Jump to content

Moto Zajednica

3 MOTORA NA PUTU KROZ SRBIJU

Recommended Posts

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: SLOVENIJA

3 motora sa 2 čovjeka i 2 žene odlazi na put prema Srbiji 13. juna iz Ljublajane. Idemo prema Pločama, onda Trebinje - Republika Srbska, kroz Crnu Goru, Albaniju i Makedoniju u Srbiju. 15. juna popodne ulazimo u Srbiju i idemo kroz Niš, Zaječar, Djerdap, Smederevo, Pančevo, Kikindo...... U Srbiji čemo bit negdje nedelju dana. Dogovoren sam več sa ZO-LEE- jem iz Kule da se sretnemo. Sa sobom ču imati i telefonske brojeve sa foruma BJBIKERS, ako bi trebali kakvu pomoč. Ako nas ko sretne, bilo bi mi drago, da idemo na koje pivo i da se upoznamo. Med putem idemo na moto susret MK TNT, Trebinje i MC Potfat, Skopje.

Za sad toliko i nadam se, da se vidimo i upoznamo.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd

15. juna popodne ulazimo u Srbiju i idemo kroz Niš, Zaječar, Djerdap, Smederevo, Pančevo, Kikindo...... U Srbiji čemo bit negdje nedelju dana.

 

A Beograd?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1187 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Druze, slobodno se javite, sve sto vam treba. Smestaj, klopa, cuga, garaza. Ja sam u Novom Sadu pa ako nesto treba, tu sam. Pozzzz

+38162770001 Nikola

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Veles, Makedonija

na putu izmedju ploča i trebinja mogli bi ste da svratite i u Mostar malo kod nas -MC NERETVA...

 

Eli, nadam se da se  vidimo pocetkom jula.

 

fraising1 - isto vidimo se na Potfat

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

15. juna popodne ulazimo u Srbiju i idemo kroz Niš, Zaječar, Djerdap, Smederevo, Pančevo, Kikindo...... Sa sobom ču imati i telefonske brojeve sa foruma BJBIKERS, ako bi trebali kakvu pomoč.

 

+38163203156 (moj cell). ja sam stalno nastanjen u bgd ali cesto sam na djerdapu (u kladovu) pa ukoliko, ne daj boze, naidjete na neki problem u kladovu i okolini slobodno se javite. sretno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Posle druzenja u Umagu, greh bi bilo da se ne sretnemo i u Temerinu ili u okolini! ( osim ako dodjete posle 21. kad mi vec krecemo za Nordkapp )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Ej!!!! Memoj da se ne javis kad stignete u okolinu (precnik od 300km), ako vec idete do Kule morate proci kroz Temerin.

 

Sada bez zezanja, smatrajte da imate smestaj kod mene... mi smo tu do 21.06. Ajde sad spremajte se i vidimo se uskoro!

 

Pozdrav

 

PS - ne znam da li imas vec moj broj +381 64 8210 619 (primarni) ili +381 63 506 461

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: SLOVENIJA

Ej!!!! Memoj da se ne javis kad stignete u okolinu (precnik od 300km), ako vec idete do Kule morate proci kroz Temerin.

 

Sada bez zezanja, smatrajte da imate smestaj kod mene... mi smo tu do 21.06. Ajde sad spremajte se i vidimo se uskoro!

 

Pozdrav

 

PS - ne znam da li imas vec moj broj +381 64 8210 619 (primarni) ili +381 63 506 461

 

Kad sam vidio Josephovo poruko, video sam da sam pogrešio u datumima. A vama sretan put na Nordkkap i natrag.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Pogrešio sam datum ulazka u Srbijo. Nije 15. jun nego 22. jun.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja sam planirao da 21 juna idem na skup u Istocno Sarajevo ali ako iz nekog razloga ne odem vrlo rado cu vam se staviti na raspolaganju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ,, 1032 postova

Pogrešio sam datum ulazka u Srbijo. Nije 15. jun nego 22. jun.

 

Ej!!!! Memoj da se ne javis kad stignete u okolinu (precnik od 300km), ako vec idete do Kule morate proci kroz Temerin.

 

Sada bez zezanja, smatrajte da imate smestaj kod mene... mi smo tu do 21.06. Ajde sad spremajte se i vidimo se uskoro!

 

Pozdrav

 

PS - ne znam da li imas vec moj broj +381 64 8210 619 (primarni) ili +381 63 506 461

 

Ja sam u Temerinu i posle 21. pa kad god dosli - dobro dosli. Imate mogucnosti da se smestite i kod mene.  ;)  063/7-005-145  Pozz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: slovenija

3 motora sa 2 čovjeka i 2 žene odlazi na put prema Srbiji 13. juna iz Ljublajane. Idemo prema Pločama, onda Trebinje - Republika Srbska, kroz Crnu Goru, Albaniju i Makedoniju u Srbiju. 15. juna popodne ulazimo u Srbiju i idemo kroz Niš, Zaječar, Djerdap, Smederevo, Pančevo, Kikindo...... U Srbiji čemo bit negdje nedelju dana. Dogovoren sam več sa ZO-LEE- jem iz Kule da se sretnemo. Sa sobom ču imati i telefonske brojeve sa foruma BJBIKERS, ako bi trebali kakvu pomoč. Ako nas ko sretne, bilo bi mi drago, da idemo na koje pivo i da se upoznamo. Med putem idemo na moto susret MK TNT, Trebinje i MC Potfat, Skopje.

Za sad toliko i nadam se, da se vidimo i upoznamo.

 

 

nadam se, da mi donesete suvenir iz makedonije  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: KULA
  • Motocikl: Kinroad 250

3 motora sa 2 čovjeka i 2 žene odlazi na put prema Srbiji 13. juna iz Ljublajane. Idemo prema Pločama, onda Trebinje - Republika Srbska, kroz Crnu Goru, Albaniju i Makedoniju u Srbiju. 15. juna popodne ulazimo u Srbiju i idemo kroz Niš, Zaječar, Djerdap, Smederevo, Pančevo, Kikindo...... U Srbiji čemo bit negdje nedelju dana. Dogovoren sam več sa ZO-LEE- jem iz Kule da se sretnemo. Sa sobom ču imati i telefonske brojeve sa foruma BJBIKERS, ako bi trebali kakvu pomoč. Ako nas ko sretne, bilo bi mi drago, da idemo na koje pivo i da se upoznamo. Med putem idemo na moto susret MK TNT, Trebinje i MC Potfat, Skopje.

Za sad toliko i nadam se, da se vidimo i upoznamo.

 

Napokon su stigli prijatelji iz Slovenije u Kulu..opshirnije sutra.i narano fotke  ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Ako se ne varam,video sam vas juce ispred moje kuce.Dok sam izasao i otkljucao kapiju,vas nije bilo.Bas mi je krivo!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja