Jump to content

Moto Zajednica

17.05.08 autoput kod sava centra

Recommended Posts

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Vracam se iz sapca (pre pola sata-tek sto se desilo) sa skupa i razmisljam koliko ih je bilo pijanih i nadam se da nece biti mnogo padova kad bas u tom trenutku vidim auto sa ulubljenim suvozacevim vratima i otkinutim retrovizorom koji je upalio sva cetri i ostao u pokusaju da iz krajnje leve trake predje u srednju a sa desne strane u zaustavnoj traci parkiranu hondu fireblade

Stanem iza njega,i vec dok skidam kacigu biker mi mase kao u redu sam, idi, ok je

Vozio je kaze svojom trakom a automobil je skrenuo ispred njega pa ga je udario u suvozaceva vrata i rukom mu valjda otkinuo retrovizor pri cemu je istu i isekao,mislim cak da nije ni pao jer je na motoru slomljen samo migavac i malo izgreban levi dekl  (sta ti je stara hiljadarka - plupao coveku auto a nije ni pao  ;D )

Od opreme je imao samo kacigu

Vidim da je sve ok i da mu ne treba pomoc i krecem dalje dok cujem kako mu vozac honde govori cifru od 500 eur  :D  a vozac automobila : ijaaaao pa nemoj da zoves policiju ja sam izbeglica dosao sam ovde da nadjem posao,bas mi krivo sto sam te udario vise bi voeo sebe da sam povredio,nemam ja 500eur sta sad da radim itd..

Bilo mi ga zao ali jbg sad neka pukne pare pa neka gleda sledeci put,jeftino je prosao

Vazno je da se dobro zavrsilo

Ako neko zna vozaca honde neka update-uje svezije i tacnije informacije

 

post-1479-12878997481882_thumb.jpg

post-1479-12878997482411_thumb.jpg

post-1479-1287899748292_thumb.jpg

post-1479-12878997483422_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd-Borcha

Odlichno se zavrshilo!I srecan sam zbog toga. :)

Barem neko od nas da je lagano proshao bez vecih povreda!A shoferi neka uche na primerima drugih!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja