Jump to content

Moto Zajednica

naslonjac za givi maxiu 52L ,kappa 52L

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Naslon E95S, za kofere Maxia E52 i V46, košta 3.900,00 dinara.

 

Elem, danas sam bio u Skoplju i prijatelj me je odveo do jednog bike shopa, valjda Ducati Skopje ili tako nešto. Imaju Ducati, Apriliu, Suzuki, Kawasaki i neke skutere, znači gomila novih motora. Imaju i Kawasaki Ninja 250R koga nema nigde u okolnim zemljama. Crni je prodat, ostao je samo zeleni, ali ni njemu ništa ne fali za onoga kome treba. Mislim da košta cirka 4300 evra. Od opreme imaju Shoei i AGV kacige, Dainese, IXS, Ixon i joše neke marke jakni i pantalona, sve u svemu odlično opremljena radnja. E sada, snimim ti ja naslon koji mi je ličio da je za Maxiu, znači ličio mi na E95S po sećanju. Pitam prodavca koliko košta, kaže 30 evra (1800 denara). Kažem ja, imaš li i šrafove za montažu, kutiju, uputstvo, kaže nemam, zato je i jeftiniji. Kažem ja, da li on odgovara za Maxiu ili V46? Kaže on, nema pojma ;D Kažem ja, 'ajde da ja to kupim na rizik, pošto i tako ne možeš da prodaš nešto za šta ne znaš na koji kofer ide i nemaš šrafove i ostalo, ali da mi skineš cenu na 20 evra  ;D Kaže on, može  ;D ;D ;D

 

Stignem ja kući pre nekih sat vremena, probam, leži ko dupe na nošu  ;D ;D ;D

 

Znači, nedostaju šrafovi, uputstvo mi i ne treba, buše se dve rupe na poklopcu, jel tako? Voleo bih samo neko da slika kofer iznutra da vidim kako izgledaju šrafovi (kakvu glavu imaju) i podloške (kolike su). Nije bitno da li je na V46 ili na E52 koferu.

 

Uzgred, kod njih je Givi možda i malo skuplji nego u Trionu, a kako sam pisao u drugoj temi, Trion je jeftiniji i od Škaro moto iz Osijeka. To ne znači da su jeftini, recimo Malaguti Grizly 10 i 12 (mini krosaljke) su skuplje nego u Hrvatskoj, gde su veći carina i PDV. Znači, parola snađi se  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja