Jump to content

Moto Zajednica

zzr600 problem

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Motocikl: zzr 600

Poz svima prijavio sam se na forum jer imam jedan problem.naime prije par dana sam postao vlasnik zzr600 '91god. Sve super sa motor jako sam zadovoljan osim:na coku treba da odradi 10min da se ne gasi na leru,a neki dan sam napravio 150km s njim i ne postize radnu temperaturu dodje do 50ak c.stupnjeva i dalje se ne penje osim u gradu u guzvi,cim dam gas odmah ga hladi,npr.odem u kafic zadrzim se sat ipol,dva,vec je ohladio i gasi se na leru i moram ponovno čok paliti da odradi malo,pa tek onda mogu voziti.

Ja sumnjam na termostat da ostaje otvoren,pa me zanima sta vi mislite da je u pitanju,hvala svima unaprijed sorry na dugom postu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Poz svima prijavio sam se na forum jer imam jedan problem.naime prije par dana sam postao vlasnik zzr600 '91god. Sve super sa motor jako sam zadovoljan osim:na coku treba da odradi 10min da se ne gasi na leru,a neki dan sam napravio 150km s njim i ne postize radnu temperaturu dodje do 50ak c.stupnjeva i dalje se ne penje osim u gradu u guzvi,cim dam gas odmah ga hladi,npr.odem u kafic zadrzim se sat ipol,dva,vec je ohladio i gasi se na leru i moram ponovno čok paliti da odradi malo,pa tek onda mogu voziti.

Ja sumnjam na termostat da ostaje otvoren,pa me zanima sta vi mislite da je u pitanju,hvala svima unaprijed sorry na dugom postu.

Ako mozes lagani servis bi mu vjerovatno prijao,Kawasaki to voli, inace super motorce ,imao ga 90. Sa srecom !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja