacivati stvari koje vam se ne sviđaju zato što su po vama nebetbedne, pa ako si dovoljno velik krkan nebezbedno je i da sedaš uopšte na motor a kamoli da voziš zadnjak, jel? A ovo sa pistom, no comment, ja bi samo volio da mi neko pokaže tu pistu i nema frke, premestićemo tamo mišeluk :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Kad se već delimo na "vas" i "nas".... Terajte "vi" na zadnjem, na prednjem, na glavi... po saobraćaju što više. Tako će "vas" što pre ostati što manje...

 

Ako nekome ovaj stav odgovara, nemam reči. Ja se nadam da ćemo "popovanjem" i "filozofiranjem" spasiti po neku kosku, parče kože ili život. Najlakše je prepustiti se... Kao da ja nemam pametnija posla nego da svakih nedelju dana ulazim u diskusije sa nekim novim, ili povodom neke nove lomljave ili pogibije. Ponekad mi se stvarno učini da je bolje onako kako sam na početku ove poruke ironično napisao, ali to ne bi bilo ljudski, zar ne?

 

Za sve postoji vreme i mesto. Javne saobraćajnice nisu mesto za moto akrobacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Politika ovog foruma je da se propagira bezbedna voznja.Kome se to svidja -svidja. Kome se ne svidja, neka menja forum, zaista je jednostavno.

 

Licno, nemam nista protiv zadnjeg tocka, da sam mladji, verovatno bih se upustio u avanturu ucenja, ali na mestu gde je to bezopasno PO DRUGE!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja