Jump to content

Moto Zajednica

Pojacana kontrola saobracajne policije na motorima na Karaburmi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

Pridje mi pre par dana starija komsinica.i poce da se zali- Jao,komso,ovi tvoji na jaki motori ne daju oka sklopiti nocu,vozikaju se i prave buku celu noc. -Pa, komsinice, nisu oni moji,sta cu im ja,svako za sebe odgovara. -A,pa nece moci tako-rece ona,i dodade,-Ima da se zalimo ,unuci mi ne spavaju od nji'ove buke. -Jeste komsinice,bas su nezgodni,'ajd dovidjenja... I Stvarno,neki klinci u kraju kupili jacu masinu,i voze se stalno,bez ikakve opreme,loze ga,narocito nocu,i to glavnom ulicom Marijane Gregoran na Karaburmi.Licno,meni to ne smeta,a da se cuje,bas se cuje ...I sta se desilo posle,danas su poceli da krstare policajci na BMW i Aprilia motorima,jedan se uparkirao na mesto kod semafora gde inace nikad nisu parkirali,i zaustavlja motoriste,narocito skuterase,vidim da im pise prijave i da opasno vreba .Posteno da kazem,svi koje je zaustavio bili su bez kaciga na glavi.Zato,obratite paznju ako prolazite Karaburmom,Marsovci su na sve strane,nosite od opreme barem kacige(zbog sebe),i polako sa gasom. Naravno,cuvajte se baba,sve vide,sve cuju i izgleda sve prijavljuju policiji  :dil:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Vec vidim scenu u kojoj baba sedi na policijskom motoru i smeska se dok pandur pise kazne...

 

Verujem da od jurnjave ne moze da spava ni ona ni mnogi drugi.....jbg:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

A tek u Višnjičkoj, toliko se turiraju mašine da se čuje kilometrima daleko... I to su uglavnom R mašine, rekao bih po zvuku. Ja živim na Karaburmi, imam svu opremu i na kratkim relacijama, vozim 'normalno' i skoro da me uopšte ne zaustavljaju. Ove sezone nijednom :)

 

 

:mobilizator:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

ovde na Olimpu ima neki pametnjakovic koji svako vece sa nekim uzasnim izduvom turira i vozi svoj KTM....ne moze covek da spava...pobegao mi je jednom...ali spremili smo komsa i ja po stanglu....prva ide u tockove da ga sobalimo...posle batine mu ne ginu...i to dobre...3 meseca nas maltertira...posle neka se zali kome oce kad mu unistimo i motor i njegovu tintaru....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Evo sad mi kaže devojka neko pre koji min. u Patrisa Lumumbe omastio asfalt.:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

 

A polomljene zube ces mu posle popraviti, po kazni.

 

Forma drustveno korisnog rada :D

 

pa kad se mora...:-)

 

 

 

ma iskreno, mogu da trpim svasta....al kad ga lik pretera....stane na semafor ovde, i turira ga...50m je od mene semafor, 2 prozora, dupla stakla, i ko da je sa mnom u sobi...e tako se cuje....ne znam sta ce mu to na motoru...pa ja ne bi cuo sopstvene misli od toga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Pridje mi pre par dana starija komsinica.i poce da se zali- Jao,komso,ovi tvoji na jaki motori ne daju oka sklopiti nocu,vozikaju se i prave buku celu noc. -Pa, komsinice, nisu oni moji,sta cu im ja,svako za sebe odgovara. -A,pa nece moci tako-rece ona,i dodade,-Ima da se zalimo ,unuci mi ne spavaju od nji'ove buke. -Jeste komsinice,bas su nezgodni,'ajd dovidjenja... I Stvarno,neki klinci u kraju kupili jacu masinu,i voze se stalno,bez ikakve opreme,loze ga,narocito nocu,i to glavnom ulicom Marijane Gregoran na Karaburmi.Licno,meni to ne smeta,a da se cuje,bas se cuje ...I sta se desilo posle,danas su poceli da krstare policajci na BMW i Aprilia motorima,jedan se uparkirao na mesto kod semafora gde inace nikad nisu parkirali,i zaustavlja motoriste,narocito skuterase,vidim da im pise prijave i da opasno vreba .Posteno da kazem,svi koje je zaustavio bili su bez kaciga na glavi.Zato,obratite paznju ako prolazite Karaburmom,Marsovci su na sve strane,nosite od opreme barem kacige(zbog sebe),i polako sa gasom. Naravno,cuvajte se baba,sve vide,sve cuju i izgleda sve prijavljuju policiji  :dil:

 

 

Glasan izduv ne mora da terorise druge ljude, pitanje je samo da li si govnar ili nisi.

 

Ovaj jeste govnar...

 

U pitanju je neki tinejdžer sa raspalim gsxf-om koji je još i neregistrovan. Da se vozi, ne bi ni bilo problema nego verovatno nema ni dozvolu pa se vozi u dve okolne ulice i svo vreme puca iz aspuha, nebitno koje je vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1584 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

"Vazduh trepti kao da nebo gori"

"Da, sprema se oluja."

"Noćas vatamo bajkera"

Nanu li mu naninu...

 

Znači, operacija LAUFER !

Javite kada počinjemo da i ja svoga subašu nahvatam sinhrono. :tras2:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd/Mirijevo
  • Motocikl: SV650

A polomljene zube ces mu posle popraviti, po kazni.

 

hahahahaha

 

 

Ja imam glasan izduv i noću mi baš glupo nekad. Vozim normalno, ne turiram i sl niti zakucavam u obrtaje. Baš na Karaburmi par puta prošao pored sobraćajca na motoru, ni pogedali me nisu. Dole na Mirijevskom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

I treba da tutnje....koliko kosta registracija za motocikle,uopste mi ne smeta kad tutnje.

Koliko placamo registraciju,svi bi trebali da skinemo auspuhe i po trubaca na zadnje sediste.

Malopre bas jedan protutnja a kolega mi(koji nije bajker)kaze :"AKO,neka gari,koliko vam kosta registracija moze da tutnji do mile volje"

 

Slazem se da klinci ne treba da voze ne registrovane motore,ne podrzavam.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1362 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Pitam se samo koja je svrha postavljanja ove teme? Ovde smo samo mi koji vozimo neznatno ispod ograničenja, uvek pod punom opremom (sa dugim gaćama i leti), prva pomoć, sklapajuća nosila i dovoljne količine fiziološkog rastvora stalno u koferu.

 

Ipak, sad malo ozbiljno: upozoravati kolege na prisustvo kontrole, čemu? Ako si ispravan, dakle -  vožnja bez bahaćenja i divljanja bilo koje vrste, posedovanja odgovarajuće dozvole i opreme (bar one propisane zakonom), važeće registracije, koji je problem ako te zaustave? Izgubljeno dragoceno vreme? Kamo sreće da ih je mnoogo više i da nisu baš uočljivi na prvi pogled, za neko vreme bi se "istrebilo žito od kukolja" što nam samo može ići u prilog u poboljšanju sadašnjeg baš negativnog imidža kojim smo sigurno opterećeni upravo zbog takvih koji se pominju u prvom postu teme.

 

Nisam cvećka, ne poštujem baš striktno sve propise, provlačim se dok kolone stoje, ograničenja brzine su posebna priča (čuj 20km/h pa da me pretekne freza puna "sekundarnih sirovina", 50 a GSP zuji pored mene,... ma daaj) ali ipak ne divljam. Izduv mi je baš glasan, ali ne prolazim istom rutom desetinu puta u jednom satu...

 

Poenta: neka rade svoj posao, neka se pročuje da rade pa će se 14g. star sin (i dobar deo onih koji kalendarski imaju mnogo više ali mentalno i dalje u klupi sa njim) "koleginice" koja "dobila motor u zameni za auto" malo primiriti.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Leoben, Styria

Има их двоје увек се мувају по Карабурми, Миријевцу и Богосу. Један вози Априлију а други Бенку стару. Вечито иду преко Панчевца из града у по подневном шпицу око петарде. До пола моста цепају стотку и ја за њима наравно и не цимају, ал' кад наиђе колона и гужва, пале ротаљке, ја између њих и спроведу ме кроз гужву господски!   :moto3: ПС: Увек се поздраве! Фини неки људи...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja