Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki kross, veoma star

Recommended Posts

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Aprilia RS

E ovako, imam neku smjesnu ponudu za neki kawasaki kross, ali je motor stariji od Grcke, vozio bih ga po selu, po sumi, gdje nema policije, da li neko moze da mi kaze vise informacija o tome motoru? a2c20f4f0621028df724f9a6c6a4def1.jpgfeb94afef4e18d4000eb0a3803ff9871.jpg27ecd3d5ecc4466c074c0e24ff9b1086.jpg

Eto i par slika, mogu da izbacim i snimak kako radi. Za njega mi trazi oko 170 eura.

 

Послато са U7 PRO уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

E ovako, imam neku smjesnu ponudu za neki kawasaki kross, ali je motor stariji od Grcke, vozio bih ga po selu, po sumi, gdje nema policije, da li neko moze da mi kaze vise informacija o tome motoru? a2c20f4f0621028df724f9a6c6a4def1.jpgfeb94afef4e18d4000eb0a3803ff9871.jpg27ecd3d5ecc4466c074c0e24ff9b1086.jpg

Eto i par slika, mogu da izbacim i snimak kako radi. Za njega mi trazi oko 170 eura.

 

Послато са U7 PRO уз помоћ Тапатока

 

Radi se o Kawasaki-u KE 125 iz 70-tih godina prosloga vijeka. ;):) Zadnji amortizeri su stavljeni od MZ-a. :D

 

kPllnip.jpg

 

http://www.bikez.com/motorcycles/kawasaki_ke_125_1977.php

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Nekad kupovina starog kros motora zna da bude poprilicna zajebancija...jer za taj stari motor delova skoro i da nema,a i kad nadjes to je uglavnom skuplje nego za mladji motor...a cvaja ko caja malo malo pa se pokvari....

 

Mi smo jednom drugaru radili cr 250 82.god...generalna ga izasla daleko skuplje nego da je radio na cr 4-5 godina starom......kasnije mu pukne cilindar,njegovom greskom...jedva ga nekako nasao u francuskoj...sad bi ga prodao a ne moze da izvuce ni treci deo para koliko ga je kostao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1466 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Vrijedi li tih 170 eura?

 

Послато са U7 PRO уз помоћ Тапатока

DA, vredi. Video sam takvih par komada po Banjaluci. Izgleda da je tamo bas popularan, ili su pronasli zaturen kontejner pun tih motorica. Ovaj na tvojim fotkama je daleko najlosiji primerak koji sam video.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Aprilia RS

Uzeo sam ga, uzivo je ljepsi, a ide ko raketa, pali ekstra, kad dodjem kuci bice mozda neka slika/snimak.

 

Послато са U7 PRO уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Aprilia RS

Zaustavila se :(

Danas se vozim i krenu nesto da mi puca iz auspuha, odmah sam posumnjao na elektroniku, dosao kuci, ugasio, usao da jedem, da upalim motor, nece, izvadio svjecicu, kad ne baca varnicu, probao par razlicitih, ni jedna nece. Skinuo ono deklo, kad tamo paljenje Iskra 6v 17w, je li moguce da je izgoralo?ako jeste od cega je najbolje da stavim elektorniku kompletnu? Pomagajte ljudi ako Boga znate.

 

Послато са U7 PRO уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

Jbg, sad polako da otkrijes uzrok i da ga sredis.

Iskusniji kad kupe ovakav motor, prvo ga rasture i srede, pa onda voze.

 

Nadam se da je nesto banalno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Aprilia RS

Ja sam moze se reci totalni pocetnik, da li neko moze da mi kaze sta da pokusam? Do cega bi moglo biti? Je li slaba za njega ta elektronika?

 

Послато са U7 PRO уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 538 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Suzuki Vstrom 650

Pošto si totalni početnik moraš kod majstora. Ili makar kod nekog ko se razume i hoće da se zeza sa tom budževinom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa ili je crkla platina,kondezator,ili je po svemu sudeci okrenu konus na magnetu ili je pukla kajla, uglavnom to paljenje moze mada nije bas originalno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Aprilia RS

Ako neko zna nekog dobrog majstora, okolina BL, tj moze i Sipovo, neka mi ga preporuci, kad sam platio kompletno paljenje, platicu jos i da mi stavi covjek i gotovo.

 

Послато са U7 PRO уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja