Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLE 500

Recommended Posts

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Jeste crni metalik, sve živo je rastavio i ofarbao ali vrhunski i sa mnogo ukusa, svaki detalj, žbice, felne ispolirano do maksimuma...jedino preterivanje su možda monster energy motivi....ali je pažljivo odabrao i sjajno uklopio...baš mi se svideo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

drugari juce sam se jedan deo puta vozio sa Gligom i neprijatno iznenadio...Naravno,ne sa tom voznjom niti sa njim nego sa potrosnjom goriva ...ranije sam imao prednji zubcanik od 16,a zadnji od 47 zubaca,neke starije gume,i fabricki kratak vizir (model iz 1996), i u tom izdanju mi je trosio oko 5 litara u zavisnosti od toga kako ga vozim...preko zime sam malo caprkao oko motora i stavio sam mu nove gume,prednji zubcanik povecao na 17 a zadnji je ostao od 47 (kako bih ustedeo na gorivu malo),stavio vislji vizir(kucne izrade),majstor nastelovao karburatore i ventile...i naravno ocekivao da cu smanjiti potrosnju,ali se povecala i to ni manje ni vise nego na 6,5 litre...offroad voznja od najvise 20ak km ne verujem da bi bas toliko mogla da utice...jedino sto nisam gledao je to u kakvom stanju je filter vazduha...da li se nekom desilo slicno? sta da probam da uradim kako bi vratio potrosnju bar onako kako je bila?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

oprao sam mog "Scarface-a" na Dangerovo insistiranje. isprva smo se i Scar i ja protivili ali posle tuširanja obojca smo progledali :)

 

IMG_20130414_224420_zpsf497918b.jpg

 

IMG_20130414_224403_zpsc78ef702.jpg

 

IMG_20130414_224515_zps4c280921.jpg

 

IMG_20130415_105330_zps8799a6ce.jpg

 

IMG_20130415_105406_zps0815f21d.jpg

 

 

A i ne mogu da vozim žensko sa belom jaknom na prljavom motoru pa makar to bio i enduro :) Ne smeta joj ali opet, mi muški moramo biti i mlo obzirni ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1819 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Pozdrav za Marphi-a

 

jz1vo7M.jpg

 

Jahasmo u zalazak sunca, negde izmedju Vladimirovca i Padine 1moto3.gif

 

 

EDIT:

Poceo sam da gubim delove sa motora; ne znam ni ja kada ali ispala mi je jedna od onih guma u koje se uglave zabice bocnih plastika. Ne pravi nikakav problem sto je nema ali me sama ta cinjenica mnogo nervira.

Juce kada sam se sreo sa Marphijem covek iskusnim okom primeti da mi se izvlaci osovina iz suvozackog nogostupa. Kako bih ga sprecio da ispadne skroz skinuo sam nogostup i stavio u torbu. Zajeb je sto sam 20 km kasnije otkrio da bas i nisam najbolje zatvorio dzep od torbe... Sad ostaje da se nadam kako odgovaraju vozacki nogostupi jer njih imam viska (jesenas zamenio za "reckave" pa mi originalni ostali). Ovo vec pravi problem jer se cesto vozam sa suvozacem...

Promenio član Gliga
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Kawasaki KLE - 2004

narode ako neko prodaje kle-a javljaj te, budzet mi je oko soma ipo evra,al da bude 1995 god. i mladje.

 

Prodao bih ja, ali ti fali jos soma + eura :)

2004 godiste, 2005 prva reg, 20000km..itd.

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Montiran štitnik diska, pre toga ofarban crnim bamper sprejem da se lepo uklopi (bio beli), bacam se u potragu za štitnicima ručki i ručicom kvačila. Gligo vidim da si skinuo levi crash bar, ako si osmislio komplet novi mogli bi da se dogovorimo pa zajedno kod Sebe.

post-13775-0-16345900-1366181751_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1819 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Montiran štitnik diska, pre toga ofarban crnim bamper sprejem da se lepo uklopi (bio beli), bacam se u potragu za štitnicima ručki i ručicom kvačila. Gligo vidim da si skinuo levi crash bar, ako si osmislio komplet novi mogli bi da se dogovorimo pa zajedno kod Sebe.

 

Osmislio jesam, bice istog ovog oblika ali sa dodatnim ukrucenjem i malo drugacijim kacenjem. Ne znam kada cu se iskombinovati sa parama za izradu jer me ovih dana ocekuje servis na 24000 km...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

http://www.motomax.r...?productID=2165

 

http://www.motobikes...rs/Default.aspx

 

Evo ovde imaš, ove sa prvog linka sam video i dolaze komplet sa adapterima i šarafima, a i u Sm je radnja....za te novce nije loše.

Pitanje jedno,nabasah na ovu polugu kvačila, cena je smešna, e sad ne znam da li odgovara pošto nema onaj točkić za podešavanje ili to i treba da ide odvojeno da li mogu skinuti taj deo sa postojeće ručice i napakovati na ovu?

http://www.motobikes...0%2891-07%20...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Pitanje jedno,nabasah na ovu polugu kvačila, cena je smešna, e sad ne znam da li odgovara pošto nema onaj točkić za podešavanje ili to i treba da ide odvojeno da li mogu skinuti taj deo sa postojeće ručice i napakovati na ovu?

http://www.motobikes...0%2891-07%20...

Odgovara sigurno, na slici je ista kao i na louis.de: http://www.louis.de/...0019300〈=en , za kle ide 10019312 pa klikni na slicicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

moj Kle je otišao u ruke kolegi sa foruma, samo redovni mali servisi i lepo ćeš se navozati, pun rezervoar isprazni odmah - za dobar put.

nek je sa srećom i da se dobro služite. 0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 390 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Ja sam danas zvao majstora za stelovanje ventila i vakumiranje karburatora, Za to dvoje mi je rekao sumu od 150e. sto je za mene previse, recite ako gresim i preporucite mi nekog drugog ako moze u blizini Novog Sada

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

Meni je Aleksandar Sh preporucivao neke likove iz Temerina...kaze da extra rade...a to ti nije daleko...Kontaktiraj Aleksandra ako si zainteresovan pa ce ti on dati broj,a inace,pominjao je da su mu uzeli skoro duplo manje para...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1362 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Okreni par telefona, raspitaj se malo, čini mi se da je malo jača cena.:neznam:

 

Majstor koga bih ti preporučio, sa razumnim cenama ti ne igra ako je iz Beograda?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun-Ugrinovci
  • Motocikl: suzuki dr 650

moj Kle je otišao u ruke kolegi sa foruma, samo redovni mali servisi i lepo ćeš se navozati, pun rezervoar isprazni odmah - za dobar put.

nek je sa srećom i da se dobro služite. 0takoje.gif

 

kolega penzioner me je danas posetio sa novom masinom...on je prezadovoljan :moto3:

agregat je odlican a vizuelno ima da se ulozi malo ali nije to problem,vec je covek poceo polako da ga sredjuje!

poznavajuci kolegu penzionera ima da bude kao iz fabrike da je izasao KLEjcina :aha:

njemu srecno i puno kilometara a starom vlasniku brzu kupovinu novog motora zelim :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1362 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Pa dobro bre Penzioner, zar od drugih da saznamo da si se ponovio?

 

Bar se pohvali, ne moraš da častiš!:zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kawasaki zrx 1100

E danas i ja pazario klea od člana sa foruma fruitcake.Zdrava dobra mašina ide ko zmaj.Ostalo je da se obavi osnovni redovni servis i da ga u toku sezone upicanim ali o tom- potom bitno da je on najzad kod mene u garage. :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kawasaki zrx 1100

Nimmin izvini što ti nejavi ! Malopre sam ušao u kuću vozao se sa ženom, bili smo do Dunava ovde u Batajnici puni prašine vozili okolnim njivama.U enduro varijanti motor se odlično ponaša baš kako sam zamišljao.Jednom prilikom doći ću do tebe na pecanje samo moraš da mi javiš ima li pecaroša da znam dali riba radi.Pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

ne izgleda lepo i ima ožiljak na faci, ali je zato zdrav k'o dren :)

služiće te dobro, za to ne brini. kada nabacim sebi kangrbu cujemo se da obrnemo koji krug.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kawasaki zrx 1100

Naravno da će da obrnemo i dva kruga, još malo da se ustali vreme da dobro otopli i da ti uzmeš motor pa odosmo negde u prirodu sad mi je lako, mnogo se brže krećem nego sa kivijem.Ono na masci nije problem moji dobri drugari odmah su se ponudili da mi to srede izgituju ofarbaju i šta već treba ali moram biti sa njima i to ne da gledam već da se i ja angažujem.:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja