Jump to content

Moto Zajednica

Uzice 08.05 :'(

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: g.milanovac

ponosan sam sto sam poznavao zeljka tuzan sto smo ga izgubili bio sam na sahrani i poslednji put pozdravijo zeljka na put medju andjele neka mu je laka crna zemlja i da njegov sin koji ima 3 godine bude ziv i zdrav i ponosan na svog oca ima na koga da se ugleda i da cije stope prati

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Sve dok se takvi monstruozni potezi tog ološa ne budu karakterisali kao ubistva s predumišljejem bice nam ovako. Sirota porodica , siroma momak. Pogibe zbog jos jednog u pravoj planini debilčina. Samo motka , i sve najgore za takve koji uvek misle - ma nema problema , proći će, ili uopšte ne misle. Ja bi znao šta bi s njim -  isto ono što bi njegova braća verovatno uradila da se to njemu dogodilo.... Moje najiskrenije  saučešće Žarkovoj porodici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 53 postova
  • Lokacija: basel switzerland

nedaj boze da se ikome vise desi tako nesto iskreno se nadam, ali da se ja nadjem u takvoj situvaciji nebi se ni minute libio da odrobijam prekrsioca za primer drugima,zub za zub pa da vidimo hoce li razmisljati kada sretnu grupu na putu, znam da nije pravi nacin al kad niko nereaguje mora se nesto preduzeti.

 

saucesce porodici i pijateljima

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Cacak

MOJE SAUCESCE! Nisam ga poznavao. Bio sam iza njega i u trenutku udara provukao sam se pored njih. Svega se jasno secam,vracam film milion puta da li je mogao da izbegne auto? Bile su tri grupe u jednoj, Cacak, Kragujevac, Mrcajevci. Ja sam bio posledji u koloni. Spazio sam ga da se iskljucio da sipa benzin na pumpi u Avia u Pozegi i stao da ga sacekam. Napakovali smo usput moj ranac na rep mog motocikla, ja sam navukao marker i krenuli smo dalje. Isao je do 20m ispred mene. Na usponu ka Zlatiboru par krivina posle Uzica u dugoj levoj krivini u nasoj traci pojavio se na 30m ispred nas beli pasat! Poceo da bezi u svoju desnu traku, bio je uplasen mislim da je ustao sa motora, bio je u stajanju! Vozac pasata kao da ga je jurio, krenuo u svoju levu stranu i udario ga bez kocenja!!!!...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

07. maja sa prosao istim putem po kisi i verujte ljudi da je ta deonica vrlo opasna, meni se slicno desilo - imao sam srece, vozio sam desnom trakom bas iz tog razloga.

Neka mu je laka zemlja, i moje iskreno saucesce porodici poginulog motocikliste.

 

Moramo sami da se pazimo, nema ko drugi .........putujte oprezno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

    Moje saucesce porodici i prijateljima.

 

  Mislim da ove bahatosti kod vozaca su posledica nekaznjavanja za isto. Treba organizovati skupljanje povodom toga sto se ovakva krivicna dela ne kaznjavaju stozije. Na primer kad je sudjenje vozacu pasata ,ispred suda skup motorista sa porukom da se stogno kasni bahati vozac koji obilazi u desnoj krivini preko duple pune. Dupla puna i sluzi da neobilazis preko pune pali lampu u mozgu dupla nepreglednost. To bi imalo efekat ne samo na pravosudje nego i na javno mnenje da konacno neko svati da nov zakon o kome pricaju tri godine treba konacno doneti ,ali i sprovoditi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Veliko Gradište

Ispod sedišta držati bejzbol palicu pa onda kad zatreba lomi bato. To je jedini lek jer ponekad pomislim da me namerno čekaju na raskrsnici i tek kad dođem na par deseina metara krenu da mi seku put, kao nisu me videli. Jednom zamalo nisam dobio batine od nekih tipova u džipu kad sam skoro udario u kiosk, jer sam počeo da psujem onako u šoku , a oni izađu i kažu kao šta oćeš jer vidiš da ti nije ništa, sreća bili neki moji ortaci u blizini. Saučešće porodici i nikad ponovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja