Jump to content

Moto Zajednica

Shark S700

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

Shark S700 full-face kaciga, Full mat, kupljena NOVA prosle godine u Yamaha Barel (jos 4 godine garancije, imam karticu i seriski broj kacige). Original kutija, vrecica za kacigu, uputstvo za odrzavanje, kartica sa seriskim brojem i garancijom.
Kacigu sam licno kupio i samo je ja nosio. Nikada nije padala i nikada nije padano sa njom.

Ima pinlock, suncane naocare, vizir otporan na grebanje (nisam probao da li je stvarno tako ili nije; ali za sada nema ni jednu ogrebotinu na sebi). Nisam pusac, tako da kciga ne smrdi na duvanski dim. Unutrasnjost kacige je odlicno ocuvana.


Velicina M
Boja: Mat Crna (ima izlepljene reflekrujuce trake na sebi koje se lako skidaju, ako se nekome ne svidja).

Nije mi hitna prodaja, kaciga me lepo sluzila (jedina zamerka za ovu kacigu je losa gornja ventilacija). Ja sam odlucio da predjem na Shoei i to je jedini razlog prodaje.

KACIGA JE POLOVNA I NOSENA! Dobro je ocuvana.

Cena je ovde 90 Eu i podlezna je MANJIM korekcijama.

 

Telefon: 061.135.1265
 

IMG_20170802_191448.jpg

IMG_20170802_191551.jpg

IMG_20170802_191705.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

Cena ide dole... 75 Eur je zadnja cena, ako ne ode u narednih par dana, povlaci se iz prodaje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja