Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki gsf600

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki bandit 600

Pozdrav nov sam u grupi.. 

Suzuki bandit 600 1997god.. 

Povlaci extra ide normalno, 

Kad stanem u mesto ler malo varira. 

Je l zna neko sta je u pitanju? 

Jos jednom pozz i hvala unapred. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki bandit 600

Pre mesec dana sam radio vakumiranje, pranje, stelovanje, menbranice promenjene.. Zato mi malo cudno. Sve lepo ide i ponasa se u voznji ne varira gas samo kad stanem.. 

 

I jos jedno pitanje on je 25 kw fabricki je l smem da skinem plate izmedju cilondra i karburatora ili ponovo mora da se steluju karburatori i vakumiraju kad skinem. Pozz i hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Ne mozes to da promenis sinhronizacijom i ciscenjem ako vec nije pomoglo. Moraju neki delovi karburatora da se zamene i stave novi jer su dotrajali, tako da dobar majstor mora da ti uoci do cega je. Naravno neko ce ti reci mora nov karburator al nemoj to da radis jer je potrebno locirati samo koji deo tj delovale treba zameniti. Moguce da je i do propalih ventila al to je manja verovatnoca. Dakle treba dijagnozirati sta je. Skoro pa sigurno karbovi, al treba ti majstor koji ce tacno znati da ti locira, jer vecina ne zna. 

 

Inace nisam ni od koga cuo da je to toliko opasno. Ako dobro pali ide povlaci  ne gasi se, normalno trosi itd slobodno ga vozi dok preko zime il kad vec ne odlucis da rastavis taj karburator. 

 

Kazu ljudi otvoreni izduv pa varira malo il su rastelovani karbovi. Tako sam i ja mislio al zapravo postoji I druga strana medalje ako ovo prvo ne pomogne - a to je rastavljanje karbova, lociranje problema i zamena propalih delova. 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja