Jump to content

Moto Zajednica

Treba mi hitno mikroprekidac za kocnicu zbog registracije

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 63

..... za prednju kocnicu. U pitanju je model Brembo-a iz 1990 (Cagiva Elephant 50ccm), neko je ili skinuo ili nije nije ni stavljeno. Nemam signalizaciju na zadnjem faru. Jedino znam da ima neke dve (mozda oko 3mm) gde to treba da se ugradi

Gde to nabaviti?

________________________________

********************************

 

isto tako mi treba i majstor za kocnice (prednja takodje)  jer mnogo propada, ne koci kako treba

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 63

Jedini problem je to sto ne znam koji motor ima isti mikroprekidac, jer svaki normalan proizvodjach stavlja signalizaciju svetlom na zadnji far prilikom kocenja... O tome inache ne bi trebalo da se brine al eto... Ko zna ko je skinuo to ako ga je bilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Vidi sa nekim elektricarem, a prekidace ces naci u Radio Klubu ( http://www.radioklub.co.yu ), samo vidi sa majstorom da ti kaze koji da uzmes...ako ti radi zadnji stop (na zadnjoj kocnici) vidi da se provuces tako...nisam siguran da je obavezno da ima na prednjoj prekidac...a meni to zadnji put na tehnickom nisu ni gledali....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 63

Vidi sa nekim elektricarem, a prekidace ces naci u Radio Klubu ( http://www.radioklub.co.yu ), samo vidi sa majstorom da ti kaze koji da uzmes...ako ti radi zadnji stop (na zadnjoj kocnici) vidi da se provuces tako...nisam siguran da je obavezno da ima na prednjoj prekidac...a meni to zadnji put na tehnickom nisu ni gledali....

 

Hvala ti puno, ali meni je najmanje do tehnickog. Vise je da li ce neki majmun da me udari kamionom i zdrobi... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja