Jump to content

Moto Zajednica

Potreban neispravan Hondin CDI za Transalp XL600V - MS8 ili MM9!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Zdravo drugari!

Posto ja i Joska imamo problema sa reparacijom jednog mog CDI-a (nema tog dela da se kupi koji je crkao na njemu) a nov CDI je 150 eura,sto mi je bas puno trenutno,dok polovan ne bih bas uzimao da ne ispadne da kupim macku u dzaku pa da posle i njega popravljam,zamolio bih nekog ako ima neki Hondin CDI,bilo MS8 ili MM9 (sa Transalpa,Afrike,Dominatora...),a da je neispravan koji bi mi dao ili prodao za neku simbolicnu cifru,posto nam treba samo jedan deo iz njega,neka mi se sto pre javi na 064/612-86-87 (Zoki)!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Ispravan od dominatora ti ne vredi nista,ima samo jednu bobinu.Steta ga rasturati.Vec sam postavio temu,ali zasad nema odgovora.Da je neki neispravan od dominatora,to vec odgovara,naravno ako je integralac citav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Eto vidite i sami sta kaze strucnjak,znaci moze neispravan CDI od Dominatora,ali ispravan ne,a ako neko ima neki polovan a 100% ispravan CDI od Afrike ili Transalpa neka ponudi po nekoj prihvatljivoj ceni,da ne narucujem sad novo sa neta,nadjoh da moze da se naruci sa eBay prodavnice za 90-ak US $,sa carinom i postarinom ne bi trebalo da prodje nekih 150-ak US $ ili oko 100 eura,ali treba da cekam par nedelja a gledam da izbegnem to pa ako ima neko polovno a ispravno slododno ponudite!?

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Ajmo ljudi sigurno neko ima negde jedan viska ili zna nekog ko ima taj deo,mozda i ne mora bas da bude od ovih Hondi,mozda moze i od jos neke,ako niste sigurni pitajte josku i ako moze dajem koliko trazite!?

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja