Jump to content

Moto Zajednica

HTC Desire 530 i LG Nexus 5

Recommended Posts

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Na prodaju 2 telefona.

 

HTC Desire 530, koristila supruga 2 godine, u odličnom stanju, bez ijedne ogrebotine (jedino se zaštitno staklo na jednom mestu malo odlepilo, vidi se na slici) od prvog dana u silikonskoj futroli i sa zaštitnim staklom. Potpuno ispravan i funkcionalan. Baterija drži jedan dan uz optimalno korištenje. Uz telefon ide punjač, originalno pakovanje. Uzet je u Vip-u, ali je sim free. Uz telefon ide poklon SD kartica od 4 Gb i silikonska futrola.

Cena 5000 din fixno.

Specifikacije telefona možete pogledati ovde .

YQfdRPU.jpg

VqJHfz0.jpg

8Azlhlc.jpg

e2GWwem.jpg

 

 

LG Nexus 5, koristio ja, u dobrom stanju. Ima malo oštećenje na lajsni (vidi se na slici), potpuno ispravan i funkcionalan. Na telefonu zaštitno staklo, bez ijedne tačkice. Baterija mu malko slabije drži, tj. može da izgura jedan dan uz optimalno korištenje (wi-fi je meni non stop upaljen, izdrži od ujutru do uveče). Uz njega ne ide punjač ni kutija. Imam neki kineski punjač, pa eto, mogu ga spakovati uz telefon, ali ne garantujem za ispravnost punjača, jer ga ja nisam koristio. Sim free. Poklon silikonska futrola i alu futrola uz telefon, kao i 3 rezervne folije za ekran.

Cena je 4000 din fixno.

Specifikacije telefona možete videti ovde , uz napomenu da je ovo model sa 16 Gb interne memorije.

R7JGv4C.jpg

U85whDE.jpg

pO95csz.jpg

r1C5ULb.jpg

1LOz7e9.jpg

0KNPT7e.jpg

 

0603171985 Boris

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Našao sam i kutiju od LG Nexus 5 telefona. Data kabel i (kineski) punjač u paketu, kao i spomenuta silikonska futrola i 3 kom zaštitnog stakla.

 

Thm1gvg.jpg

yYAJYPV.jpg

227KNNa.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja