Jump to content

Moto Zajednica

problem sa auspuhom kod XT 600 tenere

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova

Pozdrav 

Kao prvo hteobih da pozdravim svi na forumu.Od nedavno sam uzeo navedeni model  XT-600 tenere sa oznakom :2wj  000 764  proizedena  1991 godine  donesena iz Svajcarije. Malo ko se brinuo o istom i isti nije  sacuvan .Uzeo sam ga za nekih  450 evra ali zato ima dosta stvari koje mu fale .Da  pocnem iz pocetku  kao sto sam naveo problem sa auspuhom  jer stvarno je puno bucan  i ne bih hteo da mi komsije reaguju .Koliko se moze videti na slikama od alspuha vidi se da nema onaj umetak na pocetku(izlazu) alspuha  nesto kao prigusivac,jer se vidi da je jedan mali straf skinut i da ima jednu malu rupu i mislim da je radi toga i bucan .Zanima me dali se moze nesto uraditi improvizirati da bi se isti stisio  jer neznam kako to izgleda da  bih nesto uradio.Drugi problem je kod kilometraze jer onaj desni deo (polovinu)  nepostoi prepostavljam da si tu bile signalizacije za ulje ,neutral  menjaca ,zmigavce  i temperature sve ovo su moje prepostavke.jos  nemam stranicne retrovizore  neznam koje osim originale bi se uklopile ,nema onu plastiku kod  akumulatora sta ga skriva  i nema sajlu za kilometrazu ,i primetili smo da  kada radi  curi nam po mali ulje iz  rezervara koji je ispod sica  ali iz samok kapaka prepostavljamo da na istop  nema onu prstenastu gumu .To je za sada sto smo videli  isti jos nismo ga ni  propisno i provozali ,nego uzeli  i doneli kuci  pa sada smo navukli i same probleme,ali videcemo  .nadamo  se da cemo dobiti neku preporuku  da resimo problem jer i sa rezervnim delovima nezanmo kako cemo se snaci jedino u Solunu ali i tamo  se treba znati gde da se trazi .Izvinjavam se na duzini teksta  iako imamo jos pitanja ostavicemo za drugi put .

Pozdrav

post-19418-0-50565200-1472384222.jpg

post-19418-0-50212400-1472384237.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ako budes hteo da menjas auspuh imam ja fabricki i tih auspuh od yamahe tte600 skoro nov...dacu ga jeftino...recimo 20 evra..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja