Jump to content

Moto Zajednica

jel moze dva odjednom?

Recommended Posts

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

kochaMatori i kochaMladji,

 

e pa stvari stoje ovako:

 

kad je kochaMatori bio kochaMladji (a tome bogme ima skoro 30-tak godinica) pocelo se prvo sa APN40 pa MZ ma chezetka  a onda – paaaauuuuuuza. Sve dok kochaMladji nije stasao da moze uporedo da jase. Sad pocinjemo zajedno. On prvi put a ja jopet.

 

Hvala Bogu, stvari su sada drugacije. Sada postoji BJB, postoji high-tech a pre svega postoji mnogo dobrih ljudi. Zbog njih je ovo predstavljanje mozda malo poduze al’ nije mi cilj da davim nego da drugima preporucim a Vama da zahvalim sto ste nam omogucili:

 

da se prvo dobrih godinu dana pasivno a opet skoro svakodnevno druzimo sa vama.

da provozamo svakakve motore, oprobamo svakakvu opremu, odlazimo na izlete, putujemo, padamo – ucimo, polazemo za A….

da se dobro zabavljamo, slatko nasmejemo ali i iskreno saucestvujemo i tugujemo za onima koji vise ne voze istim putevima kojima i mi.

 

I tako kad smo dooobro aspolvirali BJB Academy (ko zna mozda jednom ovde i bude izdavano “Certified by BJB”) predjosmo na prakticiranje. A i to onako kako se ovde propoveda. Prvo 125. Izbor je pao na YBR. Nov. Sigurnije za pocetnike a i mora da potraje kochiMladjem par godina (sad u maju puni 17). I meni 125 odlicno pasuje da pobudim stare reflekse, instikte, rutine…pa ko sto i prilici mojih 43 da uskoro predjem na neku polovnu Afriku, Translap il nesto slicno.

 

Htedoh u stvari da kazem – vidimo se drustvo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Dobrodosli! Stvarno je fenomenalno kada vidim da nas neko tako pazljivo prati i onda se odluci da se pridruzi i registruje. Prava stvar! :)

 

Vidimo se na BJB dogadjajima kojih ce ove godine tek biti ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3146 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

pozdrav i od mene. Dobrodosli. Dobar izbor motora za pocetak. Volim ovakva predstavljanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Slatko sam se nasmejao. Jedno od najboljih predstavljanja. Dobrodosli.

Slazhem se!

 

Dobrodoshli i prijatan boravak u nashoj maloj zajednici  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: ugljevik
  • Motocikl: honda silver wing 500

pozdrav za staru gardu i one koji tek dolaze, cestitke na odlicnom predstavljanju. ja recimo imam 28 godina a vec imam dva sina (blizanci, 4 godine) koji su vec pokazali interesovanje za motore sto mi je izuzetno drago kao ocu i kao bajkeru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja