Jump to content

Moto Zajednica

"Dainese" jakna + pantalone

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GW

Prodaje se jakna i pantalone, pise po njima Dainese ali nije. :)

Oboje imaju mesta za Dainese protektore ali su prazna, tj.u njima je neki sundjercic.

 

Materiojal je tkanina (pise nesto 3M mega giga).  Velicina XL (u prevodu ~185-190cm i 80-95 kg).

 

Pantalone nisu nikad nosene, jakna jeste jednu sezonu, znaci pantalone su nove, a jakna "ko nova", treba joj samo jedno hemijsko ciscenje.

 

Oboje imaju postavu koja se moze skinuti pa su pogodni za celu sezonu. Izuzetak je kisno vreme jer garderoba nije vodonepropusna.

 

Generalno, da je oprema neko ludilo, nije, ali je vise nego korektna i upotrebljiva za nekoga ko "ne pati" od firmi.

 

Anyway, prodajem ovo jer mi ne treba. Ne zna koliko ja realna cena, odlazi onome ko da vise. 100e je "buy it now" price, malo ili mnogo, meni je ok da po toliko ode. Ako mislite da je malo/mnogo, otvoren sam za komentare :)

 

post-629-12878996302427_thumb.jpg

post-629-1287899630306_thumb.jpg

post-629-12878996303622_thumb.jpg

post-629-12878996304206_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GW

Zligor je "rezervisao" i rekao da ce doci u ponedeljak/utorak.

Ako mu ne bude odgovaralo ili se ne pojavi, onda je jos aktuelno. Ako si zainteresovan, obavesticu te kad vidim sa njime.

 

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

ja sutra dolazim u bg, moram doi ustrijske ambasade pa kad zavrshim to nalazim se sa uzelcem da vidim/probam, i ako sve pashe, ovaj topic ide pod lock, a ako mi je extra velika, onda je predpostavljam josh aktuelno....

 

@ uzelac

 

pusti mi broj moba na pp da mogu sutra da te kontaktiram kod dodjem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GW

a po cemu nisu original ?!?! ???

 

Pa jednostavno nisu, po raznim stvarima. Materijal nije kakav se srece na Dainese modelima, Dainese nije nikad pravio ovakav model, kvalitet nije na tom nivou, oznake i deklaracije nisu kao na Dainese original jaknama.

 

No, nije ni cena u tom nivou, pa kad se sve podvuce, ova jakna i pantalone su skroz ok.

Nadam se samo da te niko nije prevario i uzeo 150+ evra za lone ili jaknu.

Ovo novo realno kosta 100njak evra po komadu. Skroz je u rangu sa jeftinijim firmama poput Ixona.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja