Jump to content

Moto Zajednica

Problem struja Super9

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLR 650

Pozdrav svima, treba mi pomoc oko Kymca Super9...Ja mislim da se radi o struji...

 

Kada upalim neki potrosac, svetla, migavce i sirenu npr, i dodajem gas, motor se gusi i ugasi..Kada nista od toga nije ukljuceno motor ide bez problema..

 

Kada merim dole na akumulatoru, izgleda kao da regler prepunjava prilikom davanja veceg gasa, skace napon i na 15, 16, kada ugasim recimo svetla napon stoji na 12 koliko je i normalno, i ako dodajm pun gas...

 

Da napomenem da je akumulator nov i da sam kupio nov originalni regler i da kvar i dalje postoji...

 

Molim svakog ko bi mogao da mi pomogne oko ovoga da se javi, ili da mi preporuci dobrog majstora iz Beograda ili okoline, koji ce to da mi resi jer motor ne mogu da vozim nocu bez farova , a siguran sam da je to neka glupost koja mi opasno ide na zivce...

 

Hvala :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Ni u jednoj varijanati ti nije dobro punjenje ni sa ukljicenim potrosacima ni sa iskljucenim.Ako si menjao regler onda ti verovatno ne valjaju namotaji.A moguce da te zeza i neka masa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLR 650

Ni u jednoj varijanati ti nije dobro punjenje ni sa ukljicenim potrosacima ni sa iskljucenim.Ako si menjao regler onda ti verovatno ne valjaju namotaji.A moguce da te zeza i neka masa.

Pregledao sam instalacije vizuelno, proverio dzekove, izgleda da sve stoji kako treba...da je kratak spoj on bi pravio problem bez obzira na sve zar ne...Sa druge strane, ja se gotovo uopste ne razumem u to...Ako su ti namotaji to me brine, verovatno je tesko nabaviti deo a niko sigurno nece da vinkluje rotor od skutera...Ima li koji sposoban majstor kod vas u Va, lakse mi da doteram eventualno tu nego u bg? :staa2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLR 650

Ne kratak spoj nego da masa nije dobra da li na ramu ili u dzekovima to bi vec moralo da se proveri.

Svaka cast na obavljenom poslu, motor samo zuji, radi super kao sto mu i ime kaze! Srdacan pozdrav, ziv bio i vidimo se kad budem kupovao ozbiljan motor i bude mi trebalo strucno misljenje! :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja